קנייה קבוצתית ל - 1070. דיון מחודש. (סטטוס - 6 רשומים.) - יש מחיר. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית ל - 1070. דיון מחודש. (סטטוס - 6 רשומים.) - יש מחיר.

Barel1

Recommended Posts

עדכון:

אתמול כבר התכוונתי להזמין את הכרטיס מ STARTPC ופספסתי אותם ב 3 דקות.. שלחתי הזמנה באינטרנט בנתיים.

בלילה, הסתכלתי באמאזון, רק כדי לוודא שאני לא מפספס משהו... ( תודה coch B|) והייתה ירידת מחירים ומלאי מחודש לכל הדגמים והכרטיסים. כולם עלו 450$ , כולל הסטריקס שאני יודע שהרבה אוהבים. אני אישית קניתי את ה EVGA GeForce GTX 1070 SC כדי לקבל אחריות 3 שנים והמחיר שקיבלתי היה 440$ שמתורגם ל 2100 ש"ח.

אז אם 2100 זה מחיר סביר לכם חברים, אני ממליץ בחום להיכנס כמה שיותר מהר ולהזמין, ה כבר חזר לרמת ה 550$.

ציד מוצלח לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עכשיו גם על "מעקב" דרך היוזר שלי ב .

במידה ויהיה ב 419 דולר +- את הכרטיס שזה בדיוק הדגם שהזמנת רק ללא ה OC מהמפעל - אני קונה.

גם ככה אני יתעסק עם הקלוקים אז אני מעדיף להזמין את ה ACX ללא OC ולעשות לבד.

וזה נכון - טיפ לכל מי שקורץ לו 1070.. שווה לעקוב, המלאים מתחדשים. בחלק מהמקרים אני רואה תאריכים של עוד כמה

ימים, סוף יולי, תחילת אוגוסט וכו'. כדאי לעקוב ואולי ליפול על מחירים סבירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אין לי מושג ב OC כי המחשב שלי הוא OVER-KILL בכמה רמות על מה שאני עושה עליו - כולל ה 1070 שהזמנתי עכשיו..

אולי עוד כמה שנים יהיה צורך וניכנס לזה.. בנתיים מתאים לי שהמפעל עושה את זה (ולוקח אחריות חחח)

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אנחנו לא מתקדמים, כרגע אנחנו עומדים על חמישה רשומים. כרגע האופציה הטובה ביותר לפי דעתי היא להזמין מחו"ל (יצא לכם + - אותו המחיר של הקבוצה) או פשוט לחכות.. (אנחנו פשוט לא מתקדמים, כבר שבועיים עומדים על חמישה אנשים) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור2000 ערב טוב,

אולי תיתן לי להציג לך את הנושא מזווית חדשה שטרם ראית:

GTX1060 ומקבילו RX480, והזקנים יותר 780ti/970/290/390

חזקים מ- GTX570 בסך הכל פי 2 בכח הביצועי. משמע, שתחת אותן הגדרות שבהן קבלת 30 FPS למשל, תקבל

מעתה 60. או שבאותם מקומות ששמת הגדרות MID (למשל) בכותר כלשהו, אז נאמר שעכשיו זה יזוז באותה רמת

חלקות תחת הגדרות Ultra.

כשבאים לבחון את השיפור באיכות התמונה בכל כותר שהוא, בעליה מ- MID ל- Ultra, אם השפור עולה מעל 10-20%

בתמונה (וגם זה בדוחק כי יש שיאמרו שהשיפור מינורי לחלוטין), אני נקניקיה.

ואם עליה מ 30fps ל- 60 שווה יותר מכמה גורנישטים שחדי עיין מעוניינים בה, אז אני נקניקייה בריבוע.

ואגב אין לי בעיה להיות נקניקיה כמה שתרצה.

מה רוצה בעצם לומר, שהתפיסה שהנך מצפה לה והיא לשיפור של "שמיים וארץ" כלשונך, הינה תפיסה פסיכולוגית

מוטעית לדבר "מה השיפור בהכפלת ביצועים מקנה לאיכות התמונה". לעניין זה ועל מנת להתרשם במו עינך, מומלץ

שתעבור על שרשור הפרופורציה שלנו בפורום בכדי לקבל דוגמאות מוחשיות.

מצד שני, השיפור הגדול ביותר שיתקבל מהכרטיסים החדשים הוא בזכרון Vram, זה שהוא מאד מוגבל ב- GTX570 ולו

רק 1.25Gbyte שהם מאד קצרים בימנו, בכל כותר שהוא, והסף המינימלי להרצה סבירה כיום הוא 2GB . זה השיפור

ההכי גדול שתקבל בכרטיסים החדשים, כזה שהוא מדיד וגם מורגש ברמה דרמטית. הוא מונע מקרי texture swapping

ובשל כך מונע קרטועים קשים.

ואם אני במקומך, רק לשם הדוגמא, מחפש למקסם את התמורה לכספי - כי אני רוכש עם הראש נטו ומנקה כל שקול

פסיכולוגי מהעניין, אזי בטרם רץ ומשלשל 1400-1500 ש"ח על מאיץ חדש כמו GTX1060/RX480, זה בודק את שתי החלופות הבאות:

ביד שניה GTX670/680/770 או HD7950/7970/280/280x בסביבות 350-450 ש"ח, ולהם כבר יש 2 עד 3GB זיכרון

בדור הזה (תלוי בגרסה של הכרטיס), שזו קפיצת מדרגה ברורה מעל ה- GTX570, כמו גם הכפלת הביצועים פי 1.5 .

או בודק 290/970/780ti בין 550-700 ש"ח (ואני יודע שיש במחירים הללו, כי קבלתי כבר הצעות בכתב בהתכתבות מול

מוכרים אמיתיים) ואז מקבל בין 3-4GB ששוב זו קפיצה משמעותית מה- GTX570, וכמובן הכפלת ביצועים פי 2

והנה כבר קבלת את מה שנותן GTX1060 - רק בפחות ממחצית ממחירו.

רק אתה תחליט האם עובד עם הראש נטו (ורוכש משומש) או עם האמוציה הפסיכולוגית. אך היה ותשאל את דעתי, ניסיון החיים מלמד

ואומר לך זאת כבעל מספיק שערות לבנות, שבשלב מסוים בחיים נוטשים את דרך הרגש לחלוטין בכל מה שקשור

להחלטות ממין זה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

ואם עליה מ 30fps ל- 60 שווה יותר מכמה גורנישטים שחדי עיין מעוניינים בה, אז אני נקניקייה בריבוע.

ואגב אין לי בעיה להיות נקניקיה כמה שתרצה.

לא שחשבתי שהטקסט שלך מחזיק יותר מדי קרדביליות, אבל זה פשוט קלאסי.

לא יודע אם אתה נקניקיה, אבל אם אתה לא מבחין בהבדל העצום שבין 30 ל-60FPS, משהו בטוח לא תקין אצלך. לא הולך להדביק פה 10001 סרטונים שמראים הבדל צד לצד, תעשה אתה את עבודת החיפוש הקלה. אם אתה לא מבחין בהבדל, גש לאופטימטריסט הקרוב. על הדרך תשאל אותו למה בשום משחק אתה לא רואה הבדל בין מדיום ל-ULTRA.

אור, תרגיש חופשי לשדרג ל-GTX 1060, השיפור הוא עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec היקר, לא הבנתי איך אתה מכמת איכות תמונה באחוזים :D 

אגב, הפעם אני חייב להסכים עם התקליטן. השיפור בין 30FPS ל60 מאוד מורגש, אם 30 מפריע או לא זה עניין אחר לגמרי ובתור בעל אני לא סובל..

אבל לומר שמדובר בהבדל שרק חדי עין מבחינים בו... האמרה הזאת קצת תלושה מהמציאות, כנ"ל לגבי האיכות.

סתם לדוגמה, witcher 3 בגרסת הPS4 שברשותי רצה לה סביב ה30FPS, לעומת גרסת המחשב שברשותי שהFPS בה נושק ל60. ההבדל במשחקיות דווקא בכותר זה הוא תהומי, המצלמה מרגישה מאוד עצלה בגרסת הקונסולה, וקצב הפריימים מורגש היטב, לעומת זאת המשחקיות במחשב חלקלקה ובאופן כללי יותר מהנה. (שלא נדבר על הוויזואליות)

עם זאת, אציין שבמשחקים אחרים זה פחות מורגש, אם כי עדיין.

כך או כך, כפי שציינתי קודם אני לא סובל מהעניין וכן מצליח ליהנות באופן מוחלט מהקונסולה :) זה די אינדיבידואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור ומתתיהו בוקר אור,

מבקש לחדד כי אף אחד אינו טוען שלא ניתן להבחין בין 60 ל- 30 פריימים לשניה וחבל שרבים יותר מדי מתקשים בהבנת הנקרא,

ולכן מעוותים בתשובתם את כוונת המשורר (לא מכוונה רעה חלילה).

הטענה היא במישור היחסי - קרי שקפיצת המדרגה שמתקבלת תחושתית, במעבר שבין 15 ל- 30 פריימים לשניה היא דרמטית, נגיד שואפת לפי 2

תחושה כמותית-יחסית. בשעה שהקפיצה מ- 30 ל 60 פריימים לשניה ובכותר שאינו סובל מ- 30 (והרבה כותרים אינם סובלים במיוחד באם הטמיעו

את הטכניקה הקולנועית motion blur), ניתן לכמת אותה באחוזים לא רבים בכלל בהשוואה לאחוזים שהורגשו במעבר מ 15 ל 30.

ובקפיצה הבאה מ 60 ל 120 פריימים לשניה, אנחנו בעלי עייני הנץ שעוד נהיה מסוגלים לאבחן במבחן עוור את ההבדל ובמובהקות סטטיסטית,

אם נאמר שהוא עולה על "2 אחוזים" נשקר את עצמנו.

חוק התמורה השולית הפוחתת במיטבו - ככל שעולים בתדר, השינוי "התחושתי" באחוזים (ביחס לעליה בפריים רייט) הולך וקטן.

*במעבר אגב מ- 120 ל- 240 אין אדם בעולם שמסוגל להבחין עוד (בדקנו זאת אצלנו ולעומק).

עכשיו, יכול התקליטן האלקטרוני להיות ציני מפה ועד מחר, אך לקורא שנכנס לנושא עם דף נקי ובוחן את הדברים לראשונה ברצינות תחת עיניו,

מיד יהיה נהיר שהשיפורון - גם זה המורגש במעבר מ 30 ל 60, אינו קרוב כהוא זה "לשפור תחושתי" שניתן לכנותו כ- "100 אחוז שיפור",

או משהו שקרוב לכך. **ישנו סרטון הדגמה יפה מאד של witcher 3 אותו תלה אחד החברים פה כמדומני shapin, בשרשור על "הפרופרוציות".

סרטון שמראה זה לצד זה את ההבדל שבין 60 ל 30 FPS. סבורני שכל בר דעת העובר על הסרטון גבתו תורם: "הזהו כל ההבדל ? "

ואם כל רצוננו הוא בבצועי gtx1060 ושים לב במטותא - אף אחד אינו מעונין להניע ממך מלרוכשו, בטח לא אני (ואם הבנת כך הבנת לא נכון),

אז שים לב שהוצע לך לשקול גם את האפשרות לקבל את אותם הביצועים של GTX1060 רק בחצי המחיר (ואולי אפילו פחות מחצי),

באם תהיה מוכן "להיות ירוק" לרגע ולסייע למחזר חומרה משומשת בלוחות.

ברשותך אחזור לתחילת המודעה הקודמת שלי כי היא העיקר פה, וזו התייחסה לטענתך "להבדלים של יום ולילה" בין כרטיסיך הנוכחי לכרטיס

שחזק כולה פי 2 ממנו. 

יחס הביצועים "תחושתית" שמתקבל בהכפלת הכח הביצועי, הוא מסדר גודל של 20 אחוז (ממוצע משוקלל של דעת כל הצופים הטיפוסיים בתחום)

ואולי 30 אחוז בדוחק עבור דעתם של המחמירים בנושא, נגיד בעלי העיניים הרגישות והסטנדרטים המפונקים.

הגדרתית, זה אינו מוגדר כ- "יחס של יום ולילה". משום שעד כמה שאני זוכר (וכנראה זוכר נכון), ביום השמש זורחת ויש אור,

ובלילה חלה לה עלטה גמורה. זהו כבר יחס של "פי אלפים" אם מודדים את כמות האור של היום לעומת כמות האור המזערית של הלילה,

*אם לא אינסוף, במקרה שבו לחושך של הלילה נותנים את הערך אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...