עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Sh_Dor_Lq

חוויה שלילית מהשירות של KSP (שוב)

Recommended Posts

עדכון קטן

האוזניות "היקרות" יותר שהציעו לי הם rog strix wireless.

בKSP דורשים עליהם 1690₪ אך כמו שחשבתי המחיר ממש לא מוצדק ולאחר בדיקה מסתבר שבאתר הרשמי של , האוזניות האלו עולות 120$

קישור למוצר בKSP:

https://ksp.co.il/?uin=58942

קישור למוצר באתר הרשמי של asus:

https://store.asus.com/us/item/201811AM210000007/headset-ASUS-ROG-Strix-Fusion-Wireless-Gaming-Headset

פשוט לא להאמין

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ולו רק בשביל הספורט הייתי פונה למועצה לצרכנות לברר אם יש "בשר" לתביעה משפטית.

אז כבר תקנה מניה בחברת .

אני הייתי מרים אותם על טיל אם הייתי מגלה שיש פה קייס

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הרגע סיימתי שיחה נוספת עם נציגה של KSP.

לאחר שדרשתי זיכוי על הסכום המלא בטענה שבסעיפי האחריות אין דבר הנוגד את זה, הסכימה הנציגה לתת זיכוי מלא אך לא לי אלא לאיריס.

שאלתי את הנציגה את השאלה הבאה:

אם אני רוכש מוצר יד שניה במסגרת אחריות של KSP מאדם פרטי ואז מממש אחריות בתקופת האחריות ובמסגרת האחריות ואין לכם מוצר תחליפי לספק, האם את הזיכוי הכספי יקבל האדם שרכשתי ממנו?

התשובה של הנציגה:

כן וזו בעיה שלך

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה יש זיכוי כספי מלא וזה מצוין,איך בדיוק אתה חושב שיתנו לך זיכוי כספי אם אתה לא בעל החשבונית,ולא אתה הקונה?כסף נותנים מול זיהוי חשבונית ומי שקנה.היגיון פשוט ובריא,בדיוק כמו שאני ישכיר בכרטיס אשראי וישלח את החבר שלי לאסוף את הרכב,נראה לך נורמלי שישחררו את הרכב בלי תעודה מזהה של בעל הכרטיס ,וזיהוי של בעל העסקה?

וכן,יש חסרונות ברכישת יד 2 גם בנושא הזה של האחריות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של daniel2828

שורה תחתונה יש זיכוי כספי מלא וזה מצוין,איך בדיוק אתה חושב שיתנו לך זיכוי כספי אם אתה לא בעל החשבונית,ולא אתה הקונה?כסף נותנים מול זיהוי חשבונית ומי שקנה.היגיון פשוט ובריא,בדיוק כמו שאני ישכיר רכב בכרטיס אשראי וישלח את החבר שלי לאסוף את הרכב,נראה לך נורמלי שישחררו את הרכב בלי תעודה מזהה של בעל הכרטיס ,וזיהוי של בעל העסקה?

וכן,יש חסרונות ברכישת יד 2 גם בנושא הזה של האחריות.

משתמע שאתה חי בעולם שלא נותנים בו מתנות   וככל הנראה KSP רוצה להיות חנות שבה אסור לקנות מתנה לאף אחד .

מה קורה אם איריס הייתה בת זוגו למשל באותו זמן והוחלפו מתנות יקרות בין השניים אך רק שלו נדפקה ?  ונניח שכיום הם שני שונאים  שמסרבים להיות בקשר. 

כל מתנה שאני נותן כיום או מקבל , מלווה בפתק החלפה . וזה כולל  את כל  בני ביתי .

אני חושש שרבות מהן גם באמת מוחלפות , חלקן בזיכוי כספי - על שמי  . יש לי 2 זיכויים כאלה בארנק, לא תמיד יש בחנות מה שאני רוצה באותו הרגע או סתם אין לי סבלנות לקנות באותו רגע ואני שומר את הזיכוי . 

כמעט בכל פעם שהחלפתי מתנה יצאתי בסוף עם רכישה יותר גדולה , חנות שעשתה לי בעיות עם החלפת מתנות היא חנות שלא נכנסתי אליה יותר.

לפותח הדיון - תעשה לי טובה, אף אחד לא הולך ל KSP בשביל שירות , קונים שם רק בשביל מחיר זול .

זה ככה כבר 20 שנה בערך וזה לא הולך להשתנות , מי שמחפש הכי זול יקנה שם באותו רגע ויסמוך על המזל למקרה צרה.

נערך על-ידי yoavke

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close