מסך נכבה ונדלק בגלל מזגן - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך נכבה ונדלק בגלל מזגן

iveco
 Share

Recommended Posts

אני לא יודע אם מישהו נתקל בדבר ההזוי הזה אבל שאני מדליק או מכבה מזגן המסך נכבה ונדלק , מה עשיתי ? החלפתי מכבל DVI לכבל VGA וזה נפסק השאלה למה זה קורה ? הכבל DVI של חברה גנרית מה שיש ב KSP הפשוטים 

למה זה קורה מישהו יודע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבל DVI אות דיגיטלי
כבל VGA אות אנלוגי
כלומר הפרעות סטטיות פחות חלות על מוצרים אנלוגיים.

במילים אחרות, המצב הגיוני וידוע, המדחס של המזגן נכנס למצב פעולה וכתוצאה מכך יש הפרעות בתמונה והדבר חוזר חלילה.
תנסה לעבור לנקודת חשמל אחרת, תנסה לעבוד פחות עם מפצלים, תנסה לנתק UPS\מגן ברקים ותראה אם התופעה נעלמת.
הדבר נפוץ בבתים ישנים או שיש חשמלאים חאפרים שמעבירים 3 גידים מהארון לחדר והגידים האלה מטיילים בכל הנקודות בחדר.
כשהמצב התקין ביותר הוא העברת 3 גידים מהארון לכל נקודה בנפרד בחדר וכמובן בסמוך לחישוב צריכה מקסימלית ולהיות רחוקים מניצולת מלאה.

נערך על-ידי andralamusya
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טכנאי מזגנים טמבל מאתר המקצוענים החליף לי כרטיס פיקוד במזגן של אלקטרה שם משהו סיני ומאז יש את התופעה הזאת אני חושב שזה קשור לזה , קיבל עזרה טלפונית מחבר איך לחווט את החשמל של הכרטיס פיקוד , הכי הזוי שיש לו תעודה טכנאי מיזוג מורשה והוא טמבל גמור המזגן עובד אבל צולע מכוונים את המזגן על 18 מעלות ב 22 מעלות הוא מפסיק לעבוד כל מיני תופעות הזויות 

אני אנסה להחליף כבל DVI אחר ממותג אחר נראה אם התופעה תחזור , תופעה כזאת של חשמל סטטי יכולה להרוס את הלוח אם ? מחשב ? בגלל הכיבוי וההדלקה של המסך ? שמתי לב שאני מוציא את הכבל DVI מהכרטיס מסך ונוגע בו יש זרם כזה כמו חשמל סטטי / נוגעים במארז יש חשמל סטטי / שהכרטיס מסך עובד בסל"ד מאוד גבוה מה שלפני כן לא היה אבל מאז ששמתי את ה VGA כאילו הכול מרגיש שעובד יותר טוב  , בלי קשר החלפתי ספק כח סיכוי קלוש שזה קשור לספק נכון ?

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי פיתרון לבעיה במקום להשתמש ב VGA שמתי כבל DVI כזה :

https://www.amazon.co.uk/kenable-DVI-D-Ferrite-Cores-Cable-Black/dp/B071KQHS6F

וההיבהובים של המסך הפסיקו זה כבל נדיר אין אותו כמעט בחנויות .

***אני לא יודע אם זה בעיה אצלי בראיה או שכולם רואים ככה אבל עם VGA רואים נחות ביותר ליד ה DVI המסך אנמי לגמרי

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

DVI הוא דיגיטלי וVGA הוא אנלוגי וישן הרבה יותר, אז הגיוני שתבל תמונה איכותית יותר,

והכבל שלינקקת אליו הוא כבל DVI סטנדרטי שעולה כמה שקלים בכל מקום בארץ.

זה לא כבל סטנדרטי תסתכל שוב , יש לו כמו איזולטור בשני הצדדים , בכבל DVI הרגיל המסך מהבהב ויש כמו זרמים של חשמל

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

https://ksp.co.il/?uin=5195&txt_search=dvi&lm=ff351ed3bfb87cf9838cbc9e075782c9

אולי אני חסר חדות עין אבל אני אודה לך שתעמוד על ההבדלים בין זה לאמאזון

זה אותו כבל רק בלי איזולטור , ובלי איזולטור המסך שלי מהבהב המסך והמזגן לא חברים טובים ויש לי שקע חשמל אחד בחדר לא יכול להעביר את המזגן לשקע אחר

כבל איזולטור.png

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהדודים מסנני הרעש האלה הם הסיבה שהמסך לא מהבהב וטעיתי , עם כבל VGA DVI-D SINGLE LINK אין היבהוב במסך שהמזגן עובד אבל עם כבל DVI-D DUAL LINK יש היבהוב , אני חושב שברגע שהמסך מהבהב הוא מקצר את הכרטיס מסך פתאום הכרטיס עובד בסל"ד גבוה 1800RPM ואין שום דבר ברקע .

הבעיה עם הכבל DVI-D SINGLE LINK רואים בו חרא !!!! כמו VGA עם הדואל לינק רואים הרבה יותר טוב

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...