רמקוליים אלחוטיים במחיר נהדר, עכשיו באמאזון - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקוליים אלחוטיים במחיר נהדר, עכשיו באמאזון

yonatan.mendelson

Recommended Posts

לפי מה שאני יודע יש איזה באג שלפעמים מוצר שכתוב שנשלח לארץ לא נשלח, וההפך. רק מה שכתוב בצ'קאווט תופס.

הזמנתי ככה עכבר מאמאזון גרמניה שהיה כתוב שלא נשלח, והוא נשלח כמו גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשלח לארץ. מחיר סופי אצלי 51.02 דולר נכון להרגע (בעמוד הסופי). אם כתוב שמוצר נשלח אז הוא נשלח, אבל זה זה מתייחס רק לקניה מאמזון עצמם ולא כולל אחריות. אם תנסו לקנות את אותו המוצר אבל ממוכר צד ג', אז יכול להיות שזה לא יישלח. לכן צריך לשים לב שבעגלה המוצר ששמת הוא מאמזון, וגם לב שלא מוסיפים אחריות כי יכול להיות שבגלל זה זה לא מאפשר את הרכישה לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YarYar

הזמנתי ככה עכבר מאמאזון גרמניה שהיה כתוב שלא נשלח, והוא נשלח כמו גדול.

כנ"ל לגבי מקרים כאלה. יכול להיות שנכנסת לעמוד של מוצר של מוכר. הכונה היא שנכנסת לעמוד שמשוייך למוכר ולא לקניה דרך . וכשהוספת את המוצר לעגלה אז כנראה הייתה לך רשימה של מוכרים ובחרת באמזון, ואז דרך זה כן נשלח אליך. או שבאופן אוטומטי זה פשוט שם לך את המוצר מאמזון כי המוצר דרך המוכר לא נשלח אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שזה לא היה המקרה. גם המחיר היה משתנה כנראה. ובוודאות מוצרים שכתוב שנשלחים, על ידי מוכרים פרטיים לפחות, הרבה פעמים לא באמת נשלחים. 

מה שכן הסינון שאני עושה כרגע זה באמת לבחור שהמוכר עצמו יהיה , גם זמן שווה כסף סך הכל, למרות שאחלה דילים בדרך כלל מוכרים פרטיים ששולחים דרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Peter Rabbit

כבר קניתי כמה דברים מאמאזון ומעולם לא נתקלתי בבעיה הזו.

אני לא מוצא אפשרות לבחור באמזון כמוכר...  ומקבל את הודעה הזו כשאני מנסה לבצע את הרכישה:

Screenshot at 2018-05-07 04:53:59.png

תוסיף מפה לעגלה:

https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B073BVWRSP/ref=olp_f_new?ie=UTF8&f_all=true&f_new=true

שים לב שלא הוספת אחריות או משהו נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

מוזר מאוד. אולי הכנסת כתובת שגויה? או שלא מישראל בטעות? תנסה כתובת אחרת של חבר.

באמת מוזר. הכתובת לא שגויה כבר קיבלתי אליה כמה חבילות מאמזון.

כשאני מכניס כתובת בניו יורק זה מאפשר להמשיך.

לא ברור מה הבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...