השוואת ביצועי Ryzen ל- Icore באותו תדר ואותו מחיר - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואת ביצועי Ryzen ל- Icore באותו תדר ואותו מחיר

nec_000

Recommended Posts

ציטוט של בור ועם הספר

גם ההשוואה של 1600x ל-i5 די מופרכת.

היא לא מופרכת כי שני המעבדים עומדים אחד מול השני מבחינת המחיר.

ברור לגמרי למי מהמעבדים יש כוח עיבוד כולל רב יותר? אז אם לא רוצה שזה יהיה כלכך ברור שתוריד לו את המחיר כדי שלא הוא יהיה זה שיצטרך להתמודד עם ה-1600x.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

^^^^

:nono:

לא כל נושא אפשר לכסות בסרטון  :).

אפילו עניין פשוט כמו השוואה בין שני מעבדים הצריך כמה וכמה סרטונים,

קל וחומר נושא ענק ורחב כמו תוכנות גרפיות.

אם כאמור לא תחזור על הדברים כמו מקודם, דיינו.

אינני אוהב להשאיר בימה ריקה. כרגע המצב הוא, שיצאת לפנינו עם טענה מסוימת, בתחום מעניין אגב,

וכשבקשנו (ברצינות) לקבל הסבר מלמד בתחום ואם יש חומר מוכן וערוך על ידי מקצוענים אז ללנקק אליו,

הסתפקת בלא להתעסק עם העניין ?

חבל. אני מאוכזב קצת.

שקול שנית למען הקהילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בור ועם הספר

"במופרכת" אני מתכוון לאבסורד שמעבד 4C/4T שווה במחירו למעבד 6C/12T

זו בדיוק הבעיה שאינטל נמצאת בה, ואם היא ממשיכה לטמון ראשה בחול בבחינת "הציבור הרחב לא ישים לב או לא יבין או לא ידע כי המותג שלנו

מוכר בעצמו רק בגלל השם", אז הם מטומטמים, שכן המעבר של הידע בציבור מאחד לשני (גם עד אחרון ההדיוטות) הוא מהיר.

השוק מובל בראשו על ידי אנשי מקצוע - צרכנים שיודעים מה לקנות הנדסית ומיתוג מעניינם כקליפת השום.

ממשיך בחובבים בתחום שגם אצלם המיתוג משחק תפקיד משני למדי,

ומשם מועבר הידע לכל המעגל השני שסובב אותם - שהוא מעגל שקונה על סמך ההמלצות שקיבל (משפחה, חברים, קולגות...) 

אז כמה זמן יכולה לבסס את המכירות על בורות ?

רבעון ? שנה ?  מתי שהוא זה יגמר. כנראה מהר למדי.

ולכן (לי) אין ספק, שמחירי מעבדי אינטל הולכים לצנוח וליישר קו עם מחירי מעבדי המקבילים להם פלוס מינוס.

תהיה מכה קשה לחברת מבחינה כספית, וכל המאזן הכלכלי שלה הולך להראות אחרת לחלוטין בעוד שנה שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...