תוכן none77 - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

none77

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  6,346
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  14

כל דבר שפורסם על-ידי none77

 1. בהנחה שהבנתי אותך. במידה ויש רשת חוטית/אלחוטית בבית והטלוויזיה חחכמה, לשים תוכנת DLNA במחשב, למשל Serviio להגדיר שם תיקיות ולראות אותם בטלוויזיה. במידה והטלוויזיה לא חכמה ניתן עם סטרימר.
 2. התוכנה רושמת שהמצב שלו טוב, לפי האתר של סמסונג הוא צפוי לשרוד 114TB כתיבה שעברת מזמן, יש התראות שמתריאות על דברים לא תקינים, אצלך אין התראות כאלה, מצד שני הוא בסיכון תאורטי מוגדל. אם החומר מגובה שכדאי בכל מקרה ובמידה והוא יהרס אתה תתקין בעצמך בקלות את הדיסק והמערכת לא הייתי עושה כלום, אם אתה לא יודע תשקול להחליף למרות שזה גם יעלה לך מעבר לעלות הדיסק, אתה יכול לעשות גיבוי לדיסק לכונן אחר עם תוכנה ייעודית ככה משחזרים בקלות.
 3. Samsung magician מותקן? מעניין מה התוכנה תרשום. באופן כללי לפי מה שרשום הכונן במצב טוב, הוא רושם על המצב הזה כי כמות הכתיבות גדולה, לכונן SSD יש כמות כתיבות מוגבלת, אישית במידה והחומר שלך מגובה הייתי משאיר אותו כל עוד אין התראה על משהו פגום. העניין הוא שכמות הכתיבות משוערת, ברגע שיש נפח פנוי גדול כמו אצלך זה משפר את שרידות הכונן.
 4. לא הייתי מוציא שקל לפני שהייתי מנטר את הטמפרטורות של הרכיבים. זה מדיד, נראה כרגע שרק נראה לך שהן לא בסדר.
 5. התוכנה מראה לך 800MHZ כי הזכרון הוא DDR. Double Data Rate אתה רואה בתוכנה חצי, בקיצור זה בסדר.
 6. אני עם טלוויזית סמסונג מ2014 והיא קוראת כתוביות srt עם serviio בחיבור DLNA.
 7. ניתן להתקין תוכנה בשם Serviio על המחשב ואז טלוויזיה חכמה מזהה את זה. DLNA. בתוכנה על המחשב מגדירים איזה תיקיות לשתף.
 8. יש מכשירים שבודקים הספק לאורך זמן, מה שבקישור רצוי להחליף את הראש כדי שתהיה הארקה, מחשב מודרני במנוחה צורך כ40W לשעה.
 9. בשביל להגדיל uptime כמו שעושים בשרתים עושים raid 1. בכל מקרה זה לא במקום גיבוי.
 10. הTDP כבר לא אומר הרבה כמה דורות, TDP לפי אינטל זה ההספק של המעבד לפי עומס עבודה שנקבע ע"י אינטל שכנראה הוא פחות ממבחן מאמץ ממוצע בתדר ברירת מחדל, במקרה הזה 3.7GHz בפועל התדרים וההספקים גבוהים בהרבה ונקבעים לפי PL1, PL2 ותדרי הבוסט בעקרון PL2 (250W)אמור לפעול לזמן קצר, בפועל רוב הלוחות בברירת מחדל PL2 פועל ללא הגבלה או שיש האטה עקב טמפ' כמו המקרה הזה, ולפעמים גם בעיות אחרות למשל של התחממות של הVRM, פותח הדיון אתה צריך לשנות מוד, גם הלוח שלך וגם הקירור שלך לא בנוי לתדרים שהמעבד יכול להגיע אליהם בעבודה רציפה, או שתוריד הספק מקסימלי, או מתח או תדרים וכו', לא נראה לי שאתה בעניין של שבירת שיאי המהרה, הפסד הביצועים יהיה מזערי אם בכלל, ובצורה חכמה תוכל לשפר ביצועים כי תוכל לשמור על מתח נמוך יותר בטמפ' נמוכות יותר בלי האטות כמו ש@Moon-Mageעושה, תראה מה הטמפ' שאתה מגיעה אליהם, אתה מגיע לTj-max שזו הטמפ' שגורמת להאטה של המעבד, המעבד יודע להסתדר, לפעמים רכיבים אחרים לא, לכן הכלל אצבע להיות כ10-20 מעלות מתחת לטמפ' זאת, זה משתנה מאוד בהתאם ללוח, זכרונות, קירור וכו'. https://www.extremetech.com/computing/311414-intel-shares-pl1-pl2-and-tau-values-on-10th-generation-cpus https://www.hardwaretimes.com/intel-10th-gen-cpu-power-consumption-explained-pl1-pl2-and-tau/
 11. המעבד שלך 10 ליבות שיכולות להגיע ל5.3GHz, מה אתה עושה עם המחשב? בקיצור, הייתי מחליף ספק לאחד מודרני עם הספק גדול יותר, וכנראה גם מאוורר, אולי אם תעשה את אחד ההמלצות שהומלצו לך לגבי המעבד תוכל להשאר עם המאוורר בהפסד של 5-10% ביצועים שגם ככה לא תרגיש.
 12. ההספק של החבילה של המעבד שלך בפועל היא 264W שזה המון, הייתי מנסה להגביל את הערך הזה בביוס ל150W בהנחה שהטורבו בוסט יעבוד לפי ההספק הזה באופן אוטומטי, הערך הוא PL2.
 13. מאוורר רגיל? האיור שהבאת מתייחס למאווררי argb דרך בקר.
 14. מה המארז? מה הכרטיס מסך? מה הקירור? מה הספק כח? הלוח אם לא משהוא למעבד כזה כמו שרמזו לך. הטמפ' גבוהה והמעבד מאט את עצמו כדי לא להתחממם מדי, בגדול זה עבודה תקינה ובמצב רגיל לא צריך להיות מסך כחול בגלל זה מהצד של המעבד, מצד שני לא רצוי להיות בטווח טמפ' הזה במצב רגיל כי יש רכיבים שפחות מנוטרים שכן יכולים לגרום לבעיות, תוודא שכל המאוורים מסתובבים, בהנחה שהקירור של המעבד סביר ומחובר טוב הייתי עושה undervolting, underclocking ידני כדי להתרחק מהטמפ', הפסד הביצועים לא צפוי להיות מורגש, או לחילופין מגביל את הזמנים שהלוח מאפשר למעבד לבצע המהרה אוטומטית, אינטל השתגעו עם התדרים וההספק של המעבד הזה כדי להיות במבחנים מעבד המשחקים מס' 1, בדור הבא הם שיפרו את הטמפ'.
 15. שילוב לא מוצלח, אזור הVRM שלו נראה בסיסי, סביר שתהיה האטה במאמץ, בהנחה שהתכוונת לi9 10900.
 16. להוריד ולהרכיב וזהו. רצוי לעדכן ביוס קודם. לא צריך להתקין מערכת הפעלה מחדש, אולי ריסטרט אחד או שניים. תחפש זכרון שמתאים לך, לא חייב שיבוא בקיט, רצוי שיהיו זהים. במדריך של הלוח אם רשום שאפשר זכרון שהצ'יפים בצד אחד או שניים שזה טוב. תחפש באינטרנט האם ניתן לשים סטיק בודד של 8GB, במידה ולא נדרש 6 זכרונות, תבדוק שניתן עם המאוורר.
 17. המעבד מעלי אקספרס. זכרונות. https://www.amazon.com/Patriot-Signature-PC3-10600-Desktop-PSD34G1
 18. המערכת פועלת יציב כשנתיים. היה לי i7 930 שהחלפתי לקסאון לבד, לא היו בעיות. ניסיתי קצת המהרה, לא היה לי סבלנות בזמנו, רצוי גם זכרונות מהירים יותר. התדר של הזכרון זה 666x2. בשביל זה השם DDR. Double data rate 1333MHz. הספיק לי 12MB זכרון, גם לא רציתי להשקיע יותר מדי. thermalright-ultra-120-extreme
 19. תסתכל פה https://asia.canon/en/consumer/imageclass-lbp623cdw/specification?category=&subCategory= ב1200/1200dpi רשום eq עם של טכנולוגיה (equivalent) בקיצור ה1200 זה טכנולוגיה שמגיעה (בתאוריה) לאיכות הדפסה דומה ל1200dpi לא 1200dpi אמיתי.
 20. ניתן לעשות המהרה גדולה יותר לליבות היותר 'מוצלחות' רייזן מסטר מראה מי הן.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר