Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

אנדי

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  192
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  8יום 8ש' 5דק' 13שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות אנדי

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. עד לפני כמה שבועות היתה מותקנת בנייד שלי תוכנת הקלטות יעילה מאוד בשם ACR. העדכון האחרון של גוגל ל'אנדרואיד' חסם את המשך פעולתה (ניתן אמנם לעקוף את החסימה בדרכים מסויימות, אבל התוצאה לא תהיה באיכות המקורית). הצעות לחלופות שכן עובדות? תודה מראש!
 2. הבנתי שהליבה הגרפית של המעבד מספיקה להרצת ישומי משרד ולהצגת וידאו עד 4K, יכול להיות שאוותר על כרטיס המסך. עכשיו עוד שאלה - מה היתרונות של המאוורר הנ"ל בהשוואה למאווררים פשוטים יותר? ערכתי השוואה בין הכונן שרשמתי במפרט לבין מה שהצעת לי. הבדל המחיר בינהם הוא לא יותר מ- 20 ש"ח. אמנם זה שהצעת לי מכיל 10GB יותר, אבל נראה לי שהביצועים של כונן ה- kingston עדיפים.
 3. בניית המפרט נעשתה באתר של KSP. לגבי כרטיס המסך - יש אמנם בסיסיים יותר, ופחות יקרים ממנו, אבל זהו הזול ביותר (שכולל יציאת HDMI) שנמצא כרגע זמין בסניף הקרוב ביותר ... ולגבי ההסתייגות שלך מה- SSD - לא הבנתי, זה פחות מדי או יותר מדי? ואיזה מערכת קירור היית מוסיף?
 4. מעבד - core I5 9600k 3.7Ghz לוח אם - Asus TUF H310-plus זכרון - Transcend 8Gb DDR4 2666Mhz כונן - SSD - kingston A1000 M.2 240GB PCIE (כוננים נוספים יועברו מהמחשב הישן) כרטיס מסך - Asus GT1030 2GB Gddr5 מבקש המלצות למארז ולספק מתאימים. תודה מראש!
 5. מה יכול לגרום לזה (צילומסך מצורף)? תודה מראש!
 6. כל אדם שמאלי יודע שכדי להחליף את תפקוד לחצני העכבר בחלונות, יש להכנס ללוח הבקרה, לגשת לאפשרויות העכבר ושם לבצע את ההחלפה. אלא שהשינוי הזה אינו חל על מסך הכניסה לחשבונות המשמתמשים במחשב שבו יש יותר מחשבון משתמש אחד (במחשב שלי, לצורך הפרדת כוחות ושמירה על הסדר, הגדרתי 4 חשבונות משתמש). אפשרות העכבר היחידה במסך הבחירה/כניסה היא לימניים. אז נכון שמדובר בפרק זמן קצר מאוד, עד לכניסה לחשבון המשתמש, ובכל זאת - האם יש דרך לשנות זאת? תודה.
 7. מדובר במצב אנומלי. לא מבין מדוע אני לא מקבל תוצאה זהה בשתי יציאות ה- DVI גם יחד.
 8. טוב, קבלו עדכון - לכרטיס המסך שלי (Geforce GTX660) יש שתי יציאות DVI ויציאת HDMI אחת שמחוברת לטלויזיה. החלטתי לבדוק ואתחלתי את המחשב כאשר הטלויזיה פועלת, והפתעה - מסך ה- boot הופיע בטלויזיה במלוא הדרו, וכן כל תהליך האתחול. בשלב הבא החלפתי את יציאת ה- DVI לצג ובצעתי שוב אתחול. הפעם תהליך האתחול הופיע כולו על הצג אבל לא בטלויזיה. בהגדרות התצוגה, תחת 'ריבוי צגים' האפשרות המסומנת היא 'שכפל צגים אלה', אבל הפונקציה הזו הזו מופעלת רק לאחר שמנהל ההתקנים של התצוגה נטען למחשב. האם זה עדיין קשור ל- UEFI ואם כן, איך ניתן לשנות את זה?
 9. בתהליך התקנת מערכת ההפעלה לא ניתנה לי אפשרות בחירה תחת איזה ממשק להתקין, מה גם שלוח האם שלי הוא משנת 2012 שזה נחשב מיושן במונחים של חומרת מחשבים. UEFI זה ממשק חדש יחסית ללוח האם שלי, או שמא אני טועה?
 10. שלום לכולם, אז אחרי שהתקנתי מחדש את מערכת ההפעלה (ר' 'תקלה קשה בעקבות עדכון האביב של חלונות 10 לגרסא 1803') התעוררה לה בעיה חדשה - בזמן הפעלת המחשב, המסך ובו אפשרויות בסיסיות של לוח האם (כמו כניסה להגדרות ה- bios), ואפילו האימאג' המוכר של חלונות 10, אינו מופיע. הצג מופעל רק מאוחר יותר, בהמשך הטעינה של חלונות. מצב זה אינו מאפשר לי לאתחל את המערכת במצב בטוח, מאחר וגם אם תפריט האפשרויות נטען, אני לא יכול לראות אותו. הצעות לפתרון? ובהזדמנות זו - במחשב שלי יצרתי 4 חשבונות משתמשים. כיצד אני יכול להגדיר את העכבר כך שיתאים לשמאליים (ברירת המחדל היא לימניים), במסך הבחירה/כניסה לחשבון משתמש (עוד לפני שאני רואה את שולחן העבודה)? תודה ושבוע טוב
 11. טוב, נכנע. עלית עלי. עכשיו ברצינות - עדיף מבחינתי שיהיו כמה שכבות של הגנה שכל אחת מהן מיועדת לסוג אחר של איום, מאשר לבצע פעולה פזיזה כמו לחיצה בהיסח הדעת על קישור שיוריד לי למחשב איזו תוכנת כופר. ועכשיו תשמעו סיפור, כשהבנתי שלא אוכל לבצע תיקון של מערכת ההפעלה, ניסיתי לעשות את אותו התהליך באמצעות קובץ ההתקנה של חלונות (מתוך DOK), אלא שגם כאן נתקלתי בסירוב מוחלט של המערכת, כך גם בנסיון לבצע שחזור של המערכת ל'בילד' הקודם. כל שנותר לי לעשות היה לבצע התקנה מחדש. ההתקנה עברה בשלום, אלא שאז קרה דבר מוזר - לאחר זמן מה שבה המערכת פעלה (כבר הספקתי לבצע התקנות ראשונות של ישומי אבטחה), פתאום נעלמו לי הסמלים משולחן העבודה וכל ישום שניסיתי להפעיל (כדוגמת נווט התיקיות), נראה כאילו הוא אמנם נפתח, אבל רק כחלונית בשורת המשימה. לא יכולתי לבצע הגדלה של החלונית הזו למסך מלא. התופעה הזו החלה זמן קצר אחרי שהרזולוציה של הצג עלתה באופן אוטומטי, וזה היה רמז כלשהו שלא הבנתי באותו רגע. גם נסיון להפעיל את מנהל המשימות לא צלח. קיבלתי מסך שחור וזהו. לחיצה על esc החזירה אותי אל שולחן העבודה למצב שבו לא יכותי לעשות דבר. החלטתי לבצע שוב התקנה מחדש, הפעם על כונן אחר, חדש לחלוטין, שקניתי לא מזמן. לאחר ההתקנה, הפתעה - התקלה המוזרה הזו חזרה על עצמה! ואז נפל לי האסימון. הגעתי למסקנה שזו לא היתה תקלה אלא שינוי של הגדרת תצוגה שנעשה על דעת המערכת בלי לשאול אותי קודם. אסביר - כרטיס המסך שלי (Geforce GTX660 מ- 2012) כבר השתייך לדור שתומך בריבוי צגים. אחת מיציאות ה- DV מחוברת לצג רגיל, ויציאת HDMI מחוברת לטלויזיה. ברגע שהדלקתי את הטלויזיה, הופיע לפני שולחן העבודה במלוא הדרו. נפתרה התעלומה.
×
 • צור חדש...