עבור לתוכן
 • צור חשבון

napoleon45

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  7,475
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  120
 • זמן מחובר

  2089יום 17ש' 24דק' 46שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי napoleon45

 1. מי זה לנו ? אתה מסתער ללא אף אחד מאחוריך, מנווט ספינה ללא נוסעים, נלחם בטחנות רוח ..... כשהמסקנה כבר ברורה לכולם, וגם ניתנה בניסוחים שונים. אבל אתה באטרף לא מובן מנסה שוב ושוב, במקום לעשות דבר הכי מתבקש ופשוט - לומר / לכתוב - טעיתי ! נו, זכותך הלגיטימית !
 2. או קיי הבטחות צריך לקיים, אבל לפני כן .... כדברי bobibob, כל אוניברסיטה, אם קצת ריחרוח והתעקשות, תיתן לסטודנט / ית מערכת הפעלה בחינם לפחות לתקופת הלימודים, כי בארץ כמו בארץ, האפשרות קיימת אבל די מוחבאת, כי למה לתת חינם אם אפשר למכור ... ? אז אם בא לך להתעסק אם מחלקת המחשוב, זאת בהחלט אפשרות כדאית. לעניננו - הנייד הזה, מחזיק על סוללה כ - 8 שעות. לא ממש שיאן בתחום, ולמעשה די דומה לנהוג בקטגוריה. הוא גם לא הכי קל, להזכירך. בעניין ההמלצות ל- DELL LATITUDE - בחנות שניידר מחשבים זאת שנהפכת לשורה אדומה כאן בפורום, נמכר דגם 7400 ללא מערכת הפעלה ב - 6200 ש"ח, 16 זיכרון ו - 512 הכונן, אממה, סוללה של 42 שעות בלבד, מה שמוריד את זמן הסוללה מ - 10 וחצי שעות בביקורת עם סוללה של 60 אמפר /שעה לקרוב לשמונה שעות שימוש עם סוללה של 42 אמפר / שעה. כאן בנייד נייד - https://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?productid=27164 מציינים שהסוללה היא 4 תאים, אבל לא מציינים מה הקיבולת שלה. אז אני לא יודע מה לומר, אולי כדאי להתקשר. בכל מקרה, על אף שבביקורת באתר הלטטיוד זוכה בביקורת חיובית, התגובות של המשתמשים הרבה פחות נלהבות. לחובתו - מעבד דור קודם ( דור 8 ) , משקל יחסית גבוה ( כמעט קילו וחצי ) וטענות בדבר מאוורר עם קול ציפציף / שריקה מעצבן. עכשיו, DELL הכריזה על דגמי 2020 של ניידי LATITUDE, עם זמן סוללה של מעל 20 שעות, אבל הם עדיין לא הגיעו ארצה, ומחירם בחו"ל מ - 1700 דולר וצפונה וכמובן שאין עדיין ביקורות על טיבם האמיתי.
 3. אתה עדיין מתעקש להחיות מתים, או אם לדייק יותר, להמציא מצבים שיצדיקו את ה - 10400 "המפתיע" .... די, תניח לגופה להתקרר, למה להמשיך ולהתעלל ? אם כבר, בפעם האלף, תעדכן את הכותרת הבומבסטית, ותגאל אותנו מניסיונות עקרים להפוך בדיל לזהב. רחמים .....
 4. היי שבוע טוב לכלולם ! בעקבות המהלך של ASROCK, גם חברות לוחות אם MSI וגם ASUS יאפשרו המהרה ( OC ) של מעבדי אינטל ללא סיומת K על לוחות אם ללא ערכת שבבים Z. הכל בתלות בלוח אם ומערכת קירור. לפרטים - https://www.kitguru.net/components/motherboard/joao-silva/asus-and-msi-will-also-allow-overclocking-of-non-k-cpus-on-non-z-motherboards/
 5. המממ , רעיון טובן, לכתוב ככה.😊 כמעט כל נייד מצריך חפירה בביקורת עליו כדי לראות מה זמן הסוללה שלו. נתונים יבשים בדף היצרן לא אומרים הרבה. מצטער, אוטוט החג נכנס. נראה במוצ"ש, בע"ה. בכל מקרה, ה 1 Hp לא שייך לחבורה, זה לא באותה רמת תמחור / קבוצה. ואסוס - סובל מדימוי של שרות גרוע בארץ. אבל, נראה .... חג שמח !
 6. לא יאמן, אתה מסוגל גם להגיב תגובה של חצי שורה !!!. עכשיו נשאר להמתין שגם תענה למהות השאלה ...... 😊
 7. היות והבדיחה העצובה של האתר נמשכת, ואני לא יכול לראות למה התכוונת, אענה בכללי - 2. ב - 99 אחוז מהמקרים, גודל הסוללה ובעיקר הצורה שלה הוא קבוע לדגם המסוים, כך שאם רכשת נייד מסוים, אפשר להחליף בו סוללה רק מהדגם הספציפי שהנייד הגיע איתו. אפשר להתחכם ולהתחיל לקמבן, אבל כאמור, מחליפים רק לאותו סוג / דגם שהנייד נקנה איתו. 3. כן ולא. כן - זה היה כזה פשוט פעם. מה שנשאר זה בעיקר המטען - אמפר / שעה, וגם זה לא חד משמעי. לא - כי מספר תאים כבר לא כ"כ רלוונתי . לדוגמה, עם סוללה זהה, ניידים עם דור עשירי של מעבדים יעבדו יותר זמן מאשר אותם ניידים עם דור שמיני. גם לסוג וגודל המסך יש השפעה על זמן סוללה, וכמובן גם כרטיס מסך. 4. לא. כל חברה מוכרת ( מלשון גדולה ומפורסמת ), ללא יוצא מהכלל, מייצרת מגוון ניידים. החל מהזבל'ה ועד ניידי פרימיום. הכל עניין של כמה מוכנים לשלם. וכמובן איכות השרות של יבואן / חברה במדינה המדוברת.
 8. שוב, ושוב ושוב - מה הקשר בין הכותרת לכל מהלך הדיון הזה ? עברתי על כל 5 עמודיו, אני לא מצליח להבין..... איזו הפתעה טומן בחובו 10400 ???
 9. בעצם, אם לזקק את הקישור לעיל, לדגמים הרלוונתיים, כלומר משנת 2020 ועם 16 גיגה זיכרון, תקבלי את זה - https://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-pclaptop&db239046=239048&db147733=2834771&db4801033=7786965&db1302178=6780464&noidx=1 שזה בעצם עם וללא כרטיס מסך נפרד.
 10. וואו, יש 3400G .... אבל המפרט הוא בכלל עם I5 10400 .... ואותו - אין ! כלומר, יש באתר, אבל לא בחנות .... וזה, בלי קשר לחנות, פותח הדיון, הבדל שמים וארץ בין המעבדים.
 11. טוב האסוס הנ"ל עדיין לא נמכר בארץ. אין לי מושג אם ימכר אי פעם. אולי אסוס ישראל יוכלו לתת לך תשובה בעניין. לגבי הנייד עצמו - הוא הוכתר ברשת כשיאן של זמן סוללה , שזה אכן מרשים למדי. כמובן שזה בא על חשבון משהו, ובמקרה הזה זה ביצועים שהם "בסדר" , כלומר טיפה פחות מניידי הפרימיום הקלים האחרים, שבתורם הם לא חיות ביצועים, אבל עם זמן סוללה קצר משמעותית. בקיצור, אם נתעלם מעניין ההתחממות שלו, האסוס הנ"ל בחירה לא רעה בכלל, אלא שבאמאזון קשה לדעת איזו סוללה מקבלים ( כי יש גם בחצי קיבולת = חצי זמן ) ועם המיסים זה יעלה לך כ - 2000 דולר ! וגם תצתרכי לחרוט את העברית על המקלדת, שזה ביחס למחיר של הנייד - גרושים ( 150 שקלים ). האייסר לא מתהדר בזמן סוללה יוצא דופן, אבל כן מחזיק כ - 9 שעות. לא, לא כל הניידים של אייסר קלילים, רק זה - https://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-pclaptop&db239046=239048&db1302178=6780464 חג שמח !
 12. כי אתה "סתם תכנת" , לא מאלה ש - nec_000 מכיר ! אלה התכנתים !!! וברצינות כמה ברברת וקשקשת nec_000 ? וכולה על מעבד בשקל ותשעים ! שהוא לא יותר מפלופ בסדרה הכי מיותרת שיצאה מאינטל ! וכן הפתעה, אבל הפתעה לא נעימה בעליל ! אז... תשנה את הכותרת כפי שכבר הציעו למשהו מציאותי יותר, כי דברים טובים, לא מצריכים 4 עמודי התפלספויות והתפתלויות, בלשון המעטה ! חג שמח !
 13. זה סתם מאה שקלים יותר, אבל כן, זה מתאים. או קיי. תישארו עם המעבד שבמפרט, RYZEN 7 3700X. בהצלחה !
 14. הבנתי. כרגע אין לי מה להציע מעבר למה שאמרתי. מקווה שאחרים יתנו רעיון או שניים. כמובן שתשלח מייל כפי שהתבקשת. אני אבקש גם מ @se7en כבעל MSI דומה לנסות לייעץ לך. בהצלחה !
 15. בחנות TMS עלה הכונן המדובר בבוקר 715 ש"ח ובערב הוא כבר עולה 776 ש"ח ..... מלחמה ? היבואן נעשה גרידי ? היצרן ? כל התשובות נכונות ?
 16. היי מה אמרו בתמיכה של MSI ? ומה ההגדרות ביצועים והקירור של המחשב ?
 17. קצת הרבה הרבה. תשאל בסניף אייבורי / KSP הקרוב. אם לא, תזמין מאיפה ששאלת בהתחלה, מה אפשר לעשות ?
 18. אי אפשר לענות על השאלה בלי לדעת מה ואיך בדיוק נעשה במחשב. הכל עניין של גודל וכמות הקבצים. אם נעשית בודה בקבצים גדולים ובמספרים נכבדים, ויש מעבר ביןן לייטרום ופוטושופ ולהיפך, בהחלט אפשר לקחת 32 גיגה . מצד שני, אפשר להוסיף אותם אח"כ. לא תהיה שום פגיעה בביצועים יחסית לאם תיקחו 32 מהתחלה. הגיעה הזמן שכבוד הצלמת תגיב ותתאר את מה ואיך היא עושה. אולי צריך להוסיף / לשנות חומרה, ואולי לא. ככה זה דיבורים בעלמה.....
 19. לא ממש. כפי שכבר אמרתי, זה אותו צ'יפסט, אותה רמת מחיר ובגדול, אותו הכל. אז זה די עניין של העדפה וניסיון עם מותג כזה או אחר. אתה מעדיף אסוס ? לך על אסוס !
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close