מתלבט איזה דגם של GTX1060 לקנות - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט איזה דגם של GTX1060 לקנות

nesberr

Recommended Posts

אני הייתי קונה את הגרסה הכי הכי זולה שאתה יכול, הכרטיס הזה הוא כרטיס של 120W כל הקירורים האלו הם רוח וצילצולים ואלא אם אתה פנאט של שקט הביצועים(גם בOC) יהיו פחות או יותרזהים(ובטוח לא שווים את ההפרש הכספי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עם mini כנראה הכרטיס הכי קטן, הכי זול ועם הקירור הכי פחות מרשים שיש אחריי כמה שעות של משחק בלי מזגן בחדר שהטמפרטורה בו כנראה באזור ה28-30 ובמארז אחד הכי זולים שתמצא.
קיבלתי אותו היום מאמזון ופשוט שמתי את ההגדרות האלו בצורה עיוורת לחלוטין והתחלתי לשחק, אני בטוח שאפשר גם יותר, אבל כרגע בשבילי זה מספיק.

oc.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקט , אמינות , מקסימום ביצועים שהכרטיס יכול להגיע אליהם.

ה6gt של נראה כאילו הם עשו טובה שהם בכלל שמו .

הוא עושה את העבודה , אבל ללא אלגנטיות.

תשימו לב שיש גרסאות עם חיבור pci-e של 6 או 8 , אז תבדקו למי שזה משנה עם הספק.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לזה שוק די משגשג.. מעבר לשם שכל חברה בנתה לעצמה, אם לא היה לזה שוק אז הם לא היו טורחים לשים

על כאלה קירורי אוויר. אם תציצו בביקורות של ה 1060FE תראו שבחדר ממוזג בקיץ במאמץ כבד

אחרי שעות במשחקים מודרניים הוא מגרד את ה 72C.. כאן אני חושב בהשקה הזו - זה הדבר היחיד ש NV נכשלו בו.

אולי הם בנו על זה שהטכנולוגיה מאוד יעילה ואנשים יקנו הרבה מאוד כרטיסי FE. תוכנית של גזלנים, למרות שזה רק תאוריה.

לתמחר כרטיסים עם סטנדרטי יקר יותר רועש יותר ולבלבל את המוח על זה.. ככה לא פונים לקהל הקבוע שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של 1060 , נוידיה לא כיוונה למכור המון יחידות FE.

עובדה שיצאו גרסאות צד שלישי ביחד עם הFE.

הFE יקר יותר מכמעט כל גרסה אחרת , אז רק מעטים יבחרו דווקא בגרסה הזאת על פני השאר.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתן דעה נוספת לגבי הGAINWARD הבסיסי -

הגדרתי פרופיל מאורר מחדש בMSI AFTERBURNER ככה שמעל 70 מעלות המאווררים עובדים ב85%.

כרגע בOC על +120 בליבה ו+390 בזכרונות והטמפ' הכי גבוהה שהצלחתי לחלץ זה 75, אחרי כמה שעות של WITCHER 3.

סה"כ אני מרוצה, שווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של n00kie

אתן דעה נוספת לגבי הGAINWARD הבסיסי -

הגדרתי פרופיל מאורר מחדש בMSI AFTERBURNER ככה שמעל 70 מעלות המאווררים עובדים ב85%.

כרגע בOC על +120 בליבה ו+390 בזכרונות והטמפ' הכי גבוהה שהצלחתי לחלץ זה 75, אחרי כמה שעות של WITCHER 3.

סה"כ אני מרוצה, שווה את הכסף.

הכרטיסים של GAINWARD למרות שלא מוכרים כי רוב החנויות לא ממש מוכרות אותם

נותנים הספק נאה מאוד מול המחירים שלהם ובשקט בשקט נמכרות כמויות אדירות של כרטיסים שלהם מול החברות הגדולות.

החברות הגדולות לא סופרות את GAINWARD כתחרות ולהם כניראה זה ממש ממש לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא סופרים אותו (והוא ראוי שיספרו אותו), יבוא היום ויעשה לכולם בית ספר. חטא הזלזול במתחרה, הוא חטא חמור מבחינה עסקית.

דוגמאות:

שנים התעשייה המערבית זילזלה במוצרים מיפן שכונו "העתקים עלובים וירודים", עד שעשור או שניים לאחר מכן, מי שצחקה זו התעשייה

היפנית על האמריקאית (והמערב אירופאית).

תעשיית הרכב היפנית מחקה כמעט לחלוטין את האמריקאית בשנות ה 90 והאלפיים. רק לאחרונה החלה חזרה מסוימת של תעשיית הרכב

האמריקאית לפסים של הצלחה לאחר משבר 2008, אבל לא לפני שהם היו הרבה שנים על הקרשים. ובכל הנוגע לתעשייה האלקטרונית,

היפנים בשנות ה 80 וה- 90 מחקו את העולם המערבי טוטאלית.

בשני העשורים האחרונים צחקו על המוצרים הקוראנים (והיום על הסינים), ובשקט בשקט הם בהדרגה מלמדים את "העולם הצוחק" שעור

אחרי שעור. כיום קונצרן יונדאי נחשב לאחד החזקים בעולם בכל תחום שהוא נוגע בו, מרכיבים אלקטרוניים דרך תחבורה וכלה בספנות.

ואם מישהו לא סופר את gainward היום משום שהם מותג לא מוכר מספיק, או לא מפורסם מספיק, או לא גדול מספיק, אזי לאט לאט

החדירה שלו בזכות מחירים טובים תעשה את שלה, אחרי שלקוח ועוד לקוח יקנו, יהיו מרוצים, ויחזרו למותג כמו גם ימליצו לאחרים.

זו החדירה השקטה שיבוא יום והמתחרים המוכרים כיום, עוד יכו על חטא שלא ספרו אותם בזמן (בהנחה שהם לא סופרים אותם זאת אומרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטנה? Gainward שייכת ל- מזה למעלה מעשור, ו- הוא תאגיד יצור עצום בהיקפי המכירה וההספקה שלו בעיקר במזרח. זה כמו או הוואוי בארץ. "לא מכיר" = כנראה השלישית או הרביעית בגודלה בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gainward  כבר שנים שהם שם מוכר בשוק המאיצים הגרפים , אבל חבל שהם לא משכילים לשווק את עצמם טוב יותר.

תסתכל על הדף של 1060 שלהם :

http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=988&lang=en

לעומת של :

https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1060-GAMING-X-6G.html#hero-overview

הדף של Gainward  לא נראה כמו אתר שמציגים ללקוח קצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...