השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת

djelectric

Recommended Posts

ציטוט של omertgm

בהחלט נראה שהם חיים שנתיים אחורה בחטיבת ה GPU שלהם, ואחרי ההשקה הזו הם קפצו עוד שנתיים לאחור. לפחות הם זולים יותר

בשוק יש מקום לכל סגמנטי המחיר (מי כמוך יודע עומר):

יש מחד סובארו להמונים ב- 130 אלף ש"ח, יש במוו ביניים לאמידים ב- 400 אלף שח, ומאידך יש גם מרצדס ב- 1 מיליון ש"ח

למיליונרים. והפלא ופלא כולם מוכרים וכולם מרוויחים בשוק הזה, אף יצרן לא נעלם מהשוק.

מדוע ?

משום שיש צרכן במיליון שח למכונית, ויש גם צרכן המוני ב- 130 אלף שח למכונית.

והיי... יש אפילו צרכן לרכב סטודנטים בן 10 שנים, שעולה רק 20 אלף שח ביד שניה,

מה שמגדיל את המנעד של טווח המחירים לקצוות מאד רחוקים זה מזה.

אותו הדבר בכרטיסי מסך:

יש מי שידו משגת כרטיס מסך ב- 5000 ש"ח כמו הטיטאן הכי נוצץ על המדף, או איך שלא קוראים לו 2080Ti היום,

יש מי שקונה מוצר רק ב- 1000 ש"ח כמו איזה 1060 במבצע נוח,

ויש מי שקונה אפילו GTX570 משומש ב- 100 ש"ח, ועדיין....

תתפלאו, המוצר מריץ משחקים בסדר גמור (ויש לי כזה כרטיס בבית, אז אני יודע מקרוב).

ואני כל פעם מחדש נדהם שהוא עדיין למרות גילו (8 שנים) מריץ הכל, כולל המשחקים החדשים.

לא חייבים הכל להפעיל על ultra כן, אין חובה לקבל 150FPS...

גם 1080p על mid עדיין נראה בסדר גמור, ואפשר לשון בשקט עם 50FPS.

זה בדיוק כמו שרכב משומש ב- 20 אלף ש"ח, עדיין מביא את בעליו ליעדו, ואם צריך אפילו עולה לירושלים.

גם כרטיס משומש בזול עושה את העבודה, אמנם קצת פחות מרשים, עם קצת פחות דרמה, אבל עושה את העבודה.

וזה הלקח הפילוסופי מכל העניין הזה.

אין מתאם ישיר בין גודל ההנאה למחיר המוצר, וזאת אל לנו לשכוח לרגע.

בימים בהם הסדרה החדשה של נוידיאה מתומחרת מחוץ לסטרטוספרה (ביחס למקובל עד כה), וברור שמדובר במחירי hype

זמניים עד שסדרה 10 תגמר על המדף,

מוטב לכל חובב עם רגליים נטועות היטב על הקרקע, להתנהל בבגרות ולהמתין בסבלנות, עד שנראה ונבין בדיוק, כמה ומה

מקבלים בכותרי המשחק הבאים. וקודם כל שיצאו לשוק הכותרים הללו כן, שכן עד אז באמת ועם כל הכבוד, במצגות יפות של

הוליווד לא קונים אנשים רציניים.

לשאלתם של החברים מה תהיה התגובה של , זה די פשוט בתעשיה והולך ככה:

במידה וטכנולוגיה החדשה נכנסת כסטנדרט בתעשיה, הרי שהתחרות תייצר את המקבילה שלה. אין בלעדיות על תמיכה בתקן

שמבצע RT, והאלגוריתם הטרנזיסטורי לביצועו אינו בחזקת סוד ולא קסם - המתמטיקה ידוע עוד שנים רבות לפני שנוידיאה

בנתה עבור כך היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אאל"ט מישחקים החדשים שיתמכו בטכנולוגיה החדשה אז הגיימרים הרצינים יהיו חייבים את הכרטיסים כי ליראות את האוייב מישתקף באובייקטים יתן יתרון עצום לגיימר המיקצועי ולמי שלא יהיה יהיה בנחיתות לעומת בעלי הדור החדש לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

לגבי הביצועים בגיימינג ובעיקר ב 4k. צריך לחכות לבנצ'ים של 2070. זה בעיקר מה שמעניין. 

צודק ב 100% זאת השורה התחתונה.

עם כל הכבוד ל RT ,כרגע יש  2 כותרים שיתמכו בזה ויקח עוד זמן להטמיע את הטכנולוגיה הזאת.

כרטיסי HIGH END יש לאחוז יחסית קטן מקהילת הגימרים בעולם ואולפני המשחקים לא הולכים לאמץ את הטכנולוגיה כל כך מהר

במיוחד כשהרבה מהמשחקים יוצאים גם על קונסולות שבהם הולכים להיות מעבדים גרפים של .

מה שמעניין זה כמה שיפור אנחנו מקבלים תמורת ה 500$ שיעלה ה 2070.

הם לא חשפו את ה SKU וההתיחסות היחידה שלו הייתה שכל ההדלפות לא נכונות (מה שאני מטיל בספק רב מאד).

הוא אכל את הראש על  RT כל השידור ואמר משפט וחצי על הביצועים של מול סידרת 1XXX.

עכשיו באמזון ה GTX 1080 נמכר ב 470$ , ככה שאני מניח שה TRX 2070 אמור לתת ביצועים דומים.

דרך אגב אם אני זוכר נכון אז ה GTX 1080 היה 550$ בהשקה מה שאומר שאנחנו (כנראה) מקבלים את אותם ביצועים באותם מחירים + RT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מספידים את החטיבה הגראפית של בטרם עת, עדיין לא ראינו מה הכרטיסים הללו שווים. רוב הההצגה דובר על ray tracing, אבל עדיין אין השוואה שמוציאה את עקיבת הקרניים, לכן צריך לחכות ולראות מבחני ביצועים. amd תמיד הייתה ה underdog אחרי שנים של קיפאון בשוק המעבדים הם הצליחו ליצור תחרות ואף להתעלות על בכמה נקודות על אף "הטכנולוגיה המיושנת". אין ספק שידה של על העליונה שעם התקציבים הענקיים הם יכולים לפתח יותר כלים שישמשו את מפתחי המשחקים וכך ליצור בלעדיות ועדיפות בביצועים, כרגע אין לרוץ להזמין מראש עדיף לחכות לראות מה הכרטיסים הללו באמת שווים, ייתכן ואכן 1200 דולר זה מחיר מוצדק ל2080ti.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, עומר, להשוות פיזיקס משנות התשעים ל - RT  ?

אולי זה התגלמות הטרוליות ?

כאילו צפינו בשתי תצוגות שונות לגמרי !

נק, אם גיימינג היה מסתפק בקיים, עוד היינו תקועם

אי שם בכרטיסי באנשי או שד יודע מה.

עכשיו, אחרי שהתחברו כל המושגים של RT  וליבות טנסור וכו',

אני לא רואה איך אפשר בכלל להסתכל על כרטיסים ישנים של 

לפני העידן הזה.

האנשות לא נשארה עם טלוויזיות CRT, לא עם הרבה דברים שאבד עליהם הכלח.

וטוב שכך.

בעיני לפחות, המחירים לא שערוריעתיים ורחוק מכך.

מי שרוצה לנסוע בסוברו, שיבושם לו.

מי שחושב שפסגת שאיפותיו הוא כרטיס 980TI - גם שיבושם לו.

אף אחד מאלה לא פחות טוב מאחרים.

העניין הוא, שאחרים לא עוצרים שם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

כרגע אין לרוץ להזמין מראש עדיף לחכות לראות מה הכרטיסים הללו באמת שווים, ייתכן ואכן 1200 דולר זה מחיר מוצדק ל2080ti.

ובאותה מידה יתכן והוא יצדיק 1200$ , אבל רק בעוד שנתיים, כשיהיו קצת יותר כותרים שמנצלים RT, נגיד 10 במקום רק 2.

הכל אפשרי, אך דבר אחד וודאי:

החפזון כצרכן הוא מן השטן, במיוחד כאשר מדובר במשהו חדשני - שעוד לא ברור לאיזה כוון הולך בכלל.

זה עלול במקרה קיצון אף להתגלות - כגימיק הכי גדול אי פעם שלא התרומם לשום מקום. יתכן אפילו שיגיע רק

לתעשיית הקולנוע בתור מכונת רנדור CGI .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה איתך היא שאתה כותב כל כך הרבה, וחלק מהדברים באמת מועילים להרבה קוראים (אפילו אם אתה מתנסח באריכות מיותרת ובשפה שמתיימרת להיות מליצית, אבל יוצאת ליד), אבל, הרבה פעמים מתפלקים לך דברים פשוט לא נכונים. ובגלל הביטחון הרב בו אתה מתנסח, יש לא מעט שיזרמו איתך. למשל, התאמה בין מחיר לגודל ההנאה ממוצר... יצאו מספיק מחקרים שמראים התנהגות הפוכה, מחיר משפיע על תפיסה של איכות/הנאה ממוצר. בחיפוש של באמת חצי שניה, http://www.caltech.edu/news/wine-study-shows-price-influences-perception-1374 עכשיו, אני בטוח שאפשר למצוא גם מחקרים שמראים את מה שאתה אומר, אבל המשמעות של זה היא שאתה פשוט לא יכול לכתוב את דבריך כעובדות, אלא כדיעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

עם כל הכבוד ל RT ,כרגע יש  2 כותרים שיתמכו בזה ויקח עוד זמן להטמיע את הטכנולוגיה הזאת.

נכון. אני מאוד נהנתי לשמוע אותו ובכלל כל הכבוד למוחות מאחורי הקלעים שיושבים ב NV ופותחים את העולם הזה לאפשרויות של המחר.

אבל יש תחושה של הייפ טיפשי, כאילו מחר אנחנו מתעוררים לעולם של בלייד ראנר. ברור שכל מה שהם עושים מאחורי הקלעים - מרשים,

אבל הרעיון מאחורי הדבר הזה לא שינה כלום לגיימרים, זה תוספות מבורכות על חשבון מחיר, לא כל כותר כמו שאמרת - יתמוך, לא ראינו

עדיין מספרים אמינים ובנצ'ים מעבר לשני כותרים וחצי, ששניים מהם מאז ומתמיד היו NV Optimized.

בתור גיימר, לי הרבה יותר יהיה הייפ כאשר יהיה מיינסטרים. שמפרשים את זה לשוק כרטיסי המסך זה אומר שאני יקנה

כרטיס דמוי 1060 במחיר דומה ואראה 60 פריימים ב בהגדרות גבוהות\מלאות. הם לא הראו שום דבר קרוב לזה.

כאשר זה יקרה - אפשר להגיד שעברנו מדרגה קדימה. בינתיים שימשיכו לחקור .

AMD היא המילה בשוק הקונסולות. מפליא אותי שאנשים חושבים שלאור ההשקה הם עוד רגע סוגרים דלתות. איזה תגובות מטומטמות

יש ב reddit.. אנשים לפעמים אהבלים שזה לא יאומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

ובאותה מידה יתכן והוא יצדיק 1200$ , אבל רק בעוד שנתיים, כשיהיו קצת יותר כותרים שמנצלים RT, נגיד 10 במקום רק 2.

הכל אפשרי, אך דבר אחד בטוח וודאי:

החפזון כצרכן הוא מן השטן, במיוחד כאשר מדובר במשהו חדשני - שעוד לא ברור לאיזה כוון הולך בכלל.

זה עלול במקרה קיצון אף להתגלות - כגימיק הכי גדול אי פעם שלא התרומם לשום מקום.

ממה שאני קראתי ניתן בקלות ליישם RT על משחקים שמשתמשים במנוע unreal 4, האם נראה כותרים ישנים מאמצים את הטכנולוגיה? בספק אבל כבר היו דברים.

אנחנו לא יודעים מה העוצמת עיבוד של 2080ti אם הוא ייתן משחק חלק  uhd @120fps אז 1200 דולר הם מחיר מציאה (בספק רב מאוד).

זה נראה שאנו מסכימים על הנקודה שהחיפזון מן השטן וכרגע כדאי לחכות למבחני ביצועים בלתי תלויים, ולאחר מכן לראות סרטונים עצמאיים שמראים הבדלים עם RT ובלי RT, אני בעלים של 1070, אם אכן השיפור התמונה יהיה משמעותי אני אשקול קנייה של 2070.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

נק, אם גיימינג היה מסתפק בקיים, עוד היינו תקועם

אי שם בכרטיסי באנשי או שד יודע מה.

תתחיל בזה שגיימינג מדבר על משהו שמורכב מכמה דברים, ולא רק גרפיקה.

תחבר את כל הגיימרים שמשחקים היום במשחקים הכי המוניים ברמה עולמית - ולא הגעת לשני אחוז

מכמות האנשים שראתה את הסרטון של NV.

גיימינג זה לא רק גרפיקה. את NV מעניין העתיד.

אותנו ( למשל ) מעניין המשחקים בכל מיני ואריאציות. לכן ההייפ שלך הוא "על עיוור".

אתה לא לומד, בחור יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

אני נכנס ביודעין לשדה מוקשים, אבל.....

מה שבתכל'ס ה - RT נותן, זה דווקא חיסכון של הפקת המשחקים.

במקום לייצר סצנות עם הרבה מרכיבים, כפי שהודגם עם התאורה בטומב ריידר

וגם בבאטלפילד, הכרטיסים יעשו את כל העבודה.

זה דווקא יכול להוות תמריץ ליצרניות הכותרים לאמץ את הטכנולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

תתחיל בזה שגיימינג מדבר על משהו שמורכב מכמה דברים, ולא רק גרפיקה.

תחבר את כל הגיימרים שמשחקים היום במשחקים הכי המוניים ברמה עולמית - ולא הגעת לשני אחוז

מכמות האנשים שראתה את הסרטון של NV.

גיימינג זה לא רק גרפיקה. את NV מעניין העתיד.

אותנו ( גיימרים למשל ) מעניין המשחקים בכל מיני ואריאציות. לכן ההייפ שלך הוא "על עיוור".

אתה לא לומד, בחור יקר.

תענה לעצמך, אם תוכל ....

הרי אם מישהו אחר היה אומר את מה שציטטת , הית מתיחס אחרת לגמרי לדברים.

ולנושא עצמו - נכון, תחום הגיימינג מגוון.

לא אני וגם לא אתה יכולים לשער מה ועד כמה יושפע

מהטכנולוגיה הזו.

תקרה שוב את פוסט האנקדוטה שלי, אז תבין על מה אני מדבר.

ואני לומד, תאמין לי.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

טוב

אני נכנס ביודעין לשדה מוקשים, אבל.....

מה שבתכל'ס ה - RT נותן, זה דווקא חיסכון של הפקת המשחקים.

במקום לייצר סצנות עם הרבה מרכיבים, כפי שהודגם עם התאורה בטומב ריידר

וגם בבאטלפילד, הכרטיסים יעשו את כל העבודה.

זה דווקא יכול להוות תמריץ ליצרניות הכותרים לאמץ את הטכנולוגיה.

כן, אתה מדבר אבל על משהו שכרגע יושב אצל NV. זה למה אמרתי קודם שזה לא שונה מ PhysX ברעיון.

מה הם עשו בעבר אם אתה זוכר ? לצורך הדוגמא -

בימים היותר מוצלחים שהיה הייפ גדול סביב הפיזיקס, אנשים היו משתמשים בכרטיס מסך ייעודי לזה. שלא יעמיס על הכרטיס "הראשי".

הדבר הכי מפגר שיכול להיות, בשביל לראות עוד קרטונים מתפוצצים בצורה יותר דרמתית. אני באמת אומר את זה איך שזה.

אז עכשיו הם מצאו פתרון אחרי X שנים של R&D שזה צ'יפ ( או w\e ) שיושב על הכרטיס ואחראי לזה. כל הכבוד להם.

איזה קפיצת מדרגה קיבלתי ? תאורה, צללים. מה בדיוק מפוצץ בזה ? מה מהמם בהשקה הזו ?

שתשחק ב עם כרטיס של 1500 שקל - תדע שקפצנו מדרגה. שזה יקרה, 1080P יהיה נחלת העבר.

ולגבי התגובה הקודמת שלך* - תהיה נחמד לאחרים. אין לי כלום נגדך. זה פורום טוב, לא צריך לעקוץ שאין צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...