אנחנו הורגים "בטעות" 10 וכל העולם נגדנו, האמריקנים הורגים "בטעות" 45 ומה להם עוש - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו הורגים "בטעות" 10 וכל העולם נגדנו, האמריקנים הורגים "בטעות" 45 ומה להם עוש

DiSc@MaN

Recommended Posts

וגם הערבים היו שותקים אם לא היה להם את אירופה...... הבעיה שלנו נראה לי שהאירופאים עוזרים לערבים בהסברה יותר ממה שהאמריקנים עוזרים לנו בהסברה....... כאילו עובדה שארה"ב איתנו באו"ם ושמה בשבילנו וטו........ אבל היא לא נוקטת עמדה רשמית לצידנו כמו האירופים כי הם עדיין מפחדים מהם (לוזרים!!!1)......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אף אחד לא עוזר לערבים בהסברה, בטח לא האירופאים שבחלקם זקנים סהרוריים ובחלקים האחר

בעצמם מאסו מהערבים שמהגרים להם לאירופה ופותחים דוכן פלאפל בכל פינת רחוב ומלכלכים

בכל מקום ויורקים עליהם שהם אירופאים. הזקנים הסהרוריים הם שמגבים אותם מאינטרס לשמור

על יחסים טובים עם האזרחים המוסלמים במדינות שלהם כי אם לא, אלו יתמרדו נגדם ומזה הם

מפחדים. בסוף באירופה יהיה אפרטהייד כזה של מוסלמים-נוצרים. בעעעע... הם מותרים להם

יותר מדיי וזהו.

בקשר ליהודה ושומרון, עכשיו כשחושבים על זה, מה יש לנו לעשות גם שם? גם שם יש אוכלוסיה

ערבית עם תשתיות דפוקות ומוח לא תקין מזה בהרבה. מה אנחנו צריכים אותם על הראש? עדיף

להתנתק מהם לגמרי, להיות איתם ברוגז, לא לדבר איתם ולאטום אותם בשטחים שלהם לקיבינימאט

ולהתעסק בעניינים שלנו ואם הם יעשו עוד שטות אז זה יתן לנו זכות לגיטימית להיכנס בהם כמו שאף

פעם לא נכנסנו. וואלה לא יודעת, נשאיר את ההחלטה הזאת למישהו שממש יכול ליישם את זה? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ליהודה ושומרון, עכשיו כשחושבים על זה, מה יש לנו לעשות גם שם? גם שם יש אוכלוסיה

ערבית עם תשתיות דפוקות ומוח לא תקין מזה בהרבה. מה אנחנו צריכים אותם על הראש? עדיף

להתנתק מהם לגמרי, להיות איתם ברוגז, לא לדבר איתם ולאטום אותם בשטחים שלהם לקיבינימאט

ולהתעסק בעניינים שלנו ואם הם יעשו עוד שטות אז זה יתן לנו זכות לגיטימית להיכנס בהם כמו שאף

פעם לא נכנסנו. וואלה לא יודעת, נשאיר את ההחלטה הזאת למישהו שממש יכול ליישם את זה?  ;D

וכשהם ידרשו רצף טריטוריאלי בי יהודה ושומרון ורצועת עזה?

וכשהם יחליטו שגם יפו נראית להם אחלה מקום?

וכשירצו לצרף את ואדי ערה?

איפשהו צריך לשים גבול (תרתי משמע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה גשר בין הגטו הגדול לגטו הקטן (סורי אם פגעתי במישהו).

שהאמריקאים יעשו להם רכבת אוירית כל פעם שמחמוד מעזה ירצה

לבקר את הדודה שלו פאטימה בג'נין מצידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרצ האלה הייתה תוכנית באמת למסור תא עזה ויהודה ושומרון וכדי לקשר ביניהם יעשו כביש שחוצה את לשתיים (!)... אז שניה מה יקרה אם נשה את זה ואז לאורך הכביש יהייו מחבלים שירו על מכוניות יהודית............................. אנחנו שמים את עצמנו בגטו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מוזרים כמו מרימון אבל יש מוזרים כמו מרצ שמה שמוזר בהם זה שהם רוצים לתת בחינם (לא שיש מחיר) את כל ארץ לערבים ולגור בקופסאת נעליים........ איזה עם יהיה מוכן לתת לעם אחר שעושה נגדו פיגועי התאבדות שטחים בגודל חצי מהמדינה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרצ האלה הייתה תוכנית באמת למסור תא עזה ויהודה ושומרון וכדי לקשר ביניהם יעשו כביש שחוצה את לשתיים (!)... אז שניה מה יקרה אם נשה את זה ואז לאורך הכביש יהייו מחבלים שירו על מכוניות יהודית............................. אנחנו שמים את עצמנו בגטו!!

גם למרצ היתה תוכנית להכין מצות מדם של נוצרים.

פשוט שקר.

וקפטן קייבמן (ברוך השב ד"א), גם אם היינו ארה"ב ואף מדינה לא היתה אומרת לנו כלום, אני עדיין הייתי אומר, והרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם למרצ היתה תוכנית להכין מצות מדם של נוצרים.

פשוט שקר.

וקפטן קייבמן (ברוך השב ד"א), גם אם היינו ארה"ב ואף מדינה לא היתה אומרת לנו כלום, אני עדיין הייתי אומר, והרבה.

שקר????

שכחתי איך קוראים להסכם הזה שביילין וחברים שלו עשו עם הפת"ח לפני כמה חודשים........ בהסכם נראה לי שהם הסכימו לפנות את רוב הגדה ואת עזה... וזה מה שהם עושים שהם רק אופוזיציה......

ואני שמעתי את התוכנית הזאת מאבא של חבר שלי שהוא פעיל מרצ והוא חבר טוב מאוד של יוסי ביילין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, לא הלכתי. החלטתי לעבור לצפיה מהצד ברוב הפורומים....

זה שלך יש מצפון שייסר אותך זה נחמד, לא לכולם פה יש. ומה שגרוע יותר הוא שאלה שיש להם מועמדים במבחן מדי יום והולכים ומתמעטים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקר????

שכחתי איך קוראים להסכם הזה שביילין וחברים שלו עשו עם הפת"ח לפני כמה חודשים........ בהסכם נראה לי שהם הסכימו לפנות את רוב הגדה ואת עזה... וזה מה שהם עושים שהם רק אופוזיציה......

ואני שמעתי את התוכנית הזאת מאבא של חבר שלי שהוא פעיל מרצ והוא חבר טוב מאוד של יוסי ביילין.

לא היה שם שום כביש שמחלק את ארץ ל2, משיחיסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שאלתי... ואיך הם יקשרו בין הגדה לעזה? הוא ענה לי שיש תוכנית כלשהי של כביש שיחבר ביניהם אז שאלתי אותו אז איך הישראלים יעברו לצד השני (למרות שזאת שאלה שהערבים אמורים לשאול לגבי עצמם ולא אנחנו..................) והוא אמר שיהיה מעבר גם לישראלים.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פתרון נהדר! :D

לעשות כביש אחד מוקף במעין צינור של זכוכית ממוגנת ירי (מהכיס של הראשות, למה מה שאנחנו נכסה את זה?)

עם קצת פתחי אוורור, ככה, ישר בין עזה ליהודה ושומרון וכבישים ישראליים יעברו מעליו על גבי גשר (שגם כן

ימומן ע"י הראשות למה הם צריכים את זה, לא אנחנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...