עזרה לגבי מהירות האינטרנט שלי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבי מהירות האינטרנט שלי

needhelpp

Recommended Posts

ערב טוב אני שידרגתי את האינטרנט בבית שלי למאה מגה בייט ואני משתמש רק בWIFI הראוטר נמצא במרכז הבית והדגם שלו הוא netgear dgn2200v2 

רציתי לדעת אם זה ראוטר טוב שמסוגל לשדר מאה מגה בייט דרך WIFI ואם לא על איזה ראוטר הייתם ממליצים עד 250 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-DGN2200 הוא מודם/נתב מאוד מיושן שתומך רק בתקן N ורק בתדר 2.4GHZ לפיכך אין לו יכולת להגיע ל-100M באלחוט - לכל היותר 80 עד 90M וזאת רק בתנאים אופטימלים של מרחק קצר ושקט אלקטרומגנטי.  מצד שני היכולת של תשתית ה-VDSL לתת 100M היא נמוכה כך שיכול להיות שהנתב שלך יספיק לחיבור שלך.  אם לא בתקציב שלך יכול להכנס ה-9970 של TP-LINK או ה-225 של D-LINK. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

ה-DGN2200 הוא מודם/נתב מאוד מיושן שתומך רק בתקן N ורק בתדר 2.4GHZ לפיכך אין לו יכולת להגיע ל-100M באלחוט - לכל היותר 80 עד 90M וזאת רק בתנאים אופטימלים של מרחק קצר ושקט אלקטרומגנטי.  מצד שני היכולת של תשתית ה-VDSL לתת 100M היא נמוכה כך שיכול להיות שהנתב שלך יספיק לחיבור שלך.  אם לא בתקציב שלך יכול להכנס ה-9970 של TP-LINK או ה-225 של D-LINK. 

לפי המידע שיש להם זה תומך רק עד 300 MBPS וחבר אמר לי שכיביכול זה 30 מגה זה נכון או שהם יביאו לי מקסימום תוצאות כי קניתי כרטיס איכותי גם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...