X800XT PLATINUM VS. GE-FORCE 6800 ULTRA - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X800XT PLATINUM VS. GE-FORCE 6800 ULTRA

1nstall

Recommended Posts

היי

קראתי את הביקורות באתר: http://www.pcper.com/article.php?aid=40&type=expert&pid=1

ואני רואה שה "GE-FORCE 6800 ULTRA "ניצח את "X800XT PLATINUM"

ובדיוק אני מתכוון לקנות את הX800XT PLATINUM, אני קונה מבחינת ביצועים ולא מחיר.

אז אחרי שקראתי את הביקורות, אני שוקל לקנות GE-FORCE 6800 ULTRA , אז רציתי שתאמרו לי אתם מי מבין השתיים יותר טוב,

ואני מיצכוון יותר טוב מבחינת ביצועים, ולא שום מחיר.

אז מי מבין השתיים יותר טוב?

תודה רבה לעוזרים

Install

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש לא נראה לי, בכל אופן גם אם כן אז זה הפרש מזערי ולא שווה את המחיר.

אני מאמין שעם פילטרים הX800 משאיר אבק ל6800U, זאת דעתי אל תתפוס אותי על מילה.

תתחדש בכל אופן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את זה בגלל ש:

הפעם הראשונה שבביקורת ראו הרבה יותר טוב עם"GE-FORCE 6800 ULTRA"

ובפעם השניה ראו קצת יות טוב עם "X800XT PLATINUM "

בגלל זה אני לא יודע מה לקנות?!

אז מב לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין הפיקסל שיידר3 לאיכות תמונה... זה כולה מציג דברים שאטי לא יכולים להציג.

בכלליות... רק על ההסתכלות על האיש עם המחבט גולף אתם יכולים ליראות ש6800U לוקח.

6800 ניראה יותר טוב ברזוציות גבוהות ופרטים גבוהים מאשר הATI באותו מצב.. וזה נותן 10 נקודות לטובת NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין הפיקסל שיידר3 לאיכות תמונה... זה כולה מציג דברים שאטי לא יכולים להציג.בכלליות... רק על ההסתכלות על האיש עם המחבט גולף אתם יכולים ליראות ש6800U לוקח.

6800 ניראה יותר טוב ברזוציות גבוהות ופרטים גבוהים מאשר הATI באותו מצב.. וזה נותן 10 נקודות לטובת NVIDIA

אולי זה לא כל כך קשור לאיכות תמונה, אבל תאמין לי אחרי שתראה את הסרט על המנוע החדש של אנריל, אתה תראה את היכולת של הפיקסל שיידר 3 לחולל פלאים במראה הכללי של התמונה, עושה את שלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח עוד אחד והמנוע של אנריל.....

בוא תשקלו משהו - בתערוכה שהם הציגו את הסרטון (שראיתי ואני לא מפסיק לראות) הם השתמשו במחשב חלומות כדי להציג את המשחק , שלא נודבר שיש סיכויי טוב שהם השתמשו ב-2 ... ז"א שהטכנולוגיה החדשה עדיין לא רלוונטית לתקופה הזאת , וכשתיהיה רלוונטית הכרטיס לא יהיה פשוט חזק מספיק. לכן נוידיה פשוט עשתה ביזבוז כששילמה על הוספת ופיתוח פיקסל שיידר 3.... עדיף היה לה להשקיע על הביצועים של הכרטיס....

נ.ב.

ואם אתה חושב שלא הבנתי את העניין עם הרזולוציה הנמוכה של אנריל והרזולוציה הגבוהה אז הבנתי ועדיין זה לא יגרום למשחק לעבוד מהר. תחשוב... 85000 פוליגונים לדמות.... יותר מידי משולשים לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

בכלל הייתי הולך אל X800PRO ...

בעיניין האיכות תמונה הגיפורס לוקח ובגדול!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח עוד אחד והמנוע של אנריל.....

בוא תשקלו משהו - בתערוכה שהם הציגו את הסרטון (שראיתי ואני לא מפסיק לראות) הם השתמשו במחשב חלומות כדי להציג את המשחק , שלא נודבר שיש סיכויי טוב שהם השתמשו ב-2 ... ז"א שהטכנולוגיה החדשה עדיין לא רלוונטית לתקופה הזאת , וכשתיהיה רלוונטית הכרטיס לא יהיה פשוט חזק מספיק. לכן נוידיה פשוט עשתה ביזבוז כששילמה על הוספת ופיתוח פיקסל שיידר 3.... עדיף היה לה להשקיע על הביצועים של הכרטיס....

נ.ב.

ואם אתה חושב שלא הבנתי את העניין עם הרזולוציה הנמוכה של אנריל והרזולוציה הגבוהה אז הבנתי ועדיין זה לא יגרום למשחק לעבוד מהר. תחשוב... 85000 פוליגונים לדמות.... יותר מידי משולשים לטעמי.

למה נראה לך? 2 כרטיסי מסך? אליאןוור פיתחה את הטכנולוגיה הזאת אחרי המנוע הגרפי של אנריל3....

ההוספה של פיקסל שיידר3 היא פיצ'ר מעולה.. אתה שם לב שהאנשים מתלבטים אם לקנות X800 או 6800 ובמיוחד בגלל הPS3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך שיש סיכויי , לפי שמועות ששמעתי וגם אם לא זה מופעל על מחשב חלומות... ואפילו בהדגמה קצב הפריימים לא היה משהו...

אפשר להגיד על הכרטיס של נוידיה שהוא מין כרטיס לדור הבא מהבחינה הזו של dx9c אבל אף אחד לא קונה דברים מהדור החדש ישר שהם יוצאים... במיוחד שהם לא יצליחו להריץ משחקי הדור הבא כמו שצריך... ואלה שמתלבטים בין 6800 לX800 אני בטוח שהם יילכו על ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אפילו לא שאלה... הם השתמשו במחשב על. הם גם אמרו ש6800U הוא היחיד שהצליח לשמור על קצב FPS נורמלי של 30FPS... סתם שתדע.

(אולי זה שני כרטיסים, סבבה).

טוב תסתכל על האנשים פה... לכולם יש שאלה בלב, ביצועים או איכות?

ד"א אני הולך ליהיות בעל מאושר של 6800U בעתיד הקרוב.

וההפרשים לא כאלה גדולים בביצועים! ולפי הביקורת שראיתי על הX800P... אני בכלל לא מבין איך אומרים שהוא משתווה ל6800U.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...