קנייה קבוצתית ל - 1070. דיון מחודש. (סטטוס - 6 רשומים.) - יש מחיר. - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית ל - 1070. דיון מחודש. (סטטוס - 6 רשומים.) - יש מחיר.

Barel1

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^קוסם ירח,

על ההבדל שבין 60 ל- 30 אני מוכן להסכים עימך, שכל בעל עיניים משופשפות יוכל לאבחן, אך המונח "הבדל תהומי" לא יהיה מתאים כלל ועיקר על מנת

לתאר אותו, ואפילו לא קרוב לכך. כן אני יכול להבין תיאור שכזה - אם הוא מגיע ממי שיש לו סטנדרטים מפונקים מדי בתחום.

תשאל את אירטון סנה זכרונו לברכה שנהג לפני כ- 25 שנה על מסלול המרוצים בפורמולה 1. הוא היה אז אומר לך, שביום שבו המנוע במכוניתו

ירד מ- 800 כוחות סוס ל- "רק" 780, הוא היה מסוגל לחוש בכך, משום שזה הוריד לו איזה קמצוץ של תחושה פדנטית במקרים אקסטרימיים

על המסלול, כמו גם עשירית שניה בזמני ההקפה.

זוהי דוגמא "לסטנדרטים מפונקים". הסטנדרטים הללו אינם רלוונטים למשתמש הממוצע. ואם OR2000 הוא שחקן מקצועי שחי מכך

לפרנסתו, או סתם שורף 40 שעות בשבוע על זה בשביל הכיף, כי זה התחביב העיקרי שלו, אז אפשר להבין שהוא בקבוצת המשתמשים "המפונקים".

ואם OR2000 עד היום עדיין עובד עם GTX570, סביר להניח שהוא יותר קרוב למשתמש הממוצע מאשר לאקסטרימי, ולכן נפנה אליו בכלים והמלצות

אשר מתאימים לסל הדרישות שמאפיינות אותו, ולא את אלו של אירטון סנה.

אבל הפעם כבר הגדלת להתייחס לפער שבין 100 לעומת 60 פריימים בשניה ? ובהנחה שיש גם מוניטור שמאפשר את הצגתם אל תשכח כן.... 

כאן כבר רבים יאכלו כובע מקש גדול במבחן עוור, בו יתבקשו להוכיח במובהקות סטטיסטית את אבחנתם בין שני המקרים.

היכולת האנושית להבחין בדקויות הללו הולכת ונשחקת מהר מאד ככל שעולים בתדר רענון התמונה. מנסיון מחקרי - לא מנפנופי ידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nec באיזה עולם אתה חיי?

הכרטיס הנוכחי שלי נחנק בכל משחק עדכני, לא מצליח להריץ BF4 בצורה נורמלית על medium-high, כל משחק מהשנים האחרונות תופס את כל הזיכרון.

אני בכלל לא מצליח לשחק על הגדרות גבוהות ואם אני אנסה זה לא יהיה על 30FPS, אלא על 10-15 במקרה הטוב.

אני רוצה כרטיס עדכני וחדש, לא מעוניין ביד שנייה, אני קונה את הכרטיס להנאה שלי וחלק מזה, זה להתחדש בכרטיס חדש, אני פעם הייתי קונה כרטיס חדש כל שנתיים, עכשיו לא קניתי כרטיס חדש 5 שנים,(היה לי GTX680 שנהרס, ביומו הראשון, אז זה לא נחשב) אז להשקיע 1400₪, זה בכלל לא נורא, ביחס לעובדה שזה בערך מה שהוצאתי על 570 איי שם ב-2011.

ועכשיו לחזור לנושא, אני לא הולך להשקיע 2300₪ בכרטיס, לא משנה מה הסיבה, ביצועים של 970 משכו אותי הרבה זמן וה-1060 מספק את זה עם פלוסים. אני לא אומר שכל אחד צריך לעשות את זה, אבל כן אומר שלמי שיש כרטיס כמו 660, 570, 480, 580, 6970, 7850 וכו... זה אחלה שדרוג וכל עוד אין איזה צורך ברזולוציה מעל FHD, אני לא רואה צורך ביותר מ-1060 לשנתיים הקרובות בשביל להנות מהמשחקים בהגדרות מספיק גבוהות.

לפי דעתי ה-1070 ביחס למחיר שלו יכול להיות אלטרנטיבה טובה ל-UHD אם לא מעוניינים להשקיע ב-1080, אבל כל סיבה אחרת לפי דעתי אינה שווה קנייה שלו, לא בטוח שתסכימו איתי, אבל חוץ מ-Titan X החדש ל- אין באמת כרטיס ראוי, גם לא 1080.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור הי שוב,

לא אמרת כלום שונה ממה שאני. שים לב שאנו די תמימי דעים. מקווה שהבנת שהבעיה ב- 570GTX היא נפח הזכרון המזערי שלו רק 1.25G

יותר מכל מגבלה אחרת, אשר יוצרת את התקיעה בכותרים מודרניים, ומביאה את הכרטיס לביצוע texture swapping כל הזמן ברקע.

מקווה שהבנת עוד, שאילמליי מגבלת נפח הזכרון הקצר מדי שלו = 1.25G בלבד, ורק באם העיבוד אצלו היה המגבלה, אזי היית יכול

כנראה לקבל את אותה חלקות שמתקבלת בהגדרות גראפיות אולטרה בכרטיס החזק כפליים, באמצעות הזנת הגדרות mid בכרטיס GTX570,

מה שהיה הופך את הכל "לבסדר גמור תחושתית". 

לראיה, תחת הכותר BF4 שהזכרת במודעתך שלך, ובאמצעות כרטיס מסך מאד צנוע כדוגמתו של GTX650Ti, כרטיס שהוא חלש יותר

מה- GTX570 מבחינת כושר עיבוד, אך יש לו מנגד 2GB Vram, הכותר BF4 מתנהל לו בניחותה סביבות 40-50FPS תחת הגדרות

Ultra, ובטוחני שגם אתה תסכים שזה בסדר גמור "ועובד מסך" מבחינתך (לא 10 ולא ה- 15 FPS שקבלת על ה- GTX570....)

ואגב כאשר מורידים לשם הפרופורציה את הגדרות הגראפיות ל- low בכותר BF4, ה- FPS על GTX650ti מטפס כבר לאזור 90-100.

וזה כבר טוב גם בסטנדרטים של כל אחד בפורום פה, גם זה שמתיימר להיות ארטון סנה -> אחד מאלופי העולם של שנות ה- 80 בפורמולה 1.

כמו כן מובן ומקובל הרצון להשתדרג "לכרטיס חדש" ולקרוע ממנו את הניילונים כמו שאומרים. כל אחד עושה עם כספו, שזה התמורה

ברמת העקרון לשעות עבודתו כפי שיחפוץ (בהנחה שהוא חי ממשלח יד ולא על חשבון הון).

לא "הטפתי" לך חלילה אחרת, אלא הצעתי עוד זוית להסתכל על אופן הרכישה. הא ותו לא. 

שיהיה כמובן המשך יום נפלא,  בטוחני כי ישנו איזה GTX1060 אחד עם השם שלך חתום עליו, אשר ממתין לך על המדף באחת מן החנויות

שבארץ (או בחו"ל).  רכישה נעימה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני עדיין לא הצלחתי להבחין בהבדלים בסרטון שמצורף למטה, אולי הוא הוקלט/נערך לא נכון?

אני משחק את המשחק על 60FPS על ULTRA ונהנה ממנו, אני לא יודע בפועל איך מרגיש 30FPS, זה עדיין משחק איטי וסינמטי, לא FPS קלאסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל עצום בין צפייה בסרטון, לבין משחק בפועל.

בתור אחד ששיחק בשני האופנים, יכול להעיד שהחוויה במחשב הייתה עדיפה על פני החוויה הקונסולאית.

כך או כך המשחק נהדר :D 

בכל אופן, כנראה שgtx 1060 יפתור לאור את הבעיה וזהו הכיוון הנכון עבורו, הgtx 570 הוא כרטיס ישן ומיושן ואין כל דבר רע ברצון להשתדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@shapin

אתה באמת לא רואה הבדל בסרטון? אני המום, אפילו שבסרטון קשה יותר לחוש את ההבדל, ומעבר לנראה ההבדל גם הוא משהו שחשים בתנועות העכבר והתגובה לפקודות.

אפילו בסרטון רואים שהתמונה ב-30 FPS פשוט מקפצת לעומת התמונה ב-60FPS שהיא חלקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה, האמת שאני לא הכי בררן ולא שם לב להרבה פרטים במשחק, ובגלל זה אני גם לא קופץ לקנות מסך 144HZ שאני מאוד רוצה אבל אני בטוח שאני לא ישים לב להבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להצטרף לקנייה והגירוד שלי לקנות כרטיס מסך ממש מהר היה כל כך חזק שקניתי אותו היום (1070) ואני משדרג מ270X (יש לי שניים באחד צריך להתקין ביוס מחדש ואין לי כוח וגם כששתייהם עובדים יש רעש חזק ומלא חום וחשמל ולא בכל המשחקים עובד ה CF) ויש לי מסך 32 אינץ FHD אני יודע שהכרטיס הזה OVERKILL אבל בעתיד אולי אני יחליף מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G1 של ג'יגה בייט אצל TMS עלה  2379 +10 שקל בערך על 12 תשלומים

עברו שנתיים מאז שקניתי את הכרטיסים שלי ואני לא מרוצה מהCF וחייב ביצועים דחוף חח

וגם השיקול שקניתי את ה 1070 הוא יחזיק לי יותר זמן מאשר 1060.

אני מאלה שקונים כרטיסים בבינוניים כל הזמן והחלטתי ללכת על כרטיס יותר מבינוני

היה לי 4850(או 4650 לא זוכר) ו 5770  והיה לי של משהו אחרי 4XXX 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה 

באמת מוזר שאצליהם יותר יקר, בדרך כלל זה הפוך. ועוד אני מקבל את זה מחר הביתה עם שליח בחינם ואני סומך על השירות שלהם.

בKSP תמיד עושים בעיות עם תשלומים ואני נאלץ לשלם הכל במכה אחת. אני קונה אצליהם רק וכבלים.

רציתי להזמין מאיבורי כי יש להם שירות גם טוב וזה ליד הבית אבל גם יקר אצליהם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למגיב מעליי - FTW באותו מחיר +- של הקנייה הקבוצתית.. בכלל אין מה לחשוב.

אתה מקבל אחריות בינלאומית שוות ערך לכל אחריות מלאה על הכרטיס. הסדרת FTW מעולה ונחשבת

יוקרתית יותר משאר כרטיסי המסך.. גם אם לא תרגיש את זה בפועל - ב 2200 שקל זה מוצר במחיר טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...