אנחנו הורגים "בטעות" 10 וכל העולם נגדנו, האמריקנים הורגים "בטעות" 45 ומה להם עוש - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו הורגים "בטעות" 10 וכל העולם נגדנו, האמריקנים הורגים "בטעות" 45 ומה להם עוש

DiSc@MaN

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח voodooman

מי יגיד משהו נגד מעצמת על כמו ארה"ב ::) אנחנו מדינה קטנהבאזור מאוד לא יציב אז למה לא לגנות אותנו... ומה הוא דוחף את האף שלו לכל מקום ואומר מה לעשות... תראו את רוסיה פוטין לא מצטרף לברית נאט"ו ומחיזק את המדינה יפה... אף אחד לא יגנה אותו ויגיד נגדו משהו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שקשה לי לראות את הקשר שכנראה מאוד ברור לעין בין 100 טעויות ו1000 הרוגים (אבל פלסטינאים, אחרת זה לא עובד)

לבין שקט בארץ ("מאשר שאחרי זה יפוצצו אותנו")

כנראה שילד בן 14 במקרה הטוב outsmarted me.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למגיבים,

קודם כל שיהיו כמה שיותר גינויים מאירופה על זה, גם לנו וגם לאמריקאים.

האמריקאים אף פעם לא הצטיינו בביקורת..

דבר שני, מנצלים פעולות צה"ל בתור נקמה של ילד בן 15 (ע"ע Yot)

דבר שלישי, יום שבת הייתי בהפגנה של היציאה מעזה, יום ראשון הייתי בהלוויה צבאית של חבר מהצופים. רייזר, זה היה דיי לא במקום.

זה היה מאוד במקום, ואני אסביר:

אתה הגבת לאיזה בחור ואמרת לו משהו בסגנון "אם ההורים שלך היו בן ה-10 הרוגים מפגז צה"לי", ורייזר הגיב לך ואמר את מה שהוא אמר.

אתה מדבר עם האף שלך מורם מעל כולם, אולי תרד פעם אל העם ותנהל וויכוח בלי להתנשא מעל חברי הפורום?

ד"א:

שהורים שלכם יהיו ב10 האלה, נראה לי שתדברו אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

תראו את הערבים האלה חוגגים אל זה שמתים לנו אנשים ומתאבלים אל איזה בן בן זונה ערבי שהרג אחד משלנו!! ואנחנו עוד צריכים להיתנצל ולתת דין וחשבון לבוש ולממשלה הדפוקה שלו!! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שקשה לי לראות את הקשר שכנראה מאוד ברור לעין בין 100 טעויות ו1000 הרוגים (אבל פלסטינאים, אחרת זה לא עובד)

לבין שקט בארץ ("מאשר שאחרי זה יפוצצו אותנו")

כנראה שילד בן 14 במקרה הטוב outsmarted me.

אתה בטח יודע שצה"ל לא יוצא בשביל הכייף לשטחים? אתה יודע גם שהם לא מחסלים ערבים בשביל הכייף? מה שהם עושים זה לצאת לחפש ולחסל מבוקשים על פיגועים שהרגו יהודים ! בארץ ומחוצה לה, אז אם מבחינתך זה לא בסדר אז לא יודע איפה אתה חי.....

ועוד פעם המשפט הזה "כנראה שילד בן 14 במקרה הטוב outsmarted me." הוציא אותך מזה גבר אל תשאל כולם מרימים עיינים ומעריצים את nice-1 עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח יודע שצה"ל לא יוצא בשביל הכייף לשטחים? אתה יודע גם שהם לא מחסלים ערבים בשביל הכייף? מה שהם עושים זה לצאת לחפש ולחסל מבוקשים על פיגועים שהרגו יהודים ! בארץ ומחוצה לה, אז אם מבחינתך זה לא בסדר אז לא יודע איפה אתה חי.....

צה"ל לא יוצא לשטחים בכלל, הוא נמצא שם כדרך קבע כבר שלוש וחצי שנים, במהלכן ארגוני הטרור רק צברו כח רב יותר (הן מבחינת פופולריות והן מבחינת יכולות צבאיות) וממשיכים בהצלחה מרובה במגמה הזו.

אתה יכול להגיד "אז מה אתה מציע? לצאת מהשטחים ואז הערבים יהרגו אותנו" אבל זה רק יוציא אותך מאוד טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפס לקטנות... אל תנסה להוציא אותי טיפש סך הכל התבלבלתי לא התכוונתי יוצאים לשטחים התכוונתי יוצאים למבצעים כמו שקורה הרבה בזמן האחרון.

וגם אל תגיד לי גם מה אני יכול להגיד או לא! ומה זה יוציא אותי, הגישה המתנשאת הזאת שיש לכמה חברים פה ממש מגעילה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice-1 אני יודע שאתה שמאלני, וסבבה תיהיה כך, אבל התגובה שלך זאת אחת המטומטמות שראיתי אי פעם באתר...

הגישה המתנשאת הזאת שיש לכמה חברים פה ממש מגעילה!

אכן.

אגב, חבל שאתם מנסים להשוות אותנו לארה"ב ועוד יותר חבל שאתם מתעלמים מהעובדה שטנק ישראלי (מוסריות גבוהה וכד') ירה פגז לעבר קבוצה של אנשים (מחדל א') אשר לא סיכנו אותו (מחדל ב') ולא היו חמושים (מחדל ג').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם מתעצבנים על הממשל של בוש צריך להגיד לבוש תודה שהוא לא הפעיל לחצים כדי שנפסיק את המבצע הוא פשוט ראה שכול העולם מגנה ומפעיל לחץ ורוצים שהוא יוציא תגובה אז הוא אמר אני רוצה הבהרות מאז הוא אמר עוד משהו? הוא הזכיר את העניין של התקרית הזאת שוב? לא.

לדעתי הוא סתם רצה שירדו לו מהגב כול הלקקנים האירופים ואנשי הא"ום אז הוא הוציא מן הודעה מסכנה.

האירופים לא מעניינים אותי אני שם עליהם ז*ן סתם לקקנים מחורבנים שאוהבים נפט באפריקה היו מלחמות אזרחים עקובות מדם שבטים השמידו שבטים מיליונים נהרגו אבל אף צרפתי מחורבן או בלגי טיפש לא בכה על איזה "כושי"(אני לא גזען(שונא צרפתים) רק להמחיש את הרעיון) שמת למה הוא לא בכה עליו כי אין לו נפט!!!.

האירופים מלקקים לפלסטינים רק בשביל שהחברה בערב הסעודית יתנו להם נפט בשתיים פלוס אחד חינם שיגמר הנפט וסוף סוף ניסע על מכוניות גז או מימן לערבים ישאר רק דבר אחד לעשות להרקב עם הנפט שנשאר להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

אגב, חבל שאתם מנסים להשוות אותנו לארה"ב ועוד יותר חבל שאתם מתעלמים מהעובדה שטנק ישראלי (מוסריות גבוהה וכד') ירה פגז לעבר קבוצה של אנשים (מחדל א') אשר לא סיכנו אותו (מחדל ב') ולא היו חמושים (מחדל ג').

זה היה בציניות? מה שציטטת אותי? או באמת... (אני באמת רוצה לדעת)

אתה יכול לדעת שזה באמת מה שקרה? או רק לפי מה ששמעת? ואם אתה מתכוון לתקרית עם ה19 אנשים שנהרגו אז זה בכלל לא כמו שהציגו את זה ואני יודע מקרוב!...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) נחש

ב) אני מדבר על התקרית בה טנק של צה"ל ירה ארבעה פגזים (לפי מה שידוע לי) לעבר הפגנה שהיו בתוכה חמושים, ביום רביעי. עפ"י Ynet, כתוצאה מהירי נהרגו עשרה אזרחים - כולם לא חמושים - ונפצעו עשרות, מהם 36 במצב קשה.

אגב, בניגוד למסוקי ארה"ב שביצעו (ככל הנראה) טעות בזיהוי, כאן הירי נעשה במודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice-1, אל תיתן לנטיות השמאלניות/ערביות שלך להשתלט על ההגיון הבריא שיש לך (?)

ומעבר לזה, overload ו-e.d.a כבר ייצגו את דעתי במדויק. ככה שאין לי הרבה מה להוסיף, אני פשוט מסכים עם כל (וכל זה כל. כלומר גם בקשר לדברים שלא כ"כ קשורים לנושא המקורי של הת'רד.. והמבין יבין.) מילה שכתבו בת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mini וnice-1, שלום!

אני רואה שHW חזר, ואיתו גם הויכוחים הלא נגמרים על פוליטיקה.

טוב, אז הקיצר, מה שקרה בעזה (ירי 2 הפגזים שפגעו בהפגנה), לא היה צריך להעשות, זה מחדל, וצריך לתת דין וחשבון על זה,

הפעולה עצמה ברפיח, היא, לפי מטרותיה ובאופן איכותי בלבד, היא הכרחית, הכרחית כי היא כורך המציאות,

מציאות בה הפלסטינים מבריחים , מכל הסוגים. הדבר צריך להפסק, או להתצמצם, ואת זאת ניתן להשיג רק בפעולה צבאית.

אבל

לדעתי, לא היה צריך להכניס כוחות כל כך גדולים לזייתון (כן זייתון בעזה איפה שכל הסיפור הזה התחיל), כדי לפוצץ מחרטות,

היו צריכים להפציץ את כל אלה מהאוויר, להותיר מהמפעלים הללו איי חורבות.

בכלל, מתפקדי הליכוד טעו, צריכים לצאת מעזה (לא מהעיר, ממנה יצאנו עוד ב94), מי הם 90 אלף המתפקדים הללו שיקבעו לי איך יראו חיי?

בקשר ללמה מגנים אותנו ולא את ארה"ב באו"ם, הסיבה היא פשוטה, לארה"ב יש זכות וטו שם.. :)

ובקשר לגינוי מהממשלות בעולם - לגנות את המעצמה הזאת, בטונים גבוהים, רק יזיק למשמיע הביקורת, בניגוד למי שמשמיע את הביקורת על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...