המלצה לכרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס מסך

Danniel

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי מחשב V520

מעבד i5-7400

זיכרון 2100 של TEAM 8GB

וכן נראה לי שמגיע עם המחשב של FSP 180W שזה די עלוב

אני לא רציני

איזה כרטיס מסך עדיף אם יש את מגבלת הספק כוח

משחקים ישנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יתכן שמדובר בכרטיס 730 שהיה מקוסטם בביוס לעבודה עם הלוח אם. הם עושים בכוונה דברים כאלו

על מנת לכבול אותך לרכוש רק מהם. ב- זו מכה של ממש, ולכן מניח שלנובו לא הרחק מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם המצב הוא כמו ש-nec אמר אז לא יעזור לך כלום, להחליף מחשב וזהו. אישית הייתי מנסה להכניס כרטיס מסך זול ורואה אם זה עובד לפני שהייתי קופץ למסקנות.

לגבי החלפת ספק תשכח מזה, לפחות לפי התמונות ברשת לספק הכוח של הדגם הזה יש גודל וצורה לא סטנדרטיים וגם חיבורים מיוחדים ללוח האם. זה ידרוש הרבה קומבינות למצוא ספק שיכנס שם וצריך למצוא גם מתאמים כדי לחבר אותו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי של פנים המחשב רוב הדברים פה הם ניחושים, תן תמונה של פנים המחשב אפשר יהיה לראות אם יש מקום לספק אחר וכרטיס מסך והאם לוח האם הוא סטנדרטי, אם אין מקום אבל הלוח סטנדרטי תוכל פשוט לקנות מארז אחר ולשים בו את המחשב עם כרטיס מסך חדש וספק חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שהתמונות ברורות מספיק. זה מארז קטן שעם קליק אחד נפתח מפנים ומאפשר לעבוד עם החלקים הפנימיים. אני רואה חיבור M2, PCI-E ולא מתמצא??? אין איזה פירוט מה אפשר לעשות עם זה? בכל מקרה תודה מראש על המאמץ. אם יש מצב להחלפת ספק והכנסת כרטיס מסך רציני יותר אחלה, אם לא, אז למדנו לקח

לוח אם 1.jpg

לוח אם 2.jpg

לוח אם 3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...