• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

yonatan.mendelson

Nintendo Switch: המכירות מרקיעות שחקים ונחיתותה של החומרה נחשפת

50 תגובות בדיון זה

אני חושב שהכיוון של הshield portable הוא הכיוון הנכון ביותר לhandheld עבור משחקים.

ההיתי רוצה לראות רציניים יותר מ NV כעדכון עבור הshield או משהו כמו הGPD WIN עם עדכניים יותר מאינטל/AMD.

נניח משהו עם מבנה של הshield אבל עם מעבד Apollo Lake או מקביל מAMD אם וכאשר הם יחזרו להיות קיימים בשוק הזה.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
הנינטנדו SWITCH הוא מה שהWIIU אמור היה להיות. הקונספט הוא אותו קונספט של הWIIU, אלא שאת הWIIU הם שיווקו גרוע ואף אחד לא הבין מה הוא אמור היה לעשות. לא נראה לי שנינטנדו צריכה בכלל לחשוב על של יותר משנתיים קדימה, אז היא יכולה להוציא כבר קונסולה חדשה. אם כל הכבוד למביצועים של וPS, המשחקים הם מה שבאמת חשוב. יכול להיות מדהימים אבל אותם שוטרים משעממים או משחקים שמרגישים יותר כמו סרט אינטראקטיבי מאשר משחק. IT'S THE GAMES STUPID
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כן, רק שמבחר משחקים הוא בעיה של הswitch, לכל פלטפורמה אחרת (אנדרואיד/PC/PS4XBOX) יש ים  משחקים.

זה סתם טימטום מה שהם עשו, גם הגבילו את עצמם לחומרה של וגם הגבילו את זה לתוכנה יעודית...

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לי יש שיאומי mi 5s עם 821 ועלה לי פחות מ 300 דולר
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ידעתי שלנינטנדו סויץ' יהיה מפרט נמוך, הרי זה ברור, זאת קונסולה ניידת, אז אי אפשר להכניס את כל המפרט כי זה יהיה גדול מדי או כבד מדי.
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פורסם (נערך)

חברה, מפרט נמוך, לא נמוך. קיבלתי אתמול את הקונסולה, ומה אני אגיד לכם - חווית משתמש גדולה יותר מכל קונסולה אחרת שרכשתי.

מוריד Zelda בטיל, הספקתי לצפות בפרק של סדרה וכמה סרטונים ביוטיוב, וזה כבר סיים להוריד.

זמני טעינה, כנראה בגלל שדומה או זהה לSSD (תקנו אותי אם אני טועה) מהירים ביותר.

באיזו קונסולה אחרת יקח למכשיר לטעון Open world ב-10 שניות?

אין את השגעונות של "פתחת משתמש בארץ שחסום לחול - אכלת אותה". כן, החנות לא עובדת בארץ. אבל במספר קליקים שיניתי את המיקום שלי והכל עובד. בסוני זה אפשרי?

לא נהנתי ב-30 שעות שלי ב-Horizon Zero Dawn כמו שנהנתי אתמול משעה משחק ב-Zelda, ואני די Casual, פחדתי שזה יהיה די קשה - אבל רמת הקושי לדעתי מוסיפה לאתגר. וגם אם נפסלים - 5-10 שניות ואתה חוזר למיקום הקודם. בקונסולות אחרות היית צריך לחכות 3-5 דקות לטעינת השלב.

חיסרון בולט יחיד זה שאין חיבור LAN.

נערך ביום על-ידי Zeev86
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כןף יש ביקורות טובות. ומי שאומר שאים הרבה משחקים ומביא את אנדרויד כדוגמא... זה מגוכח, כי באנדרויד יש אלפי משחקים אבל כמעט כולם גרועים\משעממים או מסתמכים על גימיק כזה או אחר שמספיק לחמש דקות.

גם ככה אתה לא יכול לשחק את כל המשחקים בעולם, אז עדיף קונסולה עם מספר מצומצם של משחקים טובים מאשר אלפי משחקים משעממים כמו באנדרויד.

מה גם שאין לך כמעט אף משחק באנדרויד של LOCAL MULTIPLAYER, הכל זה דרך הרשת... הסוויטש בנוי לLOCAL MULTIPLAYER.

1

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של Sargon

כןף יש ביקורות טובות. ומי שאומר שאים הרבה משחקים ומביא את אנדרויד כדוגמא... זה מגוכח, כי באנדרויד יש אלפי משחקים אבל כמעט כולם גרועים\משעממים או מסתמכים על גימיק כזה או אחר שמספיק לחמש דקות.

גם ככה אתה לא יכול לשחק את כל המשחקים בעולם, אז עדיף קונסולה עם מספר מצומצם של משחקים טובים מאשר אלפי משחקים משעממים כמו באנדרויד.

מה גם שאין לך כמעט אף משחק באנדרויד של LOCAL MULTIPLAYER, הכל זה דרך הרשת... הסוויטש בנוי לLOCAL MULTIPLAYER.

מחזק. יש לי אייפון ואנדרואיד, אני מחליף ביניהם מדי פעם, וכשאני עם אנדרואיד ובמקרה נכנס ל- Play, בא לי להקיא מכל התוכן שיש שם.

טוב, לגבי Switch. ביום הראשון שיחקתי קצת בזלדה ולא שמתי לב, אבל אתמול זה היה מאוד מאוד מורגש. יש מקומות שה-FPS מגיע ל10 אם לא פחות.

זה מזכיר לי את הימים כשהייתי ילד ולא היה לי כסף לקנות מחשב בעצמי, אז הייתי כל הזמן עם חלשים ו-FPS דומה xD

אבל חוץ מזה - המשחקיות, ה-Exploration - מכסים על החסרונות של החומרה.

אני כבר 5-6 שעות על איזור התחלתי כשאנשים מסיימים אותו בשעתיים. אני פשוט חייב לחקור כל נקודה ופינה, ואפילו אז - לא חקרתי את האיזור הזה במלואו ואמרתי "יאללה, בוא כבר נרד לאיזור הפתוח".

כותר מדהים. וסוף סוף הבנתי שזלדה זה לא לינק D:

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פורסם (נערך)

כמה מילים:

1. הזמנתי Switch מאמאזון גרמניה. הגרמנים מורידים את המע"מ המקומי, מוסיפים משלוח ומע"מ ישראלי. המחיר הסופי קרוב מאוד למחיר בחו"ל (1,300 ש"ח).

2. נכון להיום באמאזון גרמניה יש רשימת המתנה של חודשיים. אני הזמנתי ב-7 במרץ ועדיין המוצר לא נשלח. המכירות פשוט מדהימות ונינטנדו מכרו כבר קרוב ל-2 מיליון יחידות בשבועיים!

3. קיבלתי בדואר Pro Controller וזה הבקר הכי נוח שהשתמשתי בו אי פעם. האחיזה נוחה משמעותית בהשוואה לבקר 360 והכפתורים מאוד נעימים ללחיצה.

4. בנוגע לכוח של הקונסולה זה הנושא החם ביותר כרגע. מבדיקות שנעשו המשחק Zelda רץ משמעותית יותר טוב על ה-SW מאשר על U. האם זה אומר ש-SW יותר חזקה בהשוואה ל- U? אי אפשר לדעת. אולי מדובר באופטימיזציה יותר טובה של המשחק.

5. בנוגע לתלונות על החומרה אל תשכחו שמדובר במוצר במחיר 300$ שמגיע גם עם בקרי שליטה, Dock ועוד אביזרים. כל השוואה יחס מחיר - תמורה שאתם עושים לטלפון סלולרי לא רלוונטית.

6. המשחקים ב- Play ובחנות של הם משחקי פח אשפה והם מבוססים עלMicro Transactions. המשחקים של SW הם משחקי קונסולה מלאים. אי אפשר בכלל לעשות השוואה.

7. אני מאמין שעוד שלוש שנים נראה New Switch עם מעבד X2 או אפילו X3.

ציטוט של עידן פ.

כן, רק שמבחר משחקים הוא בעיה של הswitch, לכל פלטפורמה אחרת (אנדרואיד/PC/PS4XBOX) יש ים  משחקים.

זה סתם טימטום מה שהם עשו, גם הגבילו את עצמם לחומרה של סמארטפון וגם הגבילו את זה לתוכנה יעודית...

נכון, אבל זו בעיה שתיעלם עוד חצי שנה - שנה. מעט משחקים בהשקה זו בעיה שכל early adopter סובל ממנה. בינתיים זלדה יכולה להחזיק כבר מספר חודשים.

נערך ביום על-ידי lev-27
0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מבין ומסכים עם הטענה שרוב המשחקים של play הם זבל, סבבה.

זה לא משנה את העובדה שיכלו פשוט להוציא את זלדה לחנות play, זלדה וכל משחק אחר לswitch כי זה בעצם סתם עוד (ולא אחד חזק במיוחד)

נכון שזה עולה "רק" 300$ אבל אלו 300$ שאתה מוציא בנוסף לסמארטפון שיש לך כבר (או שיכולתה להוסיף לאחד חזק יותר, או לקניה של בקר)...

בשורה התחתונה מוכרים פה עוד סמארטפון+בקר לאנשים שכבר יש ויכלו פשוט לקנות בקר...

סה"כ שפו על המרקטינג של גם לצרכן וגם למפתחי המשחקים.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר

התחבר עכשיו