עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

shay1231

המלצה לטאבלט (זול) לצורך קריאת ספרים בקבצי PDF

Recommended Posts

שלום לכולם. מעוניין בהמלצה לטאבלט זול יחסית לצורך קריאת ספרים בקבצי PDF בגודל A4. בדקתי אופציות כמו ה KINDLE של אמזון אבל זה בשחור לבן ולכן ירד מהפרק. כנ"ל ה FIRE 8 שלפי מה שהבנתי לא הכי חזק בביצועים ואם אני כבר קונה אז רוצה שיהיה לי גם לגלישה (נורמלית) באינטרנט וכו ובלי תקיעות. 
על איזה טאבלט הייתם ממליצים? פחות אכפת לי המותג ומשיטוט באינטרנט ראיתי שיש חברה סינית בשם CHUWI שיש להם זולים עם מפרטים די נחמדים. 
בקיצור, מעוניין בטאבלט עם איכות מסך סבירה שיהיה נח לעיניים ובמחיר זול יחסית. לא משנה לי אם מהארץ או מחו"ל.

תודה רבה. 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קניתי CHUWI i9 AIR ב11.11 ב 140$ ואני מרוצה ממנו.

חסר לו בהירות אוטומטית ועוד אי אילו פיצ'רים ציפוי המסך עדין ונשרט בקלות, מגן מסך חובה!

חוץ מזה חבל"ז מהיר ומסך איכותי מאד. מקבל 120 אלף נקודות ב ANTUTU.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה יש אצלך.

אני התקנתי את הגרסה האחרונה מהמרקט וקיבלתי 120 אלף. אולי יש שדרוג בדגם שלי כי הוא 128 גיגה אחסון

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close