BF1 מורץ באמצעות 2500K ומאיץ R9-390 טס כמו חמקן F35 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BF1 מורץ באמצעות 2500K ומאיץ R9-390 טס כמו חמקן F35

nec_000

Recommended Posts

^OvO - ראשית להערכתי הזהירה אין פה בכלל בחורות, ואם כן , אז הבודדות שיש כאן שאפו על התעניינותן בתחום המחשוב הגברי שהן נכנסו אליו.

רק בשל כך הן הפכו את עצמן למעניינות מאד מבחינתי. זה מעיד שהן כנראה נשים פיקחות ואינטיליגנטיות. 

אציע לך שאם יש כאן אחת כזו נסה להכיר אותה (בתנאי שהיא אינה פמניסטית).

שנית, אם הבנת את הפוסטים שכתבתי קודם, לאנשים (כמותי) אין בעיה בהתמודדות אל מול פמניסטיות ויתרה על כך,

אנשים כמותנו לא מפחדים מאף אחד (לטוב ולרע). בדר"כ זה רק לטובה (מניסיון חיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה בהחלט לא ניכר כאדם שמתרגש ממעט מחלוקת :P 

אני אישית לא כ"כ אוהב להיכנס לעימותים מילוליים (או פיזיים) בטח לא עם אידאולוגים (פוליטיקה, פמיניזם, דת וכו').

אבל אם צריך אז עד הסוף :gguyz:

אשמע לעצתך. לכל בחורות הפורום שלוב רב . אני רווק בן 32, מהנדס. לא מעשן לא משחק סנוקר. בחור סוכר.

מי שרוצה להכיר.. בפרטי :)  (או כאן O.o)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם ימצא ל- OvO שידוך אז בכלל נהיה מבסוטים עד הגג...

אגב OvO - מהצד אתה נראה אדם מאד שנון ובעל חוש הומור מפותח במיוחד.

לא מבין איך עד כה לא מצאת נסיכה, בדר"כ הן מתות על טיפוסים כמוך...

אולי צריך קצת יותר אסרטיביות ונחישות גברית ?

אחד היתרונות בדור הנוכחי שלא היו בדור שלי בשעתו, זהו עידן האינטרנט. היום באינטרנט אתה יכול להכנס למיליון ואחד data בייסים

שכל מטרתם היא לבצע שידוך. אתה יכול בזמן קצר מאד להכיר ולסנן מהר, מתוך אלפי אפשרויות את ה- 5 עד 10 שנראות לך רלוונטיות

ולהתחיל לקדם אותן במקביל.

יש לי חבר טוב בן גילי (גרוש לצערו) שבתוך שבועיים ארגן כך לעצמו 5 דייטים. הכל מתוך המרחב האינטרנטי.

מתוך ה- 5 , שתיים מצאו חן והכימיה עבדה, ומשם הדרך להפוך את אחת מהן לחברה קבועה היה קצר מאד.

האם הנך פועל במתודה יעילה זו של העידן המודרני ?

נצל את התקופה והכלים שהיא מאפשרת כיום ולא היו בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הבעת הסולידריות :) 

אתה יודע מה? אין לי מושג. ואם אוכל להעיד על עצמי. אני גם נראה לא רע כ"כ.

(אני גם נראה צעיר לגילי כך אומרים לי המון, כשבאתי לעשות טסט השבוע, הבוחן קרא לי ילד והוא היה להערכתי צעיר ממני :o, ולפני כמה שנים באוטובוס הנהג הציע לי כרטיסיית נוער O.o ).

פשוט אולי באמת זה עניין של אסרטיביות, מול המין היפה.

אני לא טיפוס שמפחד מהצל של עצמו (או של אחרים), אדרבה. כנראה שפשוט לא יצא או שלא ניסיתי מספיק.

לצערי, אינני פועל במתודה יעילה, יתרה מכך, אני מטביע את עצמי בים של עבודה, וזה לא בריא כ"כ.

כרגע אני עובד ב2 עבודות. אחת הראשית כמהנדס מפעל, ואחת כיועץ/עוזר של קבלן משנה. אני שוקל לשנות את העבודה הראשית, ולהפסיק עם השנייה .

יש לי חבר שמנסה לשכנע אותי להגיש מועמדות באינטל, למשרה שעל הנייר נחותה מהנוכחית (לא בשכר, רק במעמד), אני עדיין שוקל את זה.

בנוסף, אני רוצה לצאת לתואר שני ואז אמורות להיפתח דלתות נוספות.

כך או כך, אני חייב לארגן סדרי עדיפויות, לפני ש"אפספס את הרכבת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^יש לי רעיון איך לסייע בידך ידידי ולהכניס לך קצת מושג כמו שניסחת את הדברים קודם.

תתחיל בקריאת הספר attraction isn't a choice .

התוצרים שהספר יקנו בך (כמו אצל כל קורא) יהיו דרמטיים ובהנחה שהכתוב בו לא היה ידוע לך עד כה.

לינק לפרומו לספר:

https://www.youtube.com/watch?v=zNHuDempBCg

הספר מבוסס על ידע מחקרי מוצק - ישנם ספרי אקדמיה החופפים בממצאים אחד לאחד,

כמו גם מחקר של ניסוי טעיה ולימוד עצמי ארוך שנים של המחבר.

תהנה, ואם הספר יסייע בידך בשנה הקרובה לעשות (גם) את המהפך הנדרש ולהשיג את הגברת המיוחלת,

אז אני את מצוותי עשיתי.

נ.ב - קרא גם את הספר המוח הנשי, יש אותו בשפת המקור באנגלית, או לרכישה בארץ הגרסה המתורגמת לעברית.

ספר מחקרי אותו כתבה פרופסורית חוקרת מוח אמריקאית, לטעמי אחת מחוקרות המוח השנונות:

http://www.text.org.il/index.php?book=0805071

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשו על זה סרט? :D

ספרים איכס :P 

סתם, נשמע דווקא מעניין בלי קשר למצבי, אולי באמת אתן לזה הזדמנות, מה כבר יכול להיות :)  .

אגב, שחלילה לא ישתמע שאני נואש או חסר אונים או משהו, אני מסתדר לא רע בכלל עם המין השני.

פשוט עניין של חיפוש לקוי (כנראה) של בת זוג, כי מה שעברתי עד כה (שזה בעיקר קשרים קלילים וחסרי משמעות - לשני הצדדים כן? שלא יצא שאני איזה נצלן או משהו), זה פשוט לא זה, בשלב זה בחיים מחפשים כבר משהו רציני יותר ואיכותי יותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...