מחשב לעבודת תלת ואפטר - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לעבודת תלת ואפטר

animal

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא טחינה, רק הבהרות ודגשים  חשובים, לטעמי לפחות.

הגיע הזמן להפריך כמה "הילות", גם אם זה כרוך בהבאת הוכחות,

כי מילה שנאמרת שוב ושוב כבר לא מספיקה, אבל זה המצב, מה לעשות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 הסנט שלי לכול דיון ה OC שהיה פה בנוגע לזיכרונות למעבד.

אז  בגדול אני לא מסכים עם מה שנאמר פה , יש היום 2 אופציות ל OC .

הריאשונה היא זאת שכולם מכירים , נכנסים לביוס משנים תדרים ,מעלים מתחים ,בודקים יציבות וכו.

פותח הדיון אמר שזה לא מתאים לו והוא לא רוצה להתעסק ואני יכול להבין את זה.

אבל היום יש גם אופציה לעשות OC בצורה מאד פשוטה שמסתכמת בשינוי של 2 הגדרות בביוס , בלי בעיות יציבות, בלי שינוי מתחים ובלי כאב ראש.

OC לזיכרון הוא כל כך פשוט שאפילו אני לא יודע למה קוראים לזה OC. יש אופציה בביוס שנקראת XMP , מדליקים אותה ,שמים את הזיכרון על הזיכרון המוצהר (נגיד 3000MHZ) וזהו.

בקשר למעבד גם יש אופציה ל OC אוטומטי . זה נקרא multi enhancment וכל מה שצריך זה לשים אותו על AUTO וסימת. מה שזה עושה , זה לאפשר למעבד לרוץ על מהירות טורבו בכל הליבות ולא רק בליבה אחת. לא צריך לשנות תדרים , לא צריך לשנות מתחים ולא צריך לבדוק יציבות . עד כדי כך פשוט והשיפור בביצועים מאד משמעותי.

בקיצור למכונה כזאת , לא הייתי מוותר על קצת יותר מהיר ובטח לא על מעבד K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

GTX1060 לא תומך ב-SLI !

אגב, דרייברים של SLI וגם CF שווים לת...

מנועי הרינדור שיש היום בשוק לא עובדים עם ומומלץ לא לחבר כי זה גורע בכ-30%.

אלו לא אותם חישובים של משחקים והמנועי רינדור ניגשים ישירות לקודות בכרטיס המסך גם אם הם כרטיסים נפרדים וגירסאות שונות של קודה או

אפילו אם הם ארכיטקטורות שונות כמקסוול ופסקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המחשב שלי קניתי ב start pc 

ואני יכול להגיד שאני מרוצה מאד. 

קיבלתי את המחשב עם 4 טרה WD שהיה לא תקין מהאריזה והם החליפו לי אותו וגם השני נמצא לא תקין

אז הם שלחו לי על חשבונם פעמים שליח עד לעבודה שיקח את הישן וימסור לי את החדש ועשו לו בדיקה יסודית שהוא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת אחד ממני קבלת פנים ועל זה שאתה משעשע.

איך 2 gtx 1060 נותנים פי 2 ביצועים מgtx 1080 עם יש לשני הכרטיסים בערך אותה כמות ליבות כמו לכרטיס הבודד, בליבות אלו התוכנות משתמשות בחישובי gpu.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

קיבלת אחד ממני קבלת פנים ועל זה שאתה משעשע.

איך 2 gtx 1060 נותנים פי 2 ביצועים מgtx 1080 עם יש לשני הכרטיסים בערך אותה כמות ליבות כמו לכרטיס הבודד, בליבות אלו התוכנות משתמשות בחישובי gpu.

octane.thumb.jpg.2a941fb8a0d5c3461cb6c0910c96f0f7.jpgמספר הקודות הוא לא הגורם היחידי שקובע את מהירות הרינדור.

אבל זה לא פי 2 מהירות

אלא פי 2 יתרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

^^^^

איך באמת ?

20 נקודות פחות מה 1080TI אם אתה לוקח X2 1060 

וזה כמעט חצי מחיר.

או אם במחיר של 1080TI אתה קונה את 3 GTX1060 אתה תגיע לניקוד של 240 בעוד שה 1080 הוא 185

יותר משתלם.

https://render.otoy.com/octanebench/results.php?v=3.06.2&sort_by=avg&filter=&singleGPU=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...