הכל מוכן להשקה הרשמית: המארזים המרשימים והמחירים של מעבדי Threadripper - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל מוכן להשקה הרשמית: המארזים המרשימים והמחירים של מעבדי Threadripper

yonatan.mendelson

Recommended Posts

לפי המבחנים כאן:

https://www.pugetsystems.com/labs/articles/AutoDesk-3ds-Max-2017-CPU-Performance-823/

לא תמיד יותר ליבות אומר יותר ביצועים, לפעמים זה הפוך. ההמלצה שלי נשארת כשהייתה. אם מקימים שרת רינדור יעודי? מילא, אבל אני חושב שהכסף נמצא בטווח של 8-16 ליבות. עדיף להקציב את שאר התקציב באיזשהו מתקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקואדרו  יעזור לי רק בזמן המידול , שרוצים לראות בreal-time    אבל לא משתתף בזמן הרינדור ששם אני רוצה שהמעבד יתקן ת'תפוקה. 
כיום - על מחשב ישן עם מעבד 2600K  זמן הרינדור לתמונה אחת היא בסביבות 8 דקות  כך שאם אני רוצה לעשות שנייה אחת עם 60 פריימים (30 לא מספיק טוב בשבילי) אז אצטרך לחכות כ8 שעות בשביל שניה אחת של אנימציה. את זה אני רוצה לשפר משמעותית.

אני תכלס עכשיו מחכה להשקה ואז בטח יהיו יוטיוברים שיסקרו את המוצר  ובטח מישהו יעשה סקירה על 3dmax  ואפטר-אפקט. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קולטים איזה קופסא ענקית בשביל מעבד???

עכשיו תראו למה זה עלול להוות לי חיסרון   - 
ב13 לאוגוסט אמורה להיות ההשקה.  
אחותי תיהיה באילת ב16 לאוגוסט .   היא מגיעה בטיסה וחוזרת בטיסה באותו היום .
נניח (ורק נניח) שבKSP/IVORY  יהיה כבר המעבד הזה . רציתי לבקש ממנה שתקנה לי את המעבד,אבל חשוב לי שלא תפתח את הקופסא כי אני רוצה להביא לסניף במרכז וששם יעשו "הרכבה" של המחשב . (אני מאמין שאם אני מביא קופסא סגורה +קבלה שקניתי מהם, לא תיהיה להם בעיה להרכיב ולתת אחריות על ההרכבה).
אבל הקופסא ענקית!!!! היא בדרך כלל נוסעת ללא מזוודה, כולה תיק צד וזהו. עכשיו זה יצריך ממנה להסתובב עם מזוודה באילת ולהסחב איתה לכל מקום.
באסה קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה רואה בסרטונים זה קופסאות שופוני שחילקו למדיה. בפועל המעבד יגיע רק באריזת הקלקר שבתוך הקופסא

ובערך שכח ממעבד בחנויות, בעיקר של , שלושה ימים אחרי השקה בינלאומית. היבוא בארץ בד"כ לוקח כשבועיים דבר שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אתה צודק ,

אני מסתכל על המחירים של המעבדים כאן , בהתחשב שבמרכז הארץ יש תוספת של מע"מ ועוד כמה מאות שקלים בשביל הרווח (שמתוכם נגזר גם המשלוח עצמו) אבל יש לי "אבא ואמא" כאן בארץ ולא בחו"ל. 

אם אני מתייחס למחירים שיש באילת - קרובים מאד למה שיש בחו"ל  . זאת דעתי בלבד. 
אני לא מעוניין לקנות מאמזון, יגיע לארץ, אני אקנה שאר החלקים , ארכיב ואגלה שמשהו לא עובד. 
למדתי כבר לקח שרצוי שבמחשב יקר כן לשלם את ה150 שקלים שירכיבו לי (ומה שתכלס חשוב זה שמראים לי שהמחשב עובד שכנותנים לי כלומר כל הרכיבים עובדים). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי שמעבד יגיע תקול מהמפעל הוא 0.00000001

והסיכוי שיגיע תקין ויתקלקל עם הזמן אפילו יותר נמוך.

מעבד וראם אלו שני דברים שאין שום סיבה לחשוש מלהזמין.

בכללי גם כל דבר אם ההפרש מצדיק את עצמו (לשקלל גם אחריות של שנה לעומת שלוש לרוב) אני הייתי מזמין.

ואם לא היה דןר חדש של בדרך 1070ti ב 430$ כבר היה בדרך אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ירדת לסוף דעתי ...
נכון שאם אני אזמין מאמזון - יכול להיות יותר זול משמעותי אבל מה :
אם אזמין שאר החלקים -  אף אחד לא ירכיב את המחשב כאשר אני מביא את המעבד "מבחוץ"  ,  

ויכול להיות שיש איזשהו חלק תקול שיסבך את ההתקנה שלי. מעדיף לשלם טיפה ולראות שהכל עובד.

אני חוזר לסיפור הקודם שלי :
קניתי כל החלקים  והרכבתי בבית. כל חלק בנפרד - עובד. אבל ביחד לא עבד.
מה לא עבד? הזיכרון שלי היה 3200MHZ  DDR4  

ועד שלא עושים קודם update BIOS  לוח האם לא זיהה את הזיכרון ולמעשה אי אפשר היה להדליק את המחשב (כלומר אפילו להכנס לBIOS אי אפשר היה).

בחנות מין הסתם יש עוד זכרונות, מכניסים 2400MHZ , המחשב עולה, מעדכנים את הBIOS , מכבים, מחליפים את הזכרונות ומשם ממשיכים. 
אני ביזבזתי 2-3 ימים עד שהבנתי את מקור הבעיה + פתרון לבעיה (הייתי בטוח כבר שהזיכרון אשם ! ) . 

לכן הלקח העיקרי שלי - עדיף לשלם עוד 150 שקלים - שירכיבו ויראו שכל החלקים ביחד עובדים. 

אין לי כוח/רצון לחקור ולמצוא היכן הבעיה אלא לקבל מחשב  שעובד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בא לשכנע לקנות בחו"ל כן....
אם אתה קונה לוח בארץ (שם יש יותר תקלות ואולי עדיף) אז פשוט תבקש מהחנות שתעדכן לך את הביוס לגירסא הכי עדכנית.
אפשר גם אולי לבקש שיתקינו הכל ללא המעבד או לבקש שישימו גם את המעבד במקס' בתוספת תשלום שתשלם ממילא.
או אם ממש רוצה לבקש מחבר שירכיב לך אותו.
בקיצור יש פיתרונות להכל והשאלה היא האם ההפרש במחיר מצדיק את זה.
הבעיה שלי עם הארץ היא גם המבחר שמגיע שלפעמים מצומצם ואי אפשר למצוא את הדגם שרצית או מביאים מעט מאוד במחיר גבוה מאוד.
וכמובן יש יבואנים שהאחריות שלהם שווה לתח**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך - מה אתה מציע ?

אני צריך עד סוף החודש מחשב :
מעבד 2990 AMD

לוח אם שאין לי מושג איזה לקחת. 
ספק כוח.
זיכרון 16GB    כנראה  3200MHZ  או יותר , תלוי מה תגידו.
דיסק קשיח - אני צריך 2 , אחד למערכת הפעלה ותוכנות והשניה שעליו יעבוד בזמן רינדור, כך אמרו לי שזה עדיף. ואז נשאלת השאלה מהם הגדלים של כל דיסק.
קירור שקט .

מארז איכותי . 

אני יודע להרכיב מחשב - רק מפחד שמאיזשהי סיבה אני אתחרבש ... הדוגמא של התקלה שהייתה לי זאת רק דוגמא, שפעם הבאה שלא יהיה לי תקלה אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eitan1980

אתם קולטים איזה קופסא ענקית בשביל מעבד???

עכשיו תראו למה זה עלול להוות לי חיסרון   - 
ב13 לאוגוסט אמורה להיות ההשקה.  
אחותי תיהיה באילת ב16 לאוגוסט .   היא מגיעה בטיסה וחוזרת בטיסה באותו היום .
נניח (ורק נניח) שבKSP/IVORY  יהיה כבר המעבד הזה . רציתי לבקש ממנה שתקנה לי את המעבד,אבל חשוב לי שלא תפתח את הקופסא כי אני רוצה להביא לסניף במרכז וששם יעשו "הרכבה" של המחשב . (אני מאמין שאם אני מביא קופסא סגורה +קבלה שקניתי מהם, לא תיהיה להם בעיה להרכיב ולתת אחריות על ההרכבה).
אבל הקופסא ענקית!!!! היא בדרך כלל נוסעת ללא מזוודה, כולה תיק צד וזהו. עכשיו זה יצריך ממנה להסתובב עם מזוודה באילת ולהסחב איתה לכל מקום.
באסה קצת.

אני בספק רב אם המעבד הזה יהיה בחנויות , אפילו 1920/1950 לא מוכרים בKSP ושות', 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...