BF1 מורץ באמצעות 2500K ומאיץ R9-390 טס כמו חמקן F35 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BF1 מורץ באמצעות 2500K ומאיץ R9-390 טס כמו חמקן F35

nec_000

Recommended Posts

מצאתי הערב את הזמן להתקין את BF1, לעדכן לכבודו את דרייבר כרטיס המסך ולבחון את הביצועים על המעבד העתיק-קשיש

העונה לשם סנדי ברידג' 2500k כאשר זה מומהר ל- 4.4Ghz

ומאיץ המסך על 1080Mhrz קלילים (שמהווים פעוטה מעל ל- 1040 הדיפולטיים לדגם זה).

הרצתי את התחלת הקמפיין, זה שמתחיל בלחימת שוחות לא נעימה באירופה הקלאסית אל מול הגרמנים,

במה שהייתי מכנהו חצי משחק FPS חצי סרט איכותי ומרשים למדי בג'אנר.

ההגדרות הגראפיות היו על Ultra שזה המקסימום האפשרי בכותר זה, כאשר "הגבלת זיכרון" במצב לא פעיל

(לכרטיס 390 יש 8GB כך שאין חשש בנושא) הרזולוציה 1080P.

הבדיקה בוצעה עם כלי ניתור בצד שמראים, כי המעבד לא מגיע ל- 100% משמע שיש עדיין יתירות, וכמו כן ה- FPS הטיפוסי

נמצא על 90 ומעלה כתלות בסצנה (בדוגמא שהבאנו מטה הוא באותו רגע מראה 101FPS)

אין רגע אחד חלילה של גמגומים או שיהוקים או גליצים, העסק רץ חלק לחלוטין ורהוט כמשי.

**בהמשך אולי אבדוק אותו גם על המחשב הצנוע של ביתי, מבוסס G3260 עם מאיץ מסך HD7870 .

מעבר לעובדה כי המפתחים עשו עבודה טובה במיוחד בקידוד הכותר, שמאפשר הרצתו על מגוון רחב של מכונות,

הם עשו עבודה מרשימה לא פחות בהפקת תסריט, בימוי ואפקטים קולנועיים שמלווים אותם. ביצוע first class במילון שלי.

מומלץ בחום...

bf1_2017_05_13_21_41_18_975.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה שיפרו,

שפרו עד כדי כך שאפילו עם מעבד 2 ליבות עלוב וזול של 250 שקל בלבד (תמונה עדכנית מטה)

הידוע בכינויו G4560, הכותר המדובר רץ במולטי 64 שחקנים על FPS יציב, זורם,

ועם אפס שיהוקים וההגדרות הגראפיות הן על המקסימום = Ultra ב- 1080P.

**יודגש כי תוכנת ההקלטה ממוקמת במחשב הנדגם ולוקחת ממנו כמה אחוזי ביצועים, אז יש להתחשב בכך.

סרטון אחד שווה אלף מילים:

https://www.youtube.com/watch?v=feEgFwOIWYo

זה הכל מתחיל ונגמר בקידוד יעיל של המפתחים.

Capture.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן^^

כי ככל שמשחקים עם יותר שחקנים המעבד מתאמץ יותר.

ויש גם הבדלים בין מפות.

רואים בסרטון שהמעבד חנוק והכרטיס לא מנוצל.

נכון שזה עובד יפה.

הנקודה שלי פשוטה, מדידה של מה שעשית בסינגל לא תתן אותה תוצאה עם מפה עמוסה.

לא האם המשחק רץ יפה או לא עם פשוט.

מן הסתם זה גם מאוד תלוי בהגדרות וברזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

אל תעוף על עצמך יותר מדי.

מסתדר גם בלי רמזים.

במעבד חזק תוכל להגיע לאותה תוצאה, במעבד יותר חלש יהיו הבדלים.

כל מה שהראת גם לא מגבה כלום שהמולטי זהה לסינגל במפה עם 64 שחקנים במעבד הזה.

ציטוט ממי שמשחק.

The game runs OK on my 3570k @ 4.2 & 780gtx. I can max the settings on single player but have to turn them all down on multiplayer. 60 FPS on both @ 1440p. I'm looking for more frames in MP, but tbh it's more of an upgrade itch than a need.

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/92229/ryzen-on-64-player-maps

אני מזכיר לך על מה הערתי, כי יש לך נטייה להקשיב רק לעצמך, לא האם מעבד שעולה 40 שקל יריץ יפה את המולטי או אם יש הבדל בין 40, 72 או 110 fps.

אלה שלא בהכרח המולטי ירוץ כמו הסינגל על אותם הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי השיפור, אבל מה שאני כן יודע, שלפני ששדרגתי לI5, היה לי phenom II עם OC עצבני וamd 7970 גם כן מומהר קשות.

מניסיוני עם המערכת הנ"ל ו 4 הסינגל רץ יפה מאוד.

לעומת זאת, המולטי היה בלתי שחיק בעליל גם בLOW. קרטועים בלתי פוסקים וFPS כמו טמפרטורה אביבית, אפילו במפות עם פחות מ64 שחקנים.

לאחר החלפת השילוש בלבד, ועם אותו הכרטיס המשחק רץ על כ70-80 FPS בהגדרות מקסימליות בFHD.

אם עשו בBF1 שיפור כה ניכר, כך שיכולתי לשחק, ללא שיהוקים ובFPS סביר, גם עם המעבד הקשיש הקודם שלי? שאפו ענק, למרות שאני בספק. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנושא ביצועי BF1 גם במולטי עם ריבוי שחקנים, יש חומרים (רבים) ברשת לרבות שאנשים הכינו ומדגימים יפה.

אז אולי על מעבד צנוע 2 ליבות כמו G4560 (או שווה ערך) לא נהיה באזור חיוג תלת ספרתי של FPS כמו מעבד מרובע ליבות,

אלא יותר בכוון 50-80 FPS טיפוסי ממוצע, אלא שזה מספק את מרבית הצרכנים, לבטח אלו שאינם מוגדרים שחקנים תחרותיים.

חווית המשחק ברמת FPS שראינו בסרטון עם G4560 בהחלט עוברת מסך, ונזכור שבפועל זה ייצא קצת יותר משום שמערכת

הקלטת הוידאו לא פעילה כמו בסרטון שהודגם, ומשכך כמה מהפריימים האבודים חוזרים בחזרה לטובת הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שיש הבדל בין מצב מולטי לסינגל  ואני חושב שעצם ההשוואה היא בעייתית ואני מתייחס יותר לsmoothnes של הפריימים , במולטי יהיו הרבה יותר נפילות ולא בהכרח הפריימים אלא פשוט jittering כזה שהוא יותר מיוחס לשרת לדעתי שאני משחק מאשר לפריימים גם על שרת לא עמוס  .אני משחק בbf4 ואחרי שקניתי מסך 144hz אין מה להשוות בכלל בין 60 fps ו144 . הבדל של שמיים וארץ . הכסף שהשקעתי במסך שווה כל שקל  ואני מרוצה עד 144 וחזרה.  60fps equal shit 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^לפי הדברים שהנך מציג, מדובר אכן ב- latency של תעבורת תקשורת מהשרת למחשב ה- (שלך המשתמש), ואין לעניין זה כל נגיעה עם המעבד עצמו.

אילו היית מריץ את המשחק בחוות שרתים lan מקומית לה אין מגבלות תעבורת , או מגבלות כל שהן על השרת או התקשורת בהקשר זה, הנושא היה נעלם כלא היה.

לגבי היתרון הגלום ב- 144hz לעומת 60hz בכל הנוגע לתדר רענון התמונה, על הנושא הזה ישנה מחלוקת גדולה ועיקשת בין שני מחנות ראשיים:

האחד הוא מחנה "ילדים שחקני המחשב" המוכנים להישבע ש- 144 הרץ זה הדבר הכי חשוב בתחום,

והשני הוא מחנה "אנשי המקצוע בתחום האצה גראפית וסימולציה" שמוכנים להישבע - שאין להם מושג על מה הילדים שחקני המחשב מדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו מחנה שלישי, של קנאי 30 הFPS :D  שמוכנים להישבע שלא צריך יותר.

המחנה מכונה גם מחנה "לא משדרג עד שיתפוצץ המחשב"

אני היושב ראש והבעלים של הארגון הזה :) 

אנחנו מגייסים. הרשמה בפרטי.:rolleye0018:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המטרה של השרשור הזה? אין פה שום דבר מפתיע. 2500K מומהר ל4.4 הוא מעבד שאמור להחזיק בכבוד, וr9 390 חלש בסביבות ה10% מrx 480, וגם זה תלוי משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...