אנדי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

אנדי

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  278
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות אנדי

 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של אנדי

Zone Freak

Zone Freak (3/6)

2

דירוג

 1. הצעת ייעול ל'מיקרוסופט' יוצאת לדרך בעוד 5...4...3... אם זה כך, זה באמת בזבוז של האפשרות הזו. אני עובד עם מספר חשבונות משתמש רק כדי שלא יהיה לי עומס של אייקונים בשולחן העבודה. כל חשבון משתמש תופס לפחות 1GB של נפח כונן. לא יותר טוב לייעל את זה?
 2. היי לכם, לאחרונה ניסיתי את אפשרות הוספת שולחנות העבודה בחלונות 11, מתוך שאיפה שבכל שולחן עבודה יהיו אייקונים שונים למטרות שונות (ניהול, ישומי עיבוד גרפי, ישומי אודיו/וידאו), כמו מה שמתאפשר כשיש יותר מחשבון משתמש אחד במחשב, אלא שזה לא מה שקרה. בעת יצירת שולחן עבודה חדש, כל האייקונים של שולחן העבודה במקורי השתכפלו לשולחן העבודה החדש. כאשר מחקתי אייקון בשולחן החדש, הוא נמחק גם מהשולחן המקורי, ולהפך. יש משהו לא נכון בעבודה שלי? פיספסתי משהו?
 3. היי לכם, על לוח האם שלי יושב מעבד של AMD (Ryzen7 3700X מ-2020) בעל תושבת AM4. המאוורר של גוף הקירור שלו (שסופק עם המעבד) רועש מאוד, ואני רוצה להחליף אותו. האם ניתן להחליף רק את המאוורר ולא את כל גוף הקירור? על איזה מאוורר/גוף קירור שקט במיוחד תמליצו? תודה מראש!
 4. 1. לא בטוח שאפשר בכלל להרכיב כונן SSD במחשב הזה. 2. החומרה שלו אינה תומכת בחלונות 11. כמה זמן מייקרוסופט תספק תמיכה ועדכונים לחלונות 10? מה יהיה לאחר מכן? אם אפשר לשלוף את לוח האם ולהרכיב אחר במקומו כך שיהיה אפשר להתחבר ממנו לצג ולכל הכניסות והיציאות, אשקול בהחלט לעשות את זה. השאלה היא האם מבחינת העלות זה בכלל כדאי. ואם לא, למי אפשר להעביר את המחשב הזה כך שייעשה בו שימוש.
 5. היי לכם, יש לי מחשב נייד (compaq presario cq61) שנולד אי שם בשנת 2009. הוא מאובזר במעבד core 2 duo, ב- 4GB ראם, ובכונן קשיח מכאני. מצוייד בחלונות 10. האם ניתן למצוא לו שימוש כלשהו? האם ניתן להחליף לו את כל הקרביים, במערכת מודרנית בת זמנינו, או שמא לההביר למשחטת מחשבים? תודה מראש.
 6. ראשית - לא הבנתי מה זה 'מיצד' (חיפשתי, לא מצאתי). שנית - התקנתי את ישום הבדיקה. תודה. המחשב שלי עומד בדרישות.
 7. וזו אכן הגרסא שאליה עדכנתי לאחרונה, כפי שרשמתי לעיל.
 8. היי לכם, כדי שיהיה אפשר להתקין/לשדרג מחשב לחלונות 11, על לוח האם להיות מצוייד ב- TPM גרסא 2.0. לוח האם שלי הוא B450 AORUS ELITE של ג'גה-בייט. במחשב שלי יש 'מעבד האבטחה' (תחת 'אבטחת מכשיר' בהגדרות של חלונות) TPM 2.0, אבל בהמשך רשום לי המשפט הזה - 'אבטחת חומרה רגילה אינה נתמכת'. האם כדי להתקין את חלונות 11 מתחייבת גם אבטחת חומרה רגילה? האם לוח האם הנ"ל בכלל תומך בזה? אם כן, היכן בביוס שלו אני משנה את ההגדרה הזו? נכנסתי לכאן ואז שיניתי בביוס (העדכני ביותר, אגב) את הגדרת האבטחה מ- system ל- setup. השינוי הזה גרם לאחתול מערכת בעייתי מאוד ולכן החזרתי את המצב לקדמותו. האירו את עיניי! תודה מראש.
 9. ניסיתי לפני שפרסמתי את השאלה כאן. לא ממש עבד. יכול לנסות שוב.
 10. היי לכם, אני רוצה להתקין במחשב השולחני שלי מנהל התקן למדפסת HP מסדרת deskjet5200. הסיפור הוא כזה - המחשב שלי מחובר בכבל רשת לנתב 'הוטבוקס' שנמצא בחדר אחר. אל הנתב הזה מחובר מחשב שולחני נוסף (גם הוא באמצעות כבל רשת) והמדפסת הנ"ל (באמצעות חיבור אלחוטי). המדפסת מחוברת למחשב השולחני השני באמצעות כבל USB. לא מצאתי במדפסת חיבור רשת. מהמחשב שלי אמנם הצלחתי להגיע לממשק ההגדרות של המדפסת (באמצעות הקלדת כתובת ה- IP שלה) ולהדפיס דף מבחן, אבל תוכנת ההתקנה של מנהל ההתקן שלה אינו מאפשר לי להתקין אותו כל עוד המדפסת אינה מחובר ישירות למחשב שלי באמצעות חיבור USB. כלומר, לכאורה עלי להעביר את המדפסת מהמקום שבו היא נמצאת כעת, לחבר אותה למחשב שלי, לבצע את התקנת מנהל ההתקן ולאחר מכן להחזיר אותה למקומה ה'טבעי', בתקוה שזה יעבוד.. האם קיימת דרך לעקוף את זה ולהתקין את מנהל ההתקן בלא שיהיה צורך בחיבור פיזי של המדפסת למחשב. מצרף לכם תרשים של הרשת. תודה מראש!
×
 • צור חדש...