עבור לתוכן
 • צור חשבון

SSD

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  88
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  95יום 21ש' 39דק' 33שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות SSD

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. היי נדמה לי שהיה עמוד 16 אתמול חח 2.התכוונתי להשתמש במקלות אוזניים , אבל השאלה שלי היא , האם זה לא מסוכן לשפוך , אלכוהול לאיזה כלי קטן מלפלסטיק (למשל פקק של בקבוק) ומשם לטבול את הקיסם לאורך כל הניקוי ? אלכוהול פשוט מתאדה . 3.האם אתה מדבר על החלק החיצוני (הפתחי אוורור של תחתית הנייד)? 4. חח המשחה לא התייבשה , ואין תאריך תפוגה,עדיין לא היית משתמש ? יש לי אותה סביבות ה5 שנים (פתחתי אבל לא ממש יצא לי להתשמש בה) בנוסף האם ניקוי במעבדה מקצועית יהיה יעיל יותר מניקוי עצמאי ? מבחינת הכלים שעומדים לרשות המעבדה ? במעבדה תוצאת הניקוי תיהיה טובה יותר ויסודית יותר? בתחשב בניקוי עצמו וללא ה"סירבול " של פירוק דברים .(יש סרטון הדרכה ביוטיוב ) של אותו מחשב רק דגם טיפה שונה וזה לא נראה מסובך,נראה לי שאסתדר.,
 2. עברתי על כל 16 העמודים ולא מצאתי תשובות לשאלות שלי ,
 3. היי , כמה שאלות בעניין:.תודה. 1.איך מומלץ ליישם את המשחה הטרמית , "באמצעות מריחה , או הזרקה של במרכז של הCPU GPU ואז כתוצאה מהלחץ של מהצמדת הצלעות קירור זה יתפזר . 2.האם אפשר לשפוך קצת אלכוהול רפואי בצד(פקק של בקבוק ולעבוד איתו לניקוי המשחה הישנה ? שואל בגלל שהבנתי כשהבקבוק פתוח אז האלכוהול מתאדה 3.האם תרסיס לחץ יהיה יעיל לניקוי הלפטופ ?או שלא כזה הכרחי . 4. יש תוקף למשחה טרמית ? יש לי מספר שנים משחה בשם TG-02 בעיקרון אשמח לטיפים אם יש , יש סרטון הדרכה של פירוק של המחשב ביוטיוב אז אני נעזר בו . תודה.
 4. ה$ נמצא בשם הקובץ ולא בסוג הקובץ כמו שמופיע בשגיאה בתמונה . תודה על הניסיון לעזור.
 5. עם תוכנה אחרת שחזרתי גרסא קודמת שלו שהיא עובדת תקין אבל אותו קובץ של היום מופיע שם אבל מעלה את השגיאה: מה בעצם הבעיה. אגב שום דבר לא נשמר(אף קובץ) ב"שחזור חוברות שלא נשמרו" גם בוורד
 6. לא יודע איך סגרתי אותו , לא ראיתי את התוכן שלו כשסגרתי אותו (היו לי מספר קבצי אקסל ) חלק שמורים וחלק סגרתי כי לא הייתי צריך היו ריקים ואז גיליתי סגרתי את כל האקסלים אבל אני בטוח שאם הייתי רואה את התוכן שלו לא הייתי סוגר. ועכשיו הוא לא מופיע ב"שחזור חוברות שלא נשמרו " הוא לא מופיע כשאני סורק עם Excel Recovery™ 2.6 אשמח לעזרה?
 7. היי, USB3 (לHDD נייד )https://www.amazon.com/Black-Passport-Portable-External-Drive/dp/B079V4L9BD/ref=sr_1_7?crid=EXBIQ35QCJ7X&keywords=extranal+hard+drives&qid=1559221448&s=electronics&sprefix=EXTRANEL+H%2Celectronics%2C312&sr=1-7 מלבד זאת גם העתקה בתוך המחשב אורכת אותו זמן . כלומר להעתיק תקייה ששוקלת מעל לGB)מכונן C בתוך כונן C למשתמש אחר בווינדוס , או העתקה ממיקום התקייה של התוכנה לשולחן העבודה (באותו משתמש) העתקה באותו קצב. SSD אינטל 730 אקסטרים אני לא יודע איך בודקים מה הוא הקצב ,אבל העברה לוקחת יותר מדי זמן (הפס הירוק והאחוזים בקושי גדלים ) יש לי וווינדוס 10
 8. אני מעתיק תיקייה ששוקלת קצת פחות מ2 GB בין משתמשים במחשב או אפילו רק מעתיק לשולחן העבודה , וזה בקצב מאוד איטי . הקצב אותו קצב אם אני מעביר להתקן אחסון חיצוני יש לי וינדוס 10 מחשב עם SSD מה אפשר לעשות ? תודה.
 9. יש לי בעיה , עם ניגון מזיקה בשעון מעורר. כשאני מפעיל את השעון מעורר , הוא מנגן לי את המוזיקה האחרונה שהתנגנה בספוטיפיי אם אני מגדיר שיצלצל בדקות הקרוובת או אפילו שעה לאחר מכן . אבל כשאני שם שעון בלילה עבור למחרת בבוקר , הוא מנגן לי צליל של בירירת מחדל שזה ביפ ביפ ביפ . לפי התמיכה הזוועתית של החברה של הרמקול , צריך ששתי האפלקיציות (של הרמקול ושל ספוטיפיי ) ירוצו ברקע. ואני חושב שאולי מה שקורה אצלי אחת האפליקציות מפסיקות לרוץ ברקע במהלך הלילה ., ולכן השיר לא מתנגן בלילה. מה אפשר לעשות ? תודה.
 10. אם אני יתעד בווידואו כל מה שאני מוציא ולאחר מכן בהרכבה אחזור על כל חלק שהוצאתי שתועד אהיה בסדר??
 11. כן תודה נתקלתי בסרטון הזה הרגע שאני רק צופה בו עכשיו ויש ש צעד אחר צעד כולל הסברים עם זווית צילום מובנת- נראה פשוט
 12. הכונן SSD והזכרונות ראם נמצאים בצד השני של המחשב. יצא לי כבר להתקין SSD וראם במחשב נייד ASUS N550JV שההתקנה הייתה פשוטה למדי . השאלה שלי האם במחשב של MSI שהרכיבים מצריכים ניתוק הלוח ,האם זה תהליך יותר מורכב ומצריך ניסיון וידע? או שצילום בוידאו וסטילס את כל מה שאני מפרק יעשה את העבודה גם אם אין לי ידע תכני ? יש דגם מחשב אחר של MSI שאני מעוניין בו, שהבננתי שהבנייה שלו זהה לזה שבסרטון, והקונגפציה שהוא מגיע איתה היא 265 גיגה ו16 ראם , לכן הייתי רוצה להוסיף במקרה הצורך . תודה.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close