תוכן none77 - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

none77

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  6,371
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  15

כל דבר שפורסם על-ידי none77

 1. בקצרה ולא הכי מדוייק בעולם. המעבד מגדיר לכרטיס מסך מה לרנדר וכרטיס המסך מרנדר, אם המעבד חזק מאוד והכרטיס חלש, ז"א שהמעבד מצליח בקלות להגדיר לכרטיס מסך מה לרנדר אבל הכרטיס לא עומד בקצב, בכל מקרה את פעולת הרינדור מבצע הכרטיס מסך, לצורך העניין גם אם תשים 7 מעבדים עבודת הרנדור תתבצע ע"י הכרטיס מסך. מקרה הפוך זה מעבד חלש וכרטיס חזק, הכרטיס אומר למעבד, תן לי עבודה יא מיקרוב, משעמם לי.
 2. את הכרטיס מסך יהיה קל למכור.
 3. הנחתי שאתה רוצה בחדרים גם חיבור חוטי, שבאופן כללי הוא הכי יציב וטוב. במידה ולא תעשה מה שאמרת רק תוודא של mesh יש 2 נקודות רשת והוא יודע לקבל מידע חוטי ולהעביר מידע חוטי.
 4. שקע נקבה לא מחלק כתובות ip פנימית. במקרה שלך סביר שהראוטר שלך יהיה שרת DHCP, ז"א יחלק לכל מכשיר כתובת ip פנימית וגישה לאינטרנט, סוויטצ' יודע 'לדבר' עם הראוטר כדי שתהיה חלוקה לנקודות רשת שמחוברות לסוויטצ' ע"י הראוטר. במקרה שלך תעביר כבל רשת מהראוטר לסוויטצ' בקומה כלשהי נגיד B, ממנו תעביר כבל רשת לכל הנקודות בקומה. בקומה השנייה ניתן להעביר עוד כבל רשת מהראוטר לסוויטצ' או להעביר כבל מהסוויטצ' בקומה A לסוויטצ' בקומה B, אם המרחקים לא גדולים מדי הייתי מעדיף כבל ישירות מהראוטר. הכל תלוי גם במספר נקודות, אם בקומה העליונה יש 2 נקודות רשת, אפשר לחבר אותם ישירות לסוויטצ' בקומה למטה.
 5. אנשים פחות הסתבכו עם ההספק הכולל, קפיצות זרם גרמו הרבה בעיות יחסית שהקפיצו הגנות, יש מענה לזה בתקן החדש.
 6. אינטל הוציאו לא מזמן תקן חדש לספקי כח ATX 12V v3.0, השינוי העיקרי בו זה מחבר חדש עם הספק של כ600W שיודע גם להגביל את ההספק שלו לכרטיס, עד עכשיו ההספק של הכרטיס נקבע ע"י הכרטיס, בנוסף שיפור בהספק רגעי, יש עוד שינויים מעניינים, לפרוט. במטרה למנוע את הבעיות שהיו לרבים עם כרטיסי מסך 'רעבים ועצבניים' של הדורות האחרונים. https://www.tomshardware.com/news/intel-atx-v3-psu-standard https://secureservercdn.net/160.153.137.170/f32.322.myftpupload.com/wp-content/uploads/2022/03/ATX_Version_3.0-1.pdf
 7. אינטל הפסיקה עם הבדיחה שלה לגבי מעטפת חום רק בדור 12, מוטב מאוחר מאשר....... עד דור 11 כולל הTDP היה הספק המעבד בתדר הבסיס בזמן מאמץ כלשהו שרק אינטל ידעו מהו, מי שחפר מצא שיש הגדרות לזמן שהטורבו פועל, לזרם שניתן וכו', מה שגרם להגדלה מהTDP המוצהר גם פי 3 ויותר בתדר מוצהר של הטורבו.
 8. אפשר עם תוכנה שבקישור להגדיל את C על חשבון D. כדאי לפני להעביר חומר מC לD. לגבות. https://www.minitool.com/partition-manager/partition-wizard-home.html
 9. מה הדגם המדוייק של הספק? תבדוק אם יש לו חיבור 6pin לכרטיס מסך.
 10. ב6 פין בתאוריה יש 2 כבלים 12V. 2 כבלי הארקה. כבל רגש. כבל ריק. ז"א 37.5 וואט לכבל. ב8 פינים. 3 כבלים 12V. 3 כבלים הארקה. 2 כבלי רגש. ברגע שהספק מרגיש רגש אחד הוא יודע להעביר 75W. ברגע שהוא מרגיש 2 רגשים הוא מספק עד 150W. בגלל שהחיבור בדר"כ זה פיצול מ6 ל8 פינים יש בכל מקרה 3 כבלים 12V. לא בדקתי אם באמת רק 2 כבלים עובדים.
 11. תבדוק לבד. תעשה פינג רצוף לשרת משחק כלשהו, רצוי עם לוג (בלי לשחק). בהתחלה שרק המחשב שלך יהיה מחובר בלי שימוש נוסף, בהדרגה תוסיף מחשבים שיקחו רוחב פס ותראה מה ההבדל.
 12. אתה צודק, לא הסברתי טוב. הכוונה שהייתי שם ספק אחר למערכת כזאת.
 13. לא יודע כמה הקישור מעודכן, אבל העקרון זהה, תנסה, אם לא תחפש כלים עדכניים יותר. https://www.raymond.cc/blog/portable-emsisoft-anti-malware-5-0-from-free-emergency-kit/
 14. שילמתי הרבה פעמים עמילות בעלות של מה שציינתי, בדר"כ משתדל לשלוח עם הדואר הרגיל אם אפשר, למשל USPS, נראה שעבור משלוח בערך כמו שלך צפוי מחיר גבוהה יותר כמו שאמרו. https://www.fdx.co.il/מכס-ומיסים/
 15. בushops יש שילוח ימי. לגבי תשלום עמילות, יש לחברות שילוח כל מיני תרשימי זרימה, לא בטוח שהם בעצמם עובדים לפי זה, צפוי כ70-250 ש"ח.
 16. לפי מה שקראתי ניתן להוריד את הקבלים, בעקרון לא כדאי להאריך כבלים, זה מגדיל את ההתנגדות ומוריד את המתח, גם תוספת חיבורים זה לא מומלץ, למרות שסביר שאם תוספת קטנה לא יהיו בעיות.
 17. יש הרבה כבלים עם קבלים, האופנה הזאת די יורדת מהסיבה של פותח הדיון, המטרה של הקבלים זה להפחית ripple, ההפחתה די מינורית וטובה ליצרנים בעיקר עבור טבלאות של ביקורות, בספק טוב כמו זה גם בלי הקבלים הripple יהיה נמוך.
 18. אם אפשר עדיף 2 כבלים. פחות זרם עובר בכל כבל, המתח גם יורד פחות, פחות חום בכל כבל וחיבור וכו', באופן עקרוני בספק כח טוב ניתן כרטיס כזה לחבר בשקט לכבל אחד.
 19. אתה בטאב הלא נכון בשביל מה שאתה מחפש, לא כל צריכת הזיכרון קשורה למשתמש שלך, תעבור לטאב תהליכים. בקישור תוכנה שנותנת עוד מידע, למשל קבצים שהזכרון עשה להם קאש וכו'. https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/rammap
 20. מה שחשוב שהספק מחובר למעלה זה שהמאוור יהיה למטה, המאוורר אצלך מכניס אוויר ואם הוא יהיה למעלה הוא יתקשה להכניס אוויר, ברגע שאין לך אפשרות לשנות את הכיוון במארז סביר שזה ככה.
 21. כדאי שתעלה תמונה של המארז שלך ואיך הספק מחובר אליו, מיקומי הברגים בסטנדרט ATX12V שזה מה שיש לך לא השתנו יותר מ20 שנה.
×
 • צור חדש...