SSD - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

SSD

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  129
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של SSD

Zone Wannabe

Zone Wannabe (2/6)

0

דירוג

 1. היי, זה מה שרשם לי נציג תמיכה הטכנית : הורדתי את התוכנה שציין ואני לא מבין איך משתמשים בה והוא לא מסייע לי איך מעדכנים את STM32 Bootloader? אם אתם צריכים מידע נוסף כדי לעזור תציינו בבקשה , אני פשוט לא יודע מה איזה מידע תודה רבה
 2. אה כשהתכוונתי למעבדה = התכווני לממש אחריות במעבדה רשמית . אני אצור איתם קשר ואשאל אותם אם יש להם דרך לבדוק אם יש בעיה בחיישן הטפמרטורה.
 3. "אולי כדאי ליצרן את הנייד " מה הכוונה? להחיף לא , האם לזהות ולאמת שיש בעיה כן?
 4. מובנת במחשב אין לי , אתה לא מכיר כזאת צד ג'? אם אציין גם עניין החיישן למעבדה , יש להם כלים לבדוק את זה נכון?
 5. נכנסתי לWINDOWS המקורי , המחשב העלה את מהירות המאווררים פעמיים ב10 דקות מהדלקת המחשב . פעם ראשונה הרגשתי אוויר חם החלק העליון מעל המאוררים "חמים " פעם שנייה המאוררים לדעתי הסתובבו מהר יותר (היה רועש יותר) והרגשתי אוויר חמים,קריר , עכשיו המחשב רגוע ושקט והאוויר קריר . בזמן מאמץ האוויר היה חם (נגיד כשהפעלתי משהו כבד ברקע. בזמן כתיבת ההודעה הזאת היה עוד פעם עליה בCPU , שוב רואים איזה תהליך במהנל המשימות מקפיץ אותו ושוב המאווררים עובדים חזק . אחרי העלייה שנמשכה כ20-30 שניות המחשב חזר להיות שקט ושוב האוויר קר ווואו שוב פעם עליה הCPU הגיע ל100 אחוז אמץ למשך שבריר שנייה וירד ל86 , היה תהליך של ווינדוס . חלון המנהל משימות פתוח לי זה לא שאני פותח אותו ורואה קפיצה.. הפעם האוויר היה קר במאמץ של ה86-100 אחוז והמאווררים נשמעו חזק .. המסגרת של המחשב מעל המאווררים (מאלומניום ) והיא קצת בין קרירה ,חמימה. אתה לא מבין איזה חופר זה יש לו מאווררים שנשמעים כמו מטוס סילון ,צליל חד כזה
 6. תודה , מה לגבי העניין שמהירות המאווררים עולה ויורדת , זה רק יסבך אותם ? אני מתכוון גם במצב רגיל מהירות המאווררים עולה רנדומלית ללא צורך ..
 7. בגדול אותו הדבר עם XTU thermal throttling כבר מתחילת הבדיקה. רק התחלתי את הבדיקה הגיע ל91 מעלות . * בשעה הראשונה אחרי ההתקנה של מערכת ההפעלה. המחשב עבד נורא לאט ברמה של לאג בפתיחת תפריט התחל והתצוגה שלו מאוד מקרטעת. *בחרתי שלא לחבר אותו לאינטרנט ואחרי שחברתי התחיל להוריד עדכונים ודרייבים והמאוורר עבד דיי מהר. אחרי שכל העדכונים והדרייברים ירדו , המחשב חזר לחיים ורץ רגיל . שקט בהפעלה שלו מחדש ! שקט בזמן ניגון סירטון ביוטיוב אבל ממש לאחרונה שמתי לב שהתחיל להפעיל את המאווררים חזק כשאני נכנס לפרופיל בווינדוס . חושב שעניין של זמן עד ששוב יתחיל לשגע את המוח עם מהירות מאווררים יורדת ועלה באופן רנדמולי .
 8. היי אביב, עשיתי התקנה נקייה . איך אני מתקדם מפה לא הבנתי מה לעשות אני מתכוון לממש אחריות , מה להגיד למעבדה ? זה יהיה בזבוז זמן אם יחזירו לי אותו באותו מצב ..
 9. היי תודה על העזרה לשניכם , עשיתי את זה בעזרת התוכנה שהמלצת
 10. היי , הורדתי מהמחיצות הקיימות בווידנוס שהיה כבר מותקן . יש לי נפח אחסון קטן , אבל הצלחתי לגנוב מכונן C כ32GB ומכונן D כ19.5גיגה. כשהתחלתי בתהליך ההתקנה -לא היה לי אפשרות לאגד את 2 הנפחים . אז השאלה שלי איך מאגדים אותם ? חשוב לי לציין שהאפשרות Extend Volume כשעושים קליק ימיני על הכונן שרוצים להרחיב- חסומה- דרך הDisk Management תודה.
 11. היי אביב , תוכל לענות על השאלות ששאלתי באחת ההודעות האחורנות ?
 12. לא ניסיתי , אבל גם במצב רגיל זה נורא רנדומלי לפחות בגרסת ביוס 303 , זה קורה לעיתים רחוקות וזה לא צפוי מתי .. לגבי כל שאר השאלות ששאלתי הן לא רלוונטיות ? כי הן לא קיבלו התייחסות .
 13. בהתחלה ב5 דקות הראשונות היה כתוב לי שהכל יציב שחכתי לכבות את הבדיקה ואז חזרתי אליה וראיתי את זה . זה מקור הבעיה? אתה ממליץ לי לעדכן לביוס הכי חדש ואז לבצע אותה שוב ? (המצב עם הביוס 303) הרבה יותר טוב ממה שהיה לי עם 305(העדכני ביותר) המחשב היה מתאמץ כל כמה זמן ועכשיו הוא גם התחיל להתאמץ מדי פעם אבל התדירות נמוכה משמעותית . וגם אם הוא מתאמץ (הCPU עולה ) והמאווררים מסתובבים בעוצמה בגרסא הנוכחית זה ממש לאיזה כמה שניות בודדות בניגוד לגרסא העדכנית זה היה נמשך כמה דקות . המצב השתנה מידית אחרי שנמוך ביוס ,ככה שזו לא נראה לי איזו נוזקה . אגג יש לי תוכנה של MSI שנקרת Creator Center שיש לה פרופילים וניטור מהירות המאווררים - היא בעלת אותם מאפיינים כמו הDragon Center . והבנתי מקריאה ברשת שהדרגון סנטר היא אחת הגרועות, גורמת לבעיות יציבות ,שיבוש של פרופילים. הייתה מציע לי לעדכן את הביוס למחוק את הCreator Center ואז שוב לבצע בדיקה עם LatencyMon? עדכון : אחרי שהבדיקה רצה כבר שעה ושחכתי לכבות והמחשב רק דלק ,המסך היה כבוי, הערתי את המסך ופתעום המחשב התחיל להתאמץ כמה דקות שוב התהליך SYSTEM הזה לקח איזה 13 אחוז. ואז נכנסתי לתוכנה latencyMon וראיתי את זה :
×
 • צור חדש...