X800XT PLATINUM VS. GE-FORCE 6800 ULTRA - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X800XT PLATINUM VS. GE-FORCE 6800 ULTRA

1nstall

Recommended Posts

אורח voodooman

ההשוואות שעשו בין X800XT ל-GF6800U מראים שהגיפורס הרבה פעמיים עוקף את הרדאון בהרבה ודווקא הרדאון עוקף אותו בחלר מהשוואות בטיפה...

אז כמו שכבר אמרתי GF6800U לוקח בגלל:

1.תמיכה עתידית

2.קצבי פריימים בוהים

3.קירור מעולה

4.וכמובן איך לא האיכות תמונה המדהימה של הגיפורס שסוף סוף נוידיה במקום הראשון אם האיכות תמונה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל צריך לזכור שבשיידרים הRX800XT לוקח, ובפרש של 20%+ בממוצע, אבל במשחקים עדיין לא ראיתי את זה מתבטא כל כך, יכול להיות שגרסאת הExtreme עוקפת את הRX800XT לא רק בפילטרים ובאיכות תמונה, אלא גם בשיידרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, על מה אתה מדבר?

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/r420-2.html

הנה תציץ פה, ותשים לב לתוצאות עם פילטרים מופעלים, כי בסופו של דבר מי שקונה כרטיס ברמה הזאת לא ירשה לעצמו לשחק בלי פילטרים ברזולוציה נמוכה מ-1280*1024. כידוע, התמונה ללא פילטרים זה אשקרה מחזה טראגי, בלשון המעטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, על מה אתה מדבר?

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/r420-2.html

הנה תציץ פה, ותשים לב לתוצאות עם פילטרים מופעלים, כי בסופו של דבר מי שקונה כרטיס ברמה הזאת לא ירשה לעצמו לשחק בלי פילטרים ברזולוציה נמוכה מ-1280*1024. כידוע, התמונה ללא פילטרים זה אשקרה מחזה טראגי, בלשון המעטה...

כמה שהרזולוציות גדלות, הפיקסלים השבורים שהAAXAF מתקן קטנים.. לא צריך יותר מ AFX4 וAAX2 ברזולוציה הזו ומעלה.

פעם פגשת בן אדם שלא ידע על פילטרים והתלונן על החתכים בתמונה? אני לא.

ולא כל האנשים שאני מכיר בכלל מבדילים עם פילטרים או בלי.

ברור הרי שATI לקחה את הסיבוב הזה, אבל לא כמו בסיבוב הקודם שNVIDIA לא היו בעלי שום יתרון (Q3 אולי).

עכשיו בעלי חובבי איכות התמונה יכולים להנות מNVIDIA.

ואל אפילו תעיזו ותוסיפו להגיד שהפילטרים בATI יותר טובים או משהו כזה... אם אנחנו כבר מגיעים לנושא הפילטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר הרחוק כאשר הרידאון 8500 מלחם מול ה GF3 הרידאון הפסיד לו בביצועים אבל הוא תמך ב DX8.1 לעומת DX8.0 של הג'יפורס וכל המעריצים של ATI טענו שזו סיבה מספקת להעדיף אותו על פני ה GF3.

ההחלטה היא קשה, אבל לפחות צריך לשמור על קו אחיד ולא פעם לטעון שזה חשוב ופעם להגיד שזה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ההחלטה היא קשה, אבל לפחות צריך לשמור על קו אחיד ולא פעם לטעון שזה חשוב ופעם להגיד שזה לא"

אתה מדבר עלי?? אני שמרתי על הטיעונים שלי אחידים בנושא הזה מתמיד...

בכל מקרה! פתחתי ת'ראד בפורום "כללי" שבאמת חשוב שתעיינו בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו כול אוהבי ATI די כבר להיות משוחדים ATI לקחו את הליבה של ה9800XT ושיפרו אותה לא הכניסו שום דבר חדש לעומת זאת NV הוציאו חדשה לגמרי והכניסו בה תכנולוגיות חדשות והצליחו לנצח את ATI בכול פרמטר שATI לקחו אותם פעם, אני מדבר על איכויות תמונה וטכנולוגיות חדשות הביצועים דומים מאוד.

לכן כול אלה שבעבר אמרו לATI יש DX8.1 לשאן יש איכות תמונה יותר טובה לATI יש PS2 תפסיקון כבר להיות משוחדים לNV יש DX9C איכות תמונה יותר טובה וPS3 זה כרטיס שיחזיק יותר זמן זה כרטיס עם טכנולוגיות חדשות אתם לא יכולים להתעלם מזה, עכשיו תגידו הביצועים אותם ביצועים הוא לא יחזיק יותר זמן לידיעתכם לTI4600 יש ביצועים כמו ל9500PRO אבל ה9500 פרו תומך בטכנולוגיות חדשות לכן הוא מחזיק יותר NV ניצחה בסיבוב הזה ודיי להגיד שעד שיצאו משחקים ATI יוציאו PS3, מה אתם טיפשים אתם בעצם אומרים קנה עכשיו X800XT ושיצאו משחקים שתומכים בPS3 קנה אחד חדש לא יותר זול לקנות עכשיו 6800U????

אישית התאכזבתי מATI קניתי 9800PRO ואני לא יכול לשחק CS כמו בנאדם הפרמים קופצים ללא הפסקה עם הFX5200 שלי הוא עבד על 100 יציב וכול זה בגלל שלATI יש תמיכה חרא בOPENGL אישית לATI אני יותר לא מתקרב!!!!(נ.ב מי שרוצה להחליף FX5900XT בתוספת 100 שקל ב9800 פרו לשלוח הודעה לפרטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו כול אוהבי ATI די כבר להיות משוחדים ATI לקחו את הליבה של ה9800XT ושיפרו אותה לא הכניסו שום דבר חדש לעומת זאת NV הוציאו ליבה חדשה לגמרי והכניסו בה תכנולוגיות חדשות והצליחו לנצח את ATI בכול פרמטר שATI לקחו אותם פעם, אני מדבר על איכויות תמונה וטכנולוגיות חדשות הביצועים דומים מאוד.

לכן כול אלה שבעבר אמרו לATI יש DX8.1 לשאן יש איכות תמונה יותר טובה לATI יש PS2 תפסיקון כבר להיות משוחדים לNV יש DX9C איכות תמונה יותר טובה וPS3 זה כרטיס שיחזיק יותר זמן זה כרטיס עם טכנולוגיות חדשות אתם לא יכולים להתעלם מזה, עכשיו תגידו הביצועים אותם ביצועים הוא לא יחזיק יותר זמן לידיעתכם לTI4600 יש ביצועים כמו ל9500PRO אבל ה9500 פרו תומך בטכנולוגיות חדשות לכן הוא מחזיק יותר NV ניצחה בסיבוב הזה ודיי להגיד שעד שיצאו משחקים ATI יוציאו PS3, מה אתם טיפשים אתם בעצם אומרים קנה עכשיו X800XT ושיצאו משחקים שתומכים בPS3 קנה אחד חדש לא יותר זול לקנות עכשיו 6800U????

אישית התאכזבתי מATI קניתי 9800PRO ואני לא יכול לשחק CS כמו בנאדם הפרמים קופצים ללא הפסקה עם הFX5200 שלי הוא עבד על 100 יציב וכול זה בגלל שלATI יש תמיכה חרא בOPENGL אישית לATI אני יותר לא מתקרב!!!!(נ.ב מי שרוצה להחליף FX5900XT בתוספת 100 שקל ב9800 פרו לשלוח הודעה לפרטי).

בקשר ל9500P אתה מאוד צודק.. כרטיס מיד-ריינג', שעד היום נחשב לחזק! כמעט מקבלי לביצועי 9600XT ועוקף ברזולוציות גבוהות!

בכל אופן יש לך בעיה, הכרטיס שלך דפוק או שזה הדרייברים... אבל אתה צריך לקבל 100FPS יציב.. אני בספק אם 5900XT יתן לך יותר FPS בCS.

לך תבקש ביטוח, לא הייתי מציע לך להחליף.

9800P לוקח את 5900XT (ניראה לי) כמעט בכל מבחן שיש היום.

הוויכוח הגדול הוא על דור כרטיסי המסך החדש...

אל תשלה את עצמך, ATI לקחו את הסיבוב הקודם כמעט בכל תחום.

אבל בהחלט הפתיע בסיבוב הזה.

הוויכוח הזה לא יגמר, עדיף פשוט להפסיק להגיב, זה רק גורם לכאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה בדיוק מה שאמרתי ATI לקחו סיבוב שעבר בגלל איכות התמונה והתמיכה בטנולוגיות אבל הפעם NV לקחו, משום מה יש כאן אנשים שכנראה חושבים שאם הם אוהבים את ATI הם גברים אני יודע מה יש להם מסרבים להודות שבסיבוב הזה ידה של ATI לא על העליונה ומתחילים לבלבל לנו במוח על זה שהכרטיסים הבאים של ATI יתמכו בPS3 ויתנו איכות תמונה יותר טובה מעניין לי את התחת מה יהיה בעוד חצי שנה מדברים על המצב עכשיו כנראה הם מתיאשים ומתחילים לחזות לי את העתיד.

בקשר לכרטיס שלי אני מודע לעובדה ש9800PRO עדיף על FX5900 אבל אני כול כך עצבני שהחלפתי כרטיס של 500 שקל באחד של 1400 שקל ובמקום לראות שינוי בביצועים(לא ציפיתי לראות אותו בCS כי ההדל בין 100FPS ל 200 לא מורגש) אני נדפק דווקה במשחק שאני משחק הכי הרבה כרגע.

נקווה שפירמוט יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסך הכל משחק אחד, פירמוט לא נראה לי יעזור...

אבל להתקין קאונטר מחדש יעזור.

סך הכל אתה צודק, אבל המציאות לא אותו דבר לכולם.

אל תנסה כל כך חזק לשכנע אחרים.

אחרי הכל לדעתך זה הפסד שלהם.

אתה תמצא את עצמך מבזבז המון זמן, תדאג לעצמך קצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקפורד לא קניתי את הכרטיס בשביל קאונטר אלה כחלק מהשדרוג הכללי שאני עושה עכשיו זה היה הכרטיס החלק הבא זה לוח וזיכרון כול השדרוג הזה הוא כדי שאני יוכל להריץ משחקים כמו פאר קרי ואלה שיכנסו בעתיד.

בקשר לקטע שקאונטר זה קשור למעבד עם אותו מעבד ומפרט ועם FX5200 הרצתי אותו על 100 FPS יציב בלי בעיות עכשיו לא להתקין קאונטר מחדש לא ניסיתי מחר אני מקווה לפרמט ועם זה לא יעזור נתקין קאונטר מחדש.

כול זה אופ טופיק נחזור לנושא.

רועי תאמין לי שלא אכפת לי מה האנשים האלה הולכים לקנות NV או ATI מה שמעצבן אותי זה שיש כמה אנשים שרק שומעים את השם ATI גומרים במכנסיים ועם זה NV זה זבל, הם צריכים להבין ששני הכרטיסים מהדור החדש דומים מאוד בביצועים פעם זה לוקח ופעם אבל מבחינת איכות תמונה וטכנולוגיה NV לקחו ולכן הם אלה שניצחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...