מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 38 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

https://www.guru3d.com/news-story/watch-amd-e3-next-horizon-gaming-event-livestream-navi-and-ryzen-3000-announcements.html

E3 מבחינתי עד עכשיו היה מעולה. היה לי יום מעניין.. ועוד מעט עולים להצגה קטנה משלהם. מי שמעוניין.. ( אני מודה שאני פחות ),

אליי המשחקים מדברים יותר, אבל עדיין אעקוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה coch 👍

לצערי הצגה בשעה 3 אחרי הצהרים של החוף המערבי בארה"ב, גוזרת אצלנו משהו כמו 2 בלילה.

לאדם כמוני עם כל הכבוד והסקרנות שלו במצגת, אין לצערי את הלוקסוס להקריב את הלילה עבורה.

לכן אסתפק בהחלט להתעדכן כמה שעות מאוחר יותר במשרד בין פגישה אחת למשתנה, ולראות מה השיקו.

תוך כמה דקות יהיה ברור מה שווה ונותן (אזור ביצועי gtx1080 או rtx2070 ?)

והאם השיקו בנוסף את המעבד ריזן 3950 בעל 16 הליבות (ומה מחירו - אני נחשתי 699$ אתמול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליסה החליטה לא לרחם, חטפה לאינטל את שיאי העולם :-).

אתם מעכלים את הבשורה שבמחיר של 9960X עם לוח ITX אנחנו נוכל להכרכיב מחשב לשם עם 3950X/B450 ITX/RTX 2080/RADEON VII כולל זיכרון ספק ומארז?
https://hwbot.org/submission/4168151_bigblock990_cinebench___r15_core_i9_9960x_5320_cb

https://hwbot.org/submission/4159586_mr._fox_cinebench___r20_core_i9_7960x_10895_marks

3950x.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

צץ ברשת

וואי וואי.. כבר רואים מרחוק שני חיבורי 8 פינים לכרטיס רפרנס...

מה שכן אהבתי זה שנראה שהם חוזרים למקורות מבחינת המיתוג של הכרטיסים עם ה 5700\5700XT. מזכיר מאוד

את ימי ATI.

אז נמתין לביקורות. סקפטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאבון

קישור ישירות לרגע שבו הסרטון מתחיל (צפיתי מאד מעניין), מכניס כמה תכונות חדישות לתעשיה

שיתכן והן מאד שימושיות, בכללן הקטנה משמעותית של ה- input lag וזה חשוב יותר מאשר FPS.

בנוסף שיפור תמונה ויזואלי באמצעות post processing שאינו פוגע בביצועים.  מעניין

לראות האם משפר ועד כמה. ההדגמה שלהם בכל אופן תופסת את העניין ומעוררת מחשבה בנושא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכרים שטענתי שAMD יתמכו בPBO/XFR חדשים שיתנו הפעם גם תוספת לתדר המקסימאלי? אז הינה במאמר של GURU3D זה אושר!
עד 200MHZ תוספת, וב3950X זה אומר עד 4.9GHZ בוסט! 
WOW זה הולך להעניק להם את כל קהל הADOBE שהיה שייך עד עכשיו ל9900K(אפילו על פני לפעמים).

spacer.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להרוס את המסיבה האדומה, אני עדיין ממליץ לכל חובבי הנוסטלגיה, הביצועים, החומרה... להכין מראש מצב ריאלי שסדרת

"הסופר" של , השקרית והנבזית ( לא בציניות ) - תתן ביצועים עדיפים.. אני רק אומר שזה מצב הגיוני, נצטרך להמתין ליולי.

דבר שני : NV כבר הכריזו ששנה הבאה נראה כרטיסי 7NM אז זה עוד סיבה טובה לחכות ולראות מה יהיה להם להציע.

דבר שלישי : @nec_000 פירסם סרטון לא מזמן של משחק בן 22 שנה, שעובד עם RT וזה נראה מטורף מעבר לנוסטלגי. אז

יש ככה תחושה אחרי שראיתי את הסרטון במלואו, שיש למה לחכות בכל הנוגע לטכנולוגיה הזו שתוטמע במשחקים.

דבר רביעי : אני צופה משהו. ישיקו את כרטיסי המסך בתג מחיר גבוה מעט מהמחיר של החודשים הבאים.

אני טוען את הטענה הזו, כי שום דבר לא נסתר להם, NV הולכים להוציא את הריפרש בתג מחיר הגיוני יותר,

לכן אני צופה שדווקא "מושכים" קצת את מחירי ההשקה ולאחר מכן תהיה ירידונת. כמובן שאני לא נביא,

לא יודע מה יהיה לגבי ביקושים-היצע נכון לעכשיו, אבל הבחירה ב גם מוזילה להם את הייצור כי השימוש

ב HBM היה יקר יותר.

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amd סיפקו את הסחורה.

מי שנשאר עם רגליים על הקרקע לא התאכזב, לא היו באמת הפתעות.

עכשיו רק נשאר לחכות למבחני ביצועים בלתי תלויים.

אני אישית רוצה לראות מבחנים מול מעבדי אינטל אחרי שהותקנו עליהם כל הפאטצ'ים של החורי אבטחה, מעניין למה לא שיחקה על הקלף של אבטחת מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתברר שהמצגות שרואים הם עם MCE OFF אבל הם לא התקינו את כל עידכוני האבטחה שמסרסים את וגם לא בדקו עם העידכון האחרון של וינדוס שנותן שיפור רציני למעבדי RYZEN(MS סוף סוף תיקנו את בעיית SCHEDULING).

אז מעניין איך אינטל יראו לאחר כל תיקנוי , וינדוס המעודכן וPBO מופעל בדור החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...