Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

SSD

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  85
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  94יום 7ש' 8דק' 29שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות SSD

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. ה$ נמצא בשם הקובץ ולא בסוג הקובץ כמו שמופיע בשגיאה בתמונה . תודה על הניסיון לעזור.
 2. עם תוכנה אחרת שחזרתי גרסא קודמת שלו שהיא עובדת תקין אבל אותו קובץ של היום מופיע שם אבל מעלה את השגיאה: מה בעצם הבעיה. אגב שום דבר לא נשמר(אף קובץ) ב"שחזור חוברות שלא נשמרו" גם בוורד
 3. לא יודע איך סגרתי אותו , לא ראיתי את התוכן שלו כשסגרתי אותו (היו לי מספר קבצי אקסל ) חלק שמורים וחלק סגרתי כי לא הייתי צריך היו ריקים ואז גיליתי סגרתי את כל האקסלים אבל אני בטוח שאם הייתי רואה את התוכן שלו לא הייתי סוגר. ועכשיו הוא לא מופיע ב"שחזור חוברות שלא נשמרו " הוא לא מופיע כשאני סורק עם Excel Recovery™ 2.6 אשמח לעזרה?
 4. היי, USB3 (לHDD נייד )https://www.amazon.com/Black-Passport-Portable-External-Drive/dp/B079V4L9BD/ref=sr_1_7?crid=EXBIQ35QCJ7X&keywords=extranal+hard+drives&qid=1559221448&s=electronics&sprefix=EXTRANEL+H%2Celectronics%2C312&sr=1-7 מלבד זאת גם העתקה בתוך המחשב אורכת אותו זמן . כלומר להעתיק תקייה ששוקלת מעל לGB)מכונן C בתוך כונן C למשתמש אחר בווינדוס , או העתקה ממיקום התקייה של התוכנה לשולחן העבודה (באותו משתמש) העתקה באותו קצב. SSD אינטל 730 אקסטרים אני לא יודע איך בודקים מה הוא הקצב ,אבל העברה לוקחת יותר מדי זמן (הפס הירוק והאחוזים בקושי גדלים ) יש לי וווינדוס 10
 5. אני מעתיק תיקייה ששוקלת קצת פחות מ2 GB בין משתמשים במחשב או אפילו רק מעתיק לשולחן העבודה , וזה בקצב מאוד איטי . הקצב אותו קצב אם אני מעביר להתקן אחסון חיצוני יש לי וינדוס 10 מחשב עם SSD מה אפשר לעשות ? תודה.
 6. יש לי בעיה , עם ניגון מזיקה בשעון מעורר. כשאני מפעיל את השעון מעורר , הוא מנגן לי את המוזיקה האחרונה שהתנגנה בספוטיפיי אם אני מגדיר שיצלצל בדקות הקרוובת או אפילו שעה לאחר מכן . אבל כשאני שם שעון בלילה עבור למחרת בבוקר , הוא מנגן לי צליל של בירירת מחדל שזה ביפ ביפ ביפ . לפי התמיכה הזוועתית של החברה של הרמקול , צריך ששתי האפלקיציות (של הרמקול ושל ספוטיפיי ) ירוצו ברקע. ואני חושב שאולי מה שקורה אצלי אחת האפליקציות מפסיקות לרוץ ברקע במהלך הלילה ., ולכן השיר לא מתנגן בלילה. מה אפשר לעשות ? תודה.
 7. אם אני יתעד בווידואו כל מה שאני מוציא ולאחר מכן בהרכבה אחזור על כל חלק שהוצאתי שתועד אהיה בסדר??
 8. כן תודה נתקלתי בסרטון הזה הרגע שאני רק צופה בו עכשיו ויש ש צעד אחר צעד כולל הסברים עם זווית צילום מובנת- נראה פשוט
 9. הכונן SSD והזכרונות ראם נמצאים בצד השני של המחשב. יצא לי כבר להתקין SSD וראם במחשב נייד ASUS N550JV שההתקנה הייתה פשוטה למדי . השאלה שלי האם במחשב של MSI שהרכיבים מצריכים ניתוק הלוח ,האם זה תהליך יותר מורכב ומצריך ניסיון וידע? או שצילום בוידאו וסטילס את כל מה שאני מפרק יעשה את העבודה גם אם אין לי ידע תכני ? יש דגם מחשב אחר של MSI שאני מעוניין בו, שהבננתי שהבנייה שלו זהה לזה שבסרטון, והקונגפציה שהוא מגיע איתה היא 265 גיגה ו16 ראם , לכן הייתי רוצה להוסיף במקרה הצורך . תודה.
 10. היי שבת שלום , במחשב Vostro 3568 הסוללה הפסיקה להטען לפני דיי הרבה זמן המחשב עובד ללא סוללה ועם סוללה אבל (מטען מחובר) נעדכנתי את הביוסלגרסא האחרונה . ניסתי לאתחל את הסוללה הערה: בהתחלה הסוללה לא הייתה נטענת , אחרי עדכון הביוס היא לא מזוהה , פעלתי לפי ההדרכה ההבאה: הסוללה זוההת אבל לא נטענת אחרי זה אתחלתי אותה מחדש והיא לא מזוהה מאז. בכלי האבחון של דל , נמצא שגיאה 20000131 ושום דבר על המטען , והמטען מזוהה בביוס כ "לא ידוע " לפני ששולחים לתיקון במסגרת האחריות יש לכם עוד הצעות ? תודה.
 11. היי , כשאני גולל עם הגלגלת העליונה במצב גלילה חופשית /חלק , ואני מפסיק לגלול , על המסך מופיעות מספר תזוזות קטנות של המסך הנגלל . הגילול לא נעצר מיד , אלא יש דיליי קטן . עד כמה שזה נשמע מינורי זה מציק לי בעין נורא. זה קורה רק בגלילה במצב חופשי /חלק . תודה.
 12. היי 1. https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-GAMING-Support-08G-P4-5173-KR/dp/B01KVZBNY0?ref_=Oct_DLandingS_PC_9385d1dd_NA&smid=ATVPDKIKX0DER 2. https://www.amazon.com/Gigabyte-GeForce-1070-Gaming-GV-N107TGAMING-8GD/dp/B077P9HX2V?tag=h0dab-20& לטובת VR עדיף את הTI או שהרגיל מספיק דיי והותר ? סליחה שאני לא ידע קודם , פשוט עכשיו זה מבצע ,ואני רוצה לנצל את זה . תודה רבה , מקבל לקבל תשובה מהר כדי שאוכל להספיק לחטוף
×
 • צור חדש...