אנחנו הורגים "בטעות" 10 וכל העולם נגדנו, האמריקנים הורגים "בטעות" 45 ומה להם עוש - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו הורגים "בטעות" 10 וכל העולם נגדנו, האמריקנים הורגים "בטעות" 45 ומה להם עוש

DiSc@MaN

Recommended Posts

ליברמן?! טפו! איך אתה לא מתבייש להשוות אותי לפרת הים החצופה הזאת?! הדבר הטוב היחיד שאי פעם יצא מהפה הגדול שלו היה ההצעה של קבורת גופות מחבלים מתאבדים בתוך שקי עור חזיר לשם התראה (בשביל מוסלמי, זה יותר גרוע ממוות). תראה, הם רוצים מדינה - בבקשה. כמו שאנחנו לא הולכים לבנות להם את התשתית אנחנו לא נממן מכספינו גשר שנועד לשרת את המטרות שלהם. הם רוצים משהו - שישיגו לבד. אנחנו לא חייבים להם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

להגנתו......

מה שהוא הציע עם גופות מחבלים.............. הבריטים עשו את זה....... הפסיקו להם הפיגועים או לפחות ירדו בצורה דרסטית........

וגם נו טוב מאוד שזה יותר גרוע להם מהמוות........ מי שבא ומתפוצץ בידיעה ורצון רב לרצוח תינוקות,נשים,גברים,ילדים,זקנים ומה לא בגלל שהם יהודים... מגיע לו..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוט התגובה הראשונה שלך היא בדיוק מה שאני אומר

ולמינימייזר.... כן.. כמה חבל שאנחנו מתעלמים מזה שהרגנו להם 10 אזרחים... ועוד יותר חבל שאתה מתעלם מהווידוי הריגה שהחארות האלה עשו לאישה הרה ו4 בנותיה!! זה עןד יותר חבל!

שום חפים מפשע! אף אחד שהיה בהפגנה הזאת הוא חף מפשע! איזו הפגנה זאת הייתה? הפגנת תמיכה בטרור ! ויודע מה... לפי מה שידוע לי הרשות הפלשתינאית "מנסה" לעצור מחבלים... ונגיד שהיו חפים מפשע בהפגנה אבל היו גם מחבלים חמושים! ורק בגלל העובדה שה"חפים מפשע" לא דייוחו עליהם לרשות הופכת אותם לתומכי טרור וללא "חפים מפשע"

אני כבר מחכה לתגובה שלך... אני כבר יכול לדמיין איזה טימטום תכתוב לי עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאד באמת מה לכל הרוחות עושים "חפים מפשע" בהפגנות אלימות של תמיכה בטירור, מוכרים פיסטוקים??? לא נראה לי. ומה לעזזל ילדים עושים שם?? שיודו שהם משמשים מגן חיי למחבלים ולמנהיגי התנועות, כדי שאלו ייהרגו על מזבח הרשע שלהם ולהם תהיה סיבה לבכות לכל עיתונאי צרפתי אנטי-ציוני שאנחנו רוצחים ואחרי זה ללכת ולהתפוצץ בטענה שזאת פעולת נקמה על הריגת אזרחים חפים מפשע (ולא הרצון העז שלהם להגיע לגן עדן שלא קיים ולזיין בתולות מהאוזן כל היום). ברשות אין חוק וסדר כמו במדינה נורמאלית או כזאת שמנסה להראות שהיא נורמאלית כדי לקבל עצמאות ואין שם כלל פיקוח על , שלא לדבר על רשיונות ורישום. לא דיי בכך שהם פוגעים בנו עם הנשק הזה אז לא פעם הם מחסלים חשבונו אחד עם השני כי אין חוק ואין משפט אז יש מלחמת חמולות. כמו בבונים ממש, אין לי תיאור אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...