רכישה בחלקים עבור מערכת קולנוע ביתי - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה בחלקים עבור מערכת קולנוע ביתי

ClassMulder
 Share

Recommended Posts

לאחר הרבה המתנה ובדיקות, ותוך השארות במסגרת תקציב, רכשתי את מערכת הרמקולים Wharfedale Crystal 4.3 5.0 - כלומר, שני עומדים, שני רמקולי מדף, ורמקול סנטר. רכשתי אותם כמעט חדשים ממישהו שרוצה לשדרג לרמקולים אימתניים יותר. מה שחסר עכשיו להשלמה זה: רסיבר (כנראה Marantz SR6014), וסאבוופר (מכוון לקנות אחד של Wharfedale גם כן. 10 אינץ')

Crystal-Group-Alt[1].jpg

נערך על-ידי ClassMulder
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, כרגע הם עדיין בקרטונים וישארו שם כמה חודשים לפחות. המטרה היא להרכיב מערכת אטמוס (בסופו של דבר 5.1.2) לדירה החדשה שנעבור אליה.

סלון קטן, אז צריך לחשוב על כל דבר וכל מיקום.

בסוף כנראה שלא אלך על דנון כי אני קורא על לא מעט בעיות עם הרסיברים שלהם. המון החזרות.

במקום זה, אני כנראה אוציא קצת יותר ואקנה מרנץ. אופטימלית הייתי הולך על משהו כמו ARCAM, ANTHEM או NAD, אבל הם ברמות מחיר אחרות, וגם אז זה יהיה 7.2 במקום 9.2 שאני יכול להשיג עם מכשירים ברמה של מרנץ. ומרנץ עדיין זולים יותר ממכשירים של ימאהה, או באותה רמה.

במרנץ כנראה אלך על SR6014, אלא אם כן ה-SR6015 החדש לא יהיה יקר ברמות לא אמיתיות.

מבחינת של ווארפדייל, כבר שמעתי אצל המוכר, והוא סבבה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אתמול רכשתי עוד שני מתוך כוונה שישמשו כרמקולי אטמוס תקרה:

1233145301_529923.jpg

הדגם הוא Infinity Primus P142. דגם ישן מעט, אבל אינפיניטי זה מותג איכותי והשגתי אותם חדשים בקופסה במחיר מעולה.

אמרתי "מתוך כוונה", כי אני שוקל להשתמש בשני הרמקולים האחוריים של הווארפדייל כרמקולי התקרה, ולשים במקומם על מדף אחורי את אלה. גם בגלל משקל, וגם בגלל איכות. מה דעתכם? אשמח גם להמלצות על mounting brackets שיתאימו להתקנה על תקרה (בטון, לא תקרת רביץ). משהו שיתאים לרמקולים האלה, ויוכל לשאת משקל של עד 4-5 קילו ולהתכוונן.

עכשיו חסר רק רסיבר..

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: החלטתי לרכוש רסיבר של מרנץ על פני הדגם הפופולרי (X3600H) של דנון. הסיבה היא שאני קורא על יותר ויותר בעיות עם הרסיברים של דנון. לא בהכרח בעיות שמשביתות את המכשיר, אבל פוגעות בחווית המשתמש ומראות על חוסר אמינות לאורך זמן.

מרנץ זו אופציה דומה (יקרה יותר) ואמינה יותר. כמובן שהייתי מעדיף שלב מעלה דוגמת אנת'ם או אינטגרה, או NAD, אבל זה כבר לא בתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...