עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ag43

מעבד, זכרונות ולוח

Recommended Posts

זה מדבר על הEPYC. איך הRYZEN? אני לא מתכנן להריץ יותר מ2-3 ביחד מדי פעם. בשביל יותר מזה יש 60 ליבות בעבודה :)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פוטאטו פוטייטו. ידוע לי ש-2700X עושה את זה טוב יותר מ-8700K, לא חושב שזה ישתנה בגדול אם רק תוסיף ליבות. יש את הטכנולוגיה המקבילה ל-VT-d והכל.

אם אתה רוצה להשאיר קצת מקום לביצועי גיימינג ה-2920X קצת יותר משוייף מ-1950X, ויכול להגיע גם באוברקלוק לתדרים גבוהים יותר

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עוד אפשרות אם אתה הולך על רייזן לקנת מעבד זול, וברגע שייצא הדור הבא לשדרג.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של djelectric

לוח, תלוי בתקציב. X470 gaming PLUS של MSI טוב ב-660 שקל, ה-B450 AORUS PRO גם טוב ב-580 שקל. שניהם "ירגישו" לך אותו דבר.

זיכרון טוב יהיה כל זיכרון 2933-3000 במחיר טוב. כן המליץ על ה-MSI אם אתה הולך על התדרים האלה, שכן הניסיון שלי עם הAORUS לא הכי מוצלח אפילו בתדרים סבירים.

לגבי הלוח - הבעיה בכל הגיגהבייטים או ספציפית בדגם הזה? אם לא אשמח להמלצה על דגם אחר שלהם.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

2x16. זה הזכרון שהמלצת קודם. dh-15

כמו כן איך הזכורנות האלו:

https://www.newegg.com/global/il-en/Product/Product.aspx?Item=N82E16820232740&Description=3600mhz 32gb&cm_re=3600mhz_32gb-_-20-232-740-_-Product

נערך על-ידי ag43

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלא נדע ערוץ כפול ברייזן TR, תחלק ל-4 מקלות, יש לך ערכת תאימות בין ה-D15 הזה לTR4? כי בעקרון המשטח שלו יכסה בערך חצי משטח המעבד.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא חשבתי על זה. תכננתי על ערכת המתאם שלהם אבל היא רק לAM4 ולא לTR4.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

איך המפרט הזה:

image.png.abf76fdbfe0e8e206be981ea3cc2ab10.png

+ הקירור הזה מהארץ:

https://ksp.co.il/?uin=42622?

ברור לי שוירטואליזציה אין מה להשוות. איך הוא בביצועי יום יום ומשחקים מול ה2700X?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם הדבר הזה עושה אפילו פוסט ב-3600MHZ אני בריטני ספירס. ממליץ מאוד להנעל על איזור 2933Mhz.

לגבי מתאים - אני לא יודע אם זה מגיע או לא , אבל באריזה של המעבד הזה אמור להגיע מתאם לקירורי מים בבלוקים תוצרת Asetek, מאין צלב כזה ששמים על הבלוק, אז בעקרון קירורי אזטק למיניהם יתאימו דוגמת זה:

https://www.tms.co.il/1012121

רק לקחת בחשבון שהוא לא יחזיק את המעבד הרבה מעבר לתדרי סטוק

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close