Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

243 56

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  59
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  350יום 6ש' 17דק' 28שנ'

דירוג

19 ניטרלי

אודות 243 56

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. זו בעיה ידועה לנו כבר שנים. AMD לא רוצה או מעוניינת לפתח טכנולוגיות ייעודיות לשוק המחשבים האישיים, ומשתמשת באותו צינור טכנולוגי כמו הקונסולות כי זה הסגמנט שממנו היא עושה הכי הרבה כסף (יחד עם שוק המובייל אליו תיכנס בעקיפין עם סאמסונג). גם נאבי בנויה ככה שתספק compliment ראוי ל-GCN המיושנת והטכנולוגיה שלה בעקבות ה-backwards comparability והרצון של AMD לא להפוך סדרי עולם בשוק הזה. ככה או ככה נאבי כארכיטקטורה נראית ממש מעניינת. דיוויד קאנטר הוא איש מבורך, והוא גם דיבר בשעתו על זן בטרום יציאתו לשוק וניתח לעומק את נקודות החוזק שלו (כשהמעבדים דשדשו מול הקייבי לייק ואנשים היו מודאגים) והסביר כמה הטכנולוגיה הזו עליונה על פני הבולדוזרים וכמה פוטנציאל יש לה. כיום אנחנו רואים את הפירות שהרייזן מניבה. אני מתאר לעצמי שדבר דומה יקרה עם נאבי. עבור אמד ורדאון זו תחילה של דרך חדשה, בדיוק כפי שהייתה קפלר לנבידיה בזמנו, ואנחנו עוד פעם נצטרך לחכות ולראות כמה בדיוק היא תפתח את זה קדימה.
 2. שזה אותו מהלך קלאסי של נבידיה לתת קאונטר להשקות של AMD דרך ניתוב הסירוס של הצ'יפים והעלאת התדרים שלהם לצורך מיקסום ביצועים. בטח נראה מכל כרטיס סדר גודל של עוד 10%-15% אל מול קודמו הישיר, ובתקווה למחירים פחותים יותר מהליין הנוכחי.
 3. מספיק להסתכל על הביצועים כדי להגיד שזה לא מספיק טוב כדי להוריד את נבידיה מהכס שלה. אבל כל המומחים וכל המהנדסים מסכימים שמדובר בצעד בכיוון הנכון, ובשונה מווגה שצעדה למדרונות הגיהנום דיי מההתחלה, לנאבי יש עתיד טכנולוגי שאפשר להיבנות עליו. עכשיו נשאר לראות איך הכרטיסים האלו ירוצו בפועל.
 4. אני חושב שאם הפעם הכרטיסים האלו לא יכילו צריכת חשמל אסטרונומית שמעידה על ליקויים בעיצוב הליבה, ובאמת יביאו ביצועים עדיפים על פני 2070 בסדר גודל של 5% עד 15% כפי שהציגו פה, מדובר בהצלחה. כל שאר הפיצ'רים הם בונוס ואני לא חושב שצריך להסתכל עליהם כפקטור מכריע בקנייה. כבר דסקסו פה בפורום על יכולותיה של AMD להעמיד תחרות הגונה נגד NVIDIA בסגמנטים של ה-bleeding edge high end, וההשקות הלא קונסיסטיות שלה בשנים האחרונות, לכן אני חושב שבהינתן הסיטואציה - זו התחלה טובה. כרטיסים ברמה של 2070 בינתיים, עם גרסאות משודרגות יותר שלהם לקראת סוף השנה, והכול במחירים יחסית סבירים זה בהחלט תרחיש שהיא יכולה לקנות ולספק. אני גם מתאר לעצמי שהמחירים של 5700 XT ירדו ככל שיחלוף הזמן, ושמדובר בעיקר במחיר placeholder שנועד להוביל את נבידיה להורדת מחירים מהצד שלה קודם.
 5. מוכרח להגיד לך, לפחות ממכריי שעובדים באינטל ומעודכנים בכל מה שקורה מסביב לגלובוס, כשסיפרתי להם על ההשקעה שלי במניות עם AMD, הם היו בטוחים שהיא בכלל פשטה את הרגל ב-2008 ולא היה להם מושג לאידורציה הנוכחית שלה. אני מניח שרק עוד כמה השקות מוצלחות כאלה של רייזן יעירו את כלל המהנדסים והעובדים באינטל לעובדה שיש עוד שחקנית בשוק.
 6. פרוסה בעיר, לא בשכונה. מה גם שאני חי בבית פרטי, נראה שלמיזמים האלו אין אינטרס לחבר צרכנים בודדים אלא שורה שלהם ע"י וועד בית. דרך אגב, לשם הידע הכללי - שוחחתי עם נציגה מהתחום העסקי, וכן אפשרי להתחבר אל התכנית הזו גם אם אתה לא מחזיק עסק בבית. הם סה"כ דורשים ממך לשלם על החבילה העסקית בנפרד, ז"א שאם אתה מחזיק עכשיו בטריפל של הוט ואתה רוצה את חבילת הגלישה שמצוינת פה, תצטרך לשלם עליה ועל הטריפל בנפרד (180 שקלים על החבילה דרך אגב).
 7. אז לאחר אי שביעות רצון מהחבילה אליה אני מחובר כרגע, החלטתי לבדוק מה המסלול המהיר ביותר שיתאפשר במסגרת אזור מגוריי. מבט חטוף הציג לי כי הוט פורסים באזור מגוריי אינטרנט במהירות של 500 מגה הורדה ו-10 מגה העלאה, אך להבנתי האופציה הזו תקפה עבור לקוחות עסקיים. האם אני יכול לגשת למסלול כזה גם אם אין ברשותי "עסק"? אם וכאשר אני מוכן לשלם את כל ההבדלים כולל ההתקנה? האם מישהו ניסה לבדוק את העניין ויש בידו תשובה? ניסיתי לברר מולם ישירות אך בפעמיים שהתקשרתי היה תפוס או עומס על נציגי המכירות שלהם, ועד שהם חזרו אליי לא היה לי מספיק מידע להעביר להם. לכן רציתי לבדוק מולכם קודם כל. תודה.
 8. אחרי הטיפול האחרון של הטכנאי, אני חייב להודות שהאינטרנט רץ מהר יותר מבדר"כ, אך הניתוקים ישנם. אני מתחיל לחשוד שאכן מדובר בבעיית תשתית, והבנייה והחיבורים אצלי בבית הם בסדר גמור. פעם הם היו שולחים את B team (בזק) כדי לטפל בעניין התשתית האזורית, אך כדי להוציא מהם את זה... צריך להרים שולחנות. מייחל ליום שבו פרטנר יחברו סיב בשכונה שלי, הם עושים זאת רחוב לידינו.
 9. בהנחה שיש לי הוטבוקס סטנדרטי, מאיפה אוכל להביא כבל רשת נורמלי? מהקטלוג של K.S.P, כל התקן ודגם יתאים למודם? יכול להיות שזו באמת הבעיה, מאחר שאני זוכר שיש לכבל רשת שלי נטייה להתנתק. מוזר שחלפו על פניי כמעט מספר דו ספרתי של טכנאים שלא חשבו לקחת את זה בחשבון.
 10. אני מנוי לאינטרנט של הוט כתשתית ול-012 כספקית אינטרנט. כבר תקופה מאוד ארוכה שיש לי ניתוקים באינטרנט, לפעמים זה קורה כל כמה שעות ולפעמים אפילו כל כמה דקות. האינטרנט מתנתק וחוזר לבד אחרי איזה דקה, לפעמים עם התראה מצד הראוטר בזמן שהוא מאפס את עצמו עם נקודות החיווי שלו, ולפעמים בלעדיהן. לעיתים מתנתק גם לכמה שעות טובות. ניסיתי לחבר את הראוטר לשקע אחר, להחליף פילטר, לא עזר. בא טכנאי, החליף מגבר -- לא עזר. הגיע טכנאי אחר, החליף את הדפסי החיבור ואת הראוטר -- גם כן לא עזר. הגיע עוד טכנאי (שלישי!) שהתעסק בארון התקשורת וטען שהבעיה הייתה במתחים והיא סודרה -- אך הפלא ופלא, זה גם כן לא עזר. היום הגיע טכנאי בפעם הרביעית, וזה הלך לארון החיבור החיצוני ושם החליף קונקטור. האינטרנט עבד בסדר בשעות הצהריים למיטב הבנתי, אך כשחזרתי הביתה (בערך ב-7) הוא בדיוק הפסיק לעבוד והתחיל להתנתק. אני כבר דיי אובד עצות. החברות המתחרות (פרטנר\סלקום) מחוברות לעיר אך לא לשכונה, ובזק לא נראית לי קורנת במיוחד לאור העובדה שהחבילה שהיא מציעה נמוכה משמעותית (-עד- 100 מגה במקום 200 מגה אצל הוט, זה אומר שבפועל אני מקבל 50 מגה כי כך התשתית שלהם בנויה אצלנו). תוכלו אולי לעזור לי? להסביר לי בערך מה קורה כאן, ואיך אוכל לכוון את הטכנאים שיגיעו אליי הביתה?
 11. הם אתר שמספק מפתחות באופן נפרד לסטים ולא חופף לו כמו GOG או Humble Bundle לכן סביר להניח שהלגיטימיות שלו מוטלת בספק, אבל אני יכול להעיד על עצמי שאני רוכש קבוע מאז 2014 ומעולם לא התאכזבתי. כל מפתח הגיע במהירות, ללא בעיות, ללא הודעות מצד סטים שהמשחק נמחק לי מהחשבון עקב היותו "לא חוקי" (קרא לי 3 פעמים עם G2A עד שהבנתי שמדובר במפתחות גנובים), מעולם לא נתקלתי בסירוב בעת פנייה, תמיד קיבלתי יחס מהיר ויעיל - והכי חשוב, המחירים באתר הזה זולים - לעתים יותר זולים מן המתחרות (בעיקר על הזמנות מראש, אבל זה נושא ליום אחר). ועוד אנדקוטה קטנה לסוף: כשיצאה חבילת ה-Legacy ל-Call of Duty Modern Warfare, אקטיוויז'ן החליטה להקשיח עוד יותר את עמדותיה בנוגע לרישיון ההפצה המותר על מוצריה בין האזורים השונים בעולם. פעם ישראלים יכלו לרוץ עם האירופאים על אותה הגרסה, כיום זה לא כך. כהדיוט רכשתי את הגרסה האירופאית מ-cdkeys כי לא צוינה שום הגבלה\ואו הודעה בנושא מצד אקטיווזי'ן בזמנו, ורק לאחר שהמון משתמשים התלוננו טרחה להודיע על הנושא בפומבי. פתחתי במהירות Ticket אצל cdkeys.com ולא יאוחרו משעתיים וכבר קיבלתי החזר כספי + משחק במתנה - על עוגמת הנפש כמובן. סתם שתוכלו להבין עם מה יש לכם עסק.
 12. תכיר את cdkeys.com, רשת שמפיצה משחקים באופן חוקי (הם מספקים את המפתחות ולא משתמשים שרמת האמינות שלהם מוטלת בספק).
 13. אכן מדובר באנומליה זמנית. Steam מתקשה לווסת את המחירים ולהתאימם ליוצא השקלי. עניין של כמה שבועות~כמה חודשים, אבל הישראלים לא פראיירים וחסרי סבלנות - מבחינתם שינוי שכזה, שממילא היה דיי מיותר, רק גורע ולא מוסיף. מה גם, אני מנוי Steam מ-2007. אני רואה דולרים וקונה דרך דולרים כל-כך הרבה זמן שהמעבר לשקל בפלטפורמה הזו פשוט לא נוח לי.
 14. הגיע הזמן שאנשים יפנימו שלא צריך "להשתתף בגזל" עם G2A או לאכול את הכובע עם Steam. קיימים אתרים חיצוניים, חוקיים לגמרי (לא מדובר במשתמשים אנונימיים שמספקים מפתחות אלא בחברה שקונה באופן סיטונאי מוצרים ומוכרת אותם להמון, כך גם הסיכוי ל״סקאם״ באתרים הללו לא קיים) - שמספקים משחקים במחירי זנות. ע"ע Cdkeys, ע"ע HRK והדוגמאות לא נגמרות פה. לצורך דוגמה: וולפנסטיין 2 החדש נקנה בהשקה ב-34 דולר, זול בכמעט חצי מ-Steam וזול בכאומדן של 10% מ-G2A ומכל אתרי הגועל למיניהם. עשו את החשבון שלכם.
×
 • צור חדש...