שנת 2018 של אינטל: מעבדים עממיים עם 8 ליבות וערכות שבבים חדשות - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שנת 2018 של אינטל: מעבדים עממיים עם 8 ליבות וערכות שבבים חדשות

yonatan.mendelson

Recommended Posts

יש מקרים חריגים שבהם זה אינו כך.

מקרה דוגמא שכזה יהיה ה- consumer report האמריקאי שקונה את כל הציוד הנסקר מכספו,

ובעילום זהות הרוכש - על מנת להבטיח קבלת מוצר סדרתי כמו זה שמקבל הצרכן.

החיסרון הוא שהסקירות שלהם אינן חינם ועולות כסף למנויים בלבד.

אך הם מקצוענים מהשורה הראשונה בעולם וכל הסקירות/מבחנים נערכים על ידי מהנדסים מדופלמים בתחום בלבד,

שזה בונוס רציני על פני יתר העיתונות המסחרית, שעושה לא אחת פרסומת סמויה במסווה של סקירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומרה נמסרת לסוקרים ברחבי העולם מיצרני החומרה. אין ניו מדיה כיום שלא מקבלת חומרה לסקירה מיצרנים. יש משרד בכל חברת חומרה שאחראי על יחסי ציבור ומסירת חומרה וציוד לביקורות.

אני יכול להבין ש-NEC נוקד בגישת דון קיחוטה מאוד קשוחה נגד האתר בו הוא משתמש, אך לצערי משתמשי 0 הודעות נפתחים מדי יום בפורומים בכל העולם. לעיתים אלו בוטים של חברות חיצוניות שפשוט אוספים מידע וכו

כש- פעלה יותר מישראל היא הביאה לי , אפילו ראיון עם מי שעמד בראש ATI בזמנו. לצערי הם הנמיכו כאן את הלהבות למרות הנסיונות להשיג אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו טעות מצידם של , שכן אסור להזניח עבודת PR, זה א' ב' בתחום שווק ומסחר.

זוהי עבודה שותפת שלעלום אינה פוסקת, ומתוחזקת ברצינות.

מי שחדל מלייצר PR מוצא את עצמו אחרי זמן מה בברוך שווקי, ללא תלות בכמה המוצר שלו טוב או לא טוב.

למלאכת השווק השפעה גדולה יותר - מאשר איכותו של המוצר. זאת יספר לנו כל מרצה או איש מנוסה בתחום.

יתרה על כך, המוצרים והמותגים שמצליחים הכי טוב בעולם, הם אלו שעבודת השווק וה- PR שלהם היא הטובה ביותר,

ולא אלו שהם המוצרים שמבחינה הנדסית הכי טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יודע איזה שמיניות עשיתי באוויר בשביל להכניס את RYZEN לביקורת האחרונה? זה לא ציוד שלי. עבדתי קשה בשביל להביא מידע הוגן. זה לא הולך להשתנות בביקורת I9 השבוע, ולא בקופי לייק בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ראיתי את השירשור הזה עכשיו.

גם במצב של ברקים ורעמים עם מי מצוות האתר,

לא התגנב בי שמץ של חשד מהסגנון ש"השכיל" nec_000 לרמוז כאן.

פשוט לא יאמן.

מעולם לא הטלתי דופי באינטגריטי של מי מצוות האתר.

כי אחרת, מה איבדתי כאן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא אכן לא הטיל דופי באף אחד! רק שהבנת הנקרא שלך עקומה.הוא ציין עובדה טכנית את המימון שאינטל עושה כמו כל היצרניות לאתרי סקירות והסביר איך זה מתבצע,וגם נתן אפילו מחמאה לאתר המצוין שלנו ולסקירות שבו במיוחד לדי גי אלקטריק לכך שזה לא פוגע באיכות העבודה.אני מהצד מתרשם שאתה רק מחפש מריבות ואני יגיד את האמת שזה ממש לא מוצא חן בעייני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...