אנחנו הורגים "בטעות" 10 וכל העולם נגדנו, האמריקנים הורגים "בטעות" 45 ומה להם עוש - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו הורגים "בטעות" 10 וכל העולם נגדנו, האמריקנים הורגים "בטעות" 45 ומה להם עוש

DiSc@MaN

Recommended Posts

קודם כל, אין שום סיבה ש-50 אלף מתפקדי ליכוד יחליטו בשביל מדינה שלמה כי הם לא לבד כאן ובכלל, זה היה רק משאל, כך או כך שרון מתכוון לפעול לפי דרכו, עם התמיכה של מתפקדי הליכוד או בלי כך שהמשאל כלל לא רלוונטי ולא היה טעם לערוך אותו ובכך לבזבז תקציבים (לא משנה של מי) להכנת פוסטרים ופליירים וסטיקרים שגם בטח הוסיפו כמה טונות לפסולת הנערמת ברחבי הארץ.

בקשר לתמיכת העולם, אז ככה. קל מאד לראות בנו את הצד החזק כי לנו יש את הנשק המפותח ואת הצבא המאורגן (יחסית) ואותם בתור המסכנים כי להם אין את זה (וטוב שכך!). חוצמזה, יש לנו משרד הסברה אידיוטי שעושה כלום, רק מגמגם באסיפות. מה אתם מצפים שיקרה כשישימו שר אוצר במשרד החוץ ולהיפך?

אני רק אומרת ששווה לשים את הפלסטינאים בשטחים שלהם ולסגור אותם כמו במכלאה עם גדר, סורג ובריח, שיהיה סופסוף גבול מוגדר בינם ובינינו וכך יהיה גם קל יותר לבקר את התנוע מהשטחים ואליהם, לשים פטרול סביב וגמרנו. יהיה קשה יותר בפועל להוציא פיגועים דרך הקרקע (אל תדאגו לים, יש לכם אותי, Go daburim go! ;D) ולהעביר מטענים ארצה ולא ניכנס יותר בכלל לשטחים, מה שיכול להוריד את המוטיבציה לעשיית פיגועים וגם את האהדה של הרחוב הפלסטיני לארגוני טרור קיצוניים, מה שידחוף אותם לשולי החברה. אח"כ ניתן להתחיל במעט פרופוגנדה פרו-מערבית, להביא משכילים ואינטלקטואלים פלסטינאים שהוגלו ע"י ערפאת ואנשיו (ויש כאלו) ארצה בתקוה שזה מה שיוריד את ערפאת מהעץ שהוא טיפס עליו ואז אפשר יהיה להתחיל במו"מ ולהפריח תיקוה לחיי שיטוף.

לא נשמע הגיוני? בינתיים אני לא שמעתי אלטרנטיבות אחרות שיש להן את הפוטנציאל להנביט פירות מבטיחים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יש להם מספיק ציוד מתקדם...

(טילי סאגר, דראגים עם כוונות טרמיות, מוקשי קליימור מערכות קשר מוצפנו [ שלוקח לנו 40 שניות לפצח ])

לא יודע לגבי טילי סאגר, דראגונובים וקליימורים, אבל אני בספק רב לגבי מערכות קשר מוצפנות :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך במה שמרימון אומרת וזה גם מה שרשמתי קודם, שארק קאסאם זה זבל זה לא יכול לעשות כלום דיי כבר להקשיב לתקשורת שאומרת "קאסאם נפל במפעל נזק כבד נגרם למפעל" ואתה רואה בתמונה בקושי חור של מטר על מטר אתה יודע מה טיל של צה"ל באותו גודל עושה?? עדיך שלא תידע קאסאם זו חתיכת ברזל עם חומר נפץ של נפצי פורים!!!!.

כול המתנחלים ואלה שתומכים בהם חיים כביכול על אידיאולוגיה (הסיבה האמיתית כסף) שהיא אשלייה אחת גדולה מה הם חושבים שאנחנו שיש לנו שני מליארד אזרחים, הסינים כבשו את טיבט העבירו איזה 10 מיליון סינים לשם וגמרו תסיפור לך תזיז אותם, אנחנו בקושי מדינה של 6 מיליון (לא כולם יהודים) אנחנו לא יכולים לבנות שם ישובים של מטר על מטר עם 10 אנשים ולתפוס מקום של אוכלוסייה שלמה זה בלתי נתפס ולכן כולם רואים בנו כובש, כשנצא משם מה יהיה לפלסטינאים להגיד???,כלום זה מה שיהיה להם להגיד וגם עם ההסברה הדפוקה שלנו על כול פיגוע הטרור נוכל להגיב אם נירצה בלי הפרעה והלחץ עליהם הפלסטינאים יגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך כך. כשיגמרו לפלסטינאים סיבות לפגוע בנו, לנו יהיה יותר חופש פעולה ותמיכה מבחוץ. אבל כל עוד יש לנו

אזרחים ישראלים יושבים מחוץ לתחום של , בתוך שטח זר ללא אישור של הממשלה המקומית - אנחנו כובשים.

מפחינתם אנחנו לא נכנסים לעזה כדי לתפוס מבוקשים ונשק, אלא כדי לחזק את ההתנחלויות במקום, זה נראה רע

וזה רק עוזר לארגוני הטירור ומעלה את התמיכה בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ותמיד ארה"ב הרגשיה שיש לה זכות לבקר אחרים...... גם מתי שהם מתעללים אסירים!!........

יותר מפריע לי שארה"ב היא מדינה שיש לה זכות וטו באו"ם עווד מבקרת אותנו כשהם מתעללים באסירים.......

הם פיצצו שווקים, חתונות ומסגדים אבל שאנחנו הורסים בתים זה פשע מלחמה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך כך. כשיגמרו לפלסטינאים סיבות לפגוע בנו, לנו יהיה יותר חופש פעולה ותמיכה מבחוץ. אבל כל עוד יש לנו

אזרחים ישראלים יושבים מחוץ לתחום של , בתוך שטח זר ללא אישור של הממשלה המקומית - אנחנו כובשים.

מפחינתם אנחנו לא נכנסים לעזה כדי לתפוס מבוקשים ונשק, אלא כדי לחזק את ההתנחלויות במקום, זה נראה רע

וזה רק עוזר לארגוני הטירור ומעלה את התמיכה בהם.

נראה לי שהיא ניסתה להגיד שאם נצא מעזה ועדיין יהיו שם בעיות נוכל להיכנס בהם עד הסוף:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז ותמיד ארה"ב הרגשיה שיש לה זכות לבקר אחרים...... גם מתי שהם מתעללים אסירים!!........

יותר מפריע לי שארה"ב היא מדינה שיש לה זכות וטו באו"ם עווד מבקרת אותנו כשהם מתעללים באסירים.......

הם פיצצו שווקים, חתונות ומסגדים אבל שאנחנו הורסים בתים זה פשע מלחמה....

אתה צריך ללמוד שהמוסר תמיד נמצא בצד של החזקים. אם הייתה מעצמה כמו ארה"ב אף אחד לא היה מצייץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...