רכישת RTX 2080 - מהיכן ואיזה? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת RTX 2080 - מהיכן ואיזה?

huber

Recommended Posts

ערך מכירה לא משחק תפקיד, אבל אני יודע שב 2080 יש תוכנת OC אוטומטית של נווידה שעובדת לא רע לפי הסקירות, האם הקירור היותר מאסיבי לא יעזור לה להשיג תוצאות יותר טובות?

כרגע אני קורא את זה להבין יותר:

https://hexus.net/tech/reviews/graphics/122366-evga-geforce-rtx-2080-xc-ultra-gaming/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרת OC מאוד דומה ברוב ה- 2080.

אוברקלוקינג כמו שאנחנו מכירים אותו מת גם ככה, ותלוי ברולטת שבבים יותר מאשר בלוח מודפס או כבר (אלא אם הקירור ממש זוועתי).

אתה תשיג באולטרא הזה מה שמישהו ישיג עם כרטיס סטנדרטי ב-100 דולר פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה - בפועל אפשרי שיהיה לך גילוח של כמה מעלות בודדות אם מדובר בקירור יותר מסיבי. מצד שני יש לו קלוקים טיפונת\זניח יותר

גבוהים אז גם סביר מצד שני שיהיו לך את אותם טמפרטורות.

העניין שזה לא רלוונטי. אתה שומר על איזור ה 70 מעלות עם שני הכרטיסים האלה שמתגובות של יוזרים מדברים על זה ששני הדגמים

מקררים היטב ושקטים במאמץ.

מה שחשוב הרבה יותר זה דחיפת אוויר חם החוצה מהמארז. תמיד אמרתי את זה לחברים שלי שלא מבינים כלום בחומרה, שואלים אותי תמיד

איך אני אם אותו מארז עשר שנים ושומר על 60-65 מעלות לכרטיסי המסך שהיו לי. מפוחים באיזור ה 71-72. הסוד נמצא בדחיפת אוויר חם

החוצה מהמארז. כל עוד יש מספיק דחיפה, הכרטיס מסך תמיד יהיה על איזור ה 70 בטמפרטורת חדר ממוצעת. כמובן שזה תלוי גם בצריכה

של הכרטיס.. אבל אני מדבר על ממוצע כמו דמוי 1070 ואפילו 1080.

אני הייתי הולך על הדגם הראשון שהוצע שלך, וקונה ב 180 שקל משהו אחר. מהסיבה שזה לא הולך להיות רלוונטי לטווח ארוך איזה מהם תבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מפוחים הייתי ממהיר עד הקצה לפי הדגם*. זה תלוי  בכרטיס עצמו, יש להם תקרת OC אפשרי. 2080 שכבה גבוהה.

במקרה הזה ספציפית אני חושב שאין קשר, אתה אמור לקבל מינוס פלוס אותם תוצאות עם טמפרטורות דומות, מעלות בודדות לכאן או לכאן.

שניהם עם 6+8 בחיבורי חשמל. לא רואה מצב להבדל ששווה 180 שקל.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הוזמן זה (היה לי כסף בחשבון שלי שם שרציתי לנצל):

https://www.amazon.com/gp/product/B07GHVK4KN/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

מודה שהפתיע אותי ה 50 דולר מס שהתווסף בסוף, שכחתי לגמרי שבארה"ב המחיר ללקוח הוא לפני מס. הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...