אנחנו הורגים "בטעות" 10 וכל העולם נגדנו, האמריקנים הורגים "בטעות" 45 ומה להם עוש - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו הורגים "בטעות" 10 וכל העולם נגדנו, האמריקנים הורגים "בטעות" 45 ומה להם עוש

DiSc@MaN

Recommended Posts

e-d-a, אני מבין שאצלך זה הרבה יותר רציני (אתה גר בשדרות? ), אבל, רציתי להבהיר לך נקודה, שאני לא גר באיזה ישוב או עיר כמו הרצליה פיתוח.

עריכה:

-------------

אגב, על זה אני מדבר:

צה''ל פוצץ מחרטה לייצור נשק---בקלקיליה.כפר סבא-היכוני...

כנראה זה רק ענין של זמן(או התנתקות)עד שכפר סבא והסביבה יתחילו לחטוף....

כוח תותחנים פוצץ מחרטה לייצור אמצעי לחימה

21:04, 22 מאי 2004 / ב' בסיון תשס"ד

אמש בקלקיליה כוח מיוחד של התותחנים איתר ופוצץ מחרטה ששימשה בתקופה האחרונה לייצור אמצעי לחימה עבור ארגוני הטרור.

http://rotter.net/forum/scoop/8750.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו באמת לא לצאת מהשטחים כי אנחנו פוחדים שירו עלינו קאסאמים אלו שטויות.

מה זה קאסאם בכלל חתיכת צינור ברזל עם קצת חומר נפץ ששווה לתחת שלי תאמינו לי בנפצים שאני קונה בפורים יש יותר כוח.

פעם נסענו כול המשפחה באותו ונפל בשדה לידנו קאסאם יצאנו לראות מה קרה ראינו בור שאני חופר בתוך חצי דקה וחתיכת צינור דפוקה זה לא יכול לגרום שום נזק אלה אם זה נופל לך על הראש.

בקיצור רו רובם של המתנחלים באשר הם(ובמיוחד בעזה) גרים שם רק בגלל סיבה אחת כסף הם יודעים שכאשר יפנו אותם הם יקבלו הרבה כסף ולכן כול פעם הם רוצים להראות כמה שהם חשובים וכמה שקשה להם לעזוב כדי לקבל יותר כסף.

שלא תחשבו שאני לא מבין בזה יש לי חברים מגוש קטיף(גרתי בחבל אשכול למי שמכיר), ואפילו הלכתי פעם אחת לישון אצל חבר מגוש קטיף(כיתה ז לא הבנתי מה זה בכלל), והוא בעצמו אמר לי "שיפנו אותנו נקבל הרבה כסף".

בקיצור אין סיבה להיות בהתנחלויות סתם רואים אותנו בעולם ככובשים צריך לצאת מישם ואם ירו עלינו איזה קאסאם מסכן ניכנס בכול הכוח ואף אחד לא יוכל להגיד לנו כלום הרי יש לנו זכות להגן על עצמנו ואפילו האירופים הלקקנים לא יוכלו להגיד שזו תוצאה של הכיבוש כי לא יהיה כיבוש.

נ.ב אני לא שמאלני תראו את התגובה שלי לפני אני פשוט מפרש את המצב בכך שגם אנחנו(ניהול דפוק של מדינה) וגם הפלסטנאים אשמים במצב(העם הכי פחדן שאני מכיר משחק אותה לוחם בכיבוש אבל כשצה"ל נכנס ישר הוא בוכה לצרפתים לבלגים ולשאר הלקקנים אנחנו שנלחמנו בערבים בבריטים ובכול העולם כדי לקבל מדינה עשינו זאת לבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FARKASH7, אני עדיין לא גיבשתי דעה סופית לגבי בעד/נגד התנתקות, אבל לי יש הרגשה שלא כ"כ הבנת את הפואנטה של הנגד בהתנתקות.

קודם כל, טילי קסאם זה כן משהו שעשוי לסכן אזרחים, בלי ספק.

שנית, אתה אומר שאם הם ישגרו לפה קסאמים או יעשו פיגועים (את האחרון לא ציינת, אבל גם זאת אפשרות שעשוייה לקרות), אז נכנס בהם בכל הכוח. Well, העניין הוא שזה יהיה הרבה יותר מסובך. כל השטחים יהיו כמו מחנה פליטים אחד גדול... תראה רק את שכונת זייתון ברפיח, נכנסו לשם עם כוחות גדולים ויצאו עם 13 הרוגים (יהי זיכרם ברוך). אז העניין יהיה הרבה יותר מסובך להכנס לשם שוב, כי כל השטחים יהיו כמו שכונת זייתון בערך...... ולהפציץ מהאוויר יהיה בעייתי, כיוון שיהיה פה סיכון אזרחים חפים מפשע.

אז זה לא כ"כ פשוט כמו שהצגת את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה משמח את הפלסטינאים יותר מלראות חלקי גופות של ישראלים/חיילי צה"ל?

לראות אותנו מתנהגים כמו חיות ומגנים אחד את השני, במקום לגבש עמדה שתתמוך באינטרסים שלנו כעם/מדינה אחת.

כתוצאה מכך אנו מתקדמים לשום מקום, לא מגיעים לשום החלטה, והמצב נשאר ב-קאק במקרה הטוב, או מחמיר במקרה הגרוע.

המצאות צה"ל בשטחי עזה רק מגבירה את התמיכה בארגוני הטרור ואזרחים ששים לעזור להם בשביל לפגוע בצה"ל, במתנחים ולו רק כדי להרגיז אותנו או לגרור תגובה, כי להם, להם לא אכפת אם האחרון מהם ימות מחר, העיקר שהם ימותו במאבק באוייב, למען קידוש אללה. יש לנו עסק עם מטורפים. פנאטים. אתם יודעים מה עושים עם מטורפים? נועלים אותם מאחורי סורג ובריח. אז אני הייתי מציעה לצאת and to baracade it. פשוט לאטום אותם בתוך הגטו הזה שלהם שהם קוראים לו שטחי הראשות הפלסטינית, לעזוב אותם בשקט, ואז לא תהיה להם אפשרות להתלונן על כיבוש, משמע שהם אמורים לשבת בשקט ולעסוק בעניינים שלהם (חוץ מאלו שמתרכזים בלהרוג בנו). אם המצב לא ישתנה והם יחליטו שהם רוצים לא רק אצבע (רצועת עזה והשטחים) אלא את כל היד (מעברה המערבי של הירדן עד הים התיכון), אז ניכנס בהם ואז גם תהיה לנו תמיכה של שאר הארצות כי זה רק יוכיח שאין קשר בין הכיבוש לבין התוקפנות הפלסטינית ואז הם באמת בצרות. אפשר גם, בפעם הבאה, כשאו"ם-שמום יגנה אותנו, נגיד להם שישימו חיילים שלהם בעזה (ולא סתם אהבלים שיושבים שם כאילו זה חוף הים ומדי פעם עושים נו נו נו) בדיוק כמו שהם שמים חיילים באפריקה וביפן, שאלו יפקחו שפלסטינאים לא יחזיקו לא חוקי ולא ישתמשו בו נגדינו. אני רואה אותם מתקפלים כי לאף אחד אין את הבייצים לעבור בית-בית, סמטא-סמטא, ולחפש מבוקשים ואמל"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו פה באמת כמה תגובות ששוות התייחסות אבל בגלל שרק קמתי אז לא עכשיו.

Merrymoon נו באמת? נראה לך? עכשיו כאילו הקראת תסריט מסרט ושהסוף שמח ועליז, זה מה שילד בן 13 יחשוב ולא את... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שלא. (כאילו אתם לוקחים אותי ברצינות מתישהו :P)

מכיוון שאנחנו במערכה כה מסובכת, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמינו פגיעה בתדמית, משמע, לתת סיבות לאו"ם שמום להעביר עלינו ביקורת.

נוכחות צה"ל בשטחים, השפעתה הישירה היא עליה של שנאה בקרב האוכלוסיה הפלסטינית (אני לא טוענת שהם יאהבו אותנו ברגע שנצא משם) = תמיכה בארגוני טרור. בגלל חוסר ההגיון הזה, העובדה שהשטחים ועזה אינם שלנו אך צבא עדיין

ממשיך לפעול שם, העולם רואה אותנו ככובשים וממהרים לבקר אותנו ולהטיל עלינו סנקציות (מכאן גם פגיעה ביצוא ובכלכלה, החלשות השקל לעומת הדולר, או כל מטבע אחר בכלל). הם לא מבינים את התמונה לעומק, גם קשה לי להאמין שהם אי פעם יבינו, לכן יש צורך לנקוט בכל אמצעי זהירות. אנחנו לא ארה"ב. עלינו "מותר" למתוח ביקורת. כל הכבוד לצה"ל שמתעקשים להסתכן כל פעם מחדש וללכת מבית לבית ומסמטא לסמטא, כשבכל רגע יכול להסתער עליהם חמוש ולרסס אותם, בכדי למנוע פגיעות בנפש של חפים מפשע, אבל העולם לא רואה את זה ככה. האמת שהאו"ם ואירופה לא מסמפטים את ארה"ב בעצמם, אך בגלל עוצמתה הם לא מבקרים אותה. אנחנו בעינייהם "מיני-ארה"ב" אז הם כנראה מוציאים עלינו את מה שהם חושבים עלינו בנוסף למה שהם חושבים על ארה"ב (מוציאים אדים).

המטרה שלנו צריכה להיות התמקדות באוכלוסיה האזרחית, סיוע כלשהו, לא משנה מה, ולו רק להוריד מהפופולריות של של ארגוני הטרור ברחוב הפלסטיני. איך עושים את זה? אחד השלבים, בין אם זה יהיה הראשון או האחרון, הוא יציאה משטחי הראשות. אח"כ, כשהאהדה לשאהידים ולחמאס תרד, לא יהיה להם התקציב, הכוח או הפעילים. הרי הם אף פעם לא ישלחו מישהו משלהם או ממשפחתם, הם מסתמכים על מיואשים למיניהם ו"מפילים" עליהם תיק, או יותר נכון, חגורת נפץ.

זה לא תסריט של ילד בן 13. תקרא מדי פעם "מערכות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rk לא דיברתי עלייך בפרט, דיברתי בכללי (אבל עדיין אין להשוות בכלל מה שקורה אצלך לעומת פה אם תרצה אני יספר לה מה ראיתי בתור אזרח פשוט ולא תאמין!)

nice-1 אין לי שום דבר נגדך בפרט (אני בכלל לא מכיר אותך), אבל מה שאתה אומר זה לא נכון חס וחלילה יקרה משהו למישהו שאני מכיר (ותאמין לי שהיה מקרה קרוב עם עיטור של כבוד) דעתי לא תשתנה בכלל, אז גם אתה לא מכיר אותי ולא את אחרים אז אתה לא יכול להגיד אם דעתנו תשתנה או לא...

מי שבעד הרג חפים מפשע, או "לא מתנגד" להרג חפים מפשע, לא יחשוב ככה כשקרובים שלו יהיו בין ה10 החפים מפשע.

זה כל מה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כך. העובדה היא שהרבה חפים מפשע קרובים שלי נהרגו בהלך האינטיפאדה האחרונה ולי אין שום התנגדות שיהרגו עוד המון "חפים מפשע" מהצד הפלסטיני. כשהם יפסיקו לטבוח בנו ללא הרף נחשוב על דעתי לגבי אותם "חפים מפשע".

והגיע הזמן שהשמאל ההזוי והמטורף בישראל יחדול ממסע ההשמצות העלוב נגד צה"ל:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2921863,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אגב, אונר"א, המסייע למחבלים, הוריד את מספר הבתים ההרוסים מ180 ל45.

הרבה בתים... אבל בכל זאת, מרתיח לראות שגופים כאלה קודם מנפחים את המספרים, מגייסים מסיבת עיתונאים, ואחר-כך, בשקט בשקט, כדי שאיש לא ישמע, מורידים את המספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אונר"א לא אובייקטיבי - יידוע...

וכל מי שאומר מלחמה ולשחוט את ולם וכלמיני כאלה סלחו לי אבל אתם דבילים....

מי שמכיר אותי יודע אני ממש לא שמאלני אבל מלחמה? על מה? על מאחזים עם פחון אחד ו 10 דבילים שיושבים שם?

אף חייל לא רוצה לההכנס לעזה אלא אם כן הוא משוגע או דביל

אני אומר לבנות את הגדר ושיזזדנו להם שם לבד...

ומספר הבתים שנהרסו נכון ליום ראשון בלילה הוא 41

אנשים הורגים אותי עם הדיבורים שלהם פה

"יאללה כסו בהם" "יאללה מלחמה" אתם שפויים אתם יודעים מזה להיכנס למקום כזה עם צבא סדיר ומוסרי יש לכם מושג? רוצים לקבל מושג קלוש?

תראו בלק הוק דאון וזה לא יהיה אפילו עשירית לנבלות יש שאתם לא מתארים לעצמכם...

אתם רוצים לשחוט בלי הבחנה? מקומכם לא כאן זאת ידידי לא התנהגות אנושית

ולויכוח המקורי של ארה"ב VS. ישראל

שכחתם כמה דברים שיש לארה"ב: כסף, מערכת כלכלית סגורה שיכולה להסתדר יופי גם בלי יצוא או יבוא, 28000 רש"ק גריעניים יותר מכל שאר העולם ביחד והרבה הרבה מדינות שתלויות בה

אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להתנהג או לחשוב כמו ארה"ב כי לנו אין את כל זה.

מסקנה הגיעה הזמן שכל המדינה הזאת במיוחד הילדים בני ה 14-17 שצועקים מוות לערבים תתעורר ותראה את המציאות הם פה אם אנחנו רוצים בהם או לא... (תאמינו לי גם הם לא רוצים אותנו) צריך להסתדר עם זה.

ואם אתם רוצים רצח המוני תחזרו 64 שנים אחורה ותדביקו צלב קרס על הקסדה כי פה זה לא יקרה ולו רק בגלל העבר שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה רצח המוני הוא סתם דביל.

הקטע הוא, הביקורת הבלתי מאוזנת נגד .

האנשים פה בארץ דיי נשרטי בשנים האחרונות.

מצד אחד אנשים צועקים קריאות לאומניות קיצונים של הסתה לרצח של ערבים (בד"כ סתם אנשים שרוצים צומת לב ונדפק להם קצת השכל), ומצד שני,

אנשים עוזרים למי שנלחם נגדינו (פיגור שכלי ממדרגה ראשונה),

פשוט לא יאומן... רק בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש פה הרבה למה להגיב:

מרימון, נצא ואז כשהפיגועים יימשכו ניכנס בהם בכל הכוח עם תמיכת העולם?

נו באמת.

תמיכת העולם ממש לא קשורה לעצם הימצאותו של צה"ל בעזה.

ובשום אופן לא נשב ונחכה שהפיגועים יימשכו בשביל "תמיכת העולם".

למי שאמר שמי אלו נפקדי הליכוד שיחליטו בשבילך?

הם אלו שנבחרו בבחירות!!

לזה שאמר שהמתנחלים גרים בהנחלויות בשביל הכסף - WTF????

המתנחלים גרים בהתנחויות מתוך אידיאולוגיה ולא בשביל כסף.

יש דרכים הרבה יותר טובות לעשות כסף מלשבת ולחכות שערבים יירו בך.

וכמו שאמרת - הייתם בכיתה ז'.

אז מה אתה מצפה שהוא יסביר לך כמה המשפחה שלו ציונית?

לזה שאמר שהיה צריך פשוט להפציץ מהאוויר - לא ממפציצים מהאוויר(כשניתן) בעיקר בשביל לא לפגוע בחפים מפשע מסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת בלתי מאוזנת כלפי ישראל? אתה מופתע? ברוך הבא לעולם...

יש אולי 2 מדינות באירופה המערבית שתומכות בנו ארה"ב (מדי פעם כשגם להם יש פאשלה) יפן ואולי שכחתי איזה 2-3 אין לנו ציבור אוהדים גדול מי יודע מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

למי שאמר שמי אלו נפקדי הליכוד שיחליטו בשבילך?

הם אלו שנבחרו בבחירות!!

באמת?,

פששש, ממש לא ידעתי שמתפקדי הליכוד הם אלה שנבחרים...., אני הייתי בטוח שאלה חברי הכנסת...

וכן, מי הם, הם בקושי אחוז החמיסה בכנסת.

הם אפילו לא שני אחוז משישה מיליון האזרחים. (ותעזוב שניה את הערבים)

Culandur, ברוך הבא אתה לעולם, זה נושא המקורי של הת'רד לא?

מופתע מהביקורת? ממש לא.

אבל מישהו אמר שצריך לקבל אותה כמו שהיא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...