קורא לחרם צרכנים מסודר וגדול ככל האפשר. - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורא לחרם צרכנים מסודר וגדול ככל האפשר.

Yoram_gini

Recommended Posts

ציטוט של captaincaveman

הגיעו ימות המשיח.

המחירים באמזון יותר גבוהים מהמחירים בארץ.

כן אבל זה לא שונה ממה שהיה בהתחלה עם 970\980 כנ"ל לגבי i7 6700K לתקופה מאוד מוגבלת. פה נכנס עניין הביקוש וזה שאין

להם עדיין מלאי גדול מאוד.. זה אמור להתייצב אחרי זמן מה. תמיד יהיו אנשים בעלי יכולת שבשבוע הראשון ליציאה של הכרטיס ישלמו עליו גם

800 דולר.

הדבר שהכי אבסורד בכל עניין הרכישות הדחופות האלה של ממוצעים זה שלא באמת יש צורך להחליף כרטיסים דור אחד \ שני דורות

אחורה בתקופת ביניים הזו עד שיש מספיק כרטיסים במלאים של החנויות בישראל\באינטרנט. הרי זה לא שיצאו עכשיו 15 משחקים שגורמים

לכרטיסים האלה להיראות כמו Vodoo 3 ביחס לכרטיסים החדשים.. מה הבעיה להמתין קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מה איתכם אבל אני התכוונתי לזה שאנשים רצים לקנות שהכרטיס רק שוחרר.

הכוונה שלי הייתה לזה שאפשר לחכות כמה חודשים שיהיו מספיק כרטיסים והמחירים יהיו יציבים..

גם אני מתכוון לשדרג ואני בכללי משדרג ומוכר יד שנייה. אבל אני לא רץ לחפש דילים באמאזון שבוע אחרי

שהכרטיס שוחרר.. מבחינתי אין בזה היגיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה זהיר, אם תחכה יותר מדי זמן אתה עלול להדבק במחלת הקונסוליטיס השכיחה שמעכבת את התפתחות הטכנולוגיה והמוח.

אני רושם לך המתנה עד ה-21 באוקטובר לכל היותר (תאריך שחרור של 1).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולנו למעשה חולים בשדרגטיטיס, אך למחלה זו כמה ורסיות וירליות השונות זו מזו כאשר מה ששונה היא אגרסיביותו של הוירוס:

יש כאלו שחטפו את הגרסה האלימה ביותר, אצים רצים כל דור (שזה בערך כמעט כל שנה) אחר המילה האחרונה

ומתעקשים להניח את ידם ראשונים, כאשר המחיר המופקע לא רק שאינו מרתיעם אלא אף מעודדם עוד ועוד, כריח הנפלם על הבוקר...

יש כאלו שחטפו את הגרסה היותר מעודנת, זו שמאפשרת "למוח" עוד איכשהו שליטה כלשהי על איברי הגוף:

אלו קופצים גם הם על המילה האחרונה - אך זו של יום האתמול. וכך בממוצע לאורך השנים מוציאים מכיסם על התחביב

הרבה פחות מאשר אלו שחטפו את הגרסה האלימה.

חישוב גס ומופשט שעשינו הראה, שאלו מוציאים רק שישית (וכנראה שקצת פחות) בשעה שהפשרה הביצועית אינה מצביעה על

פערים מהותיים או משמעותיים מבחינת פרקטית על איכות הביצועים שהמכונה מקנה להם.

יש כמובן עוד כל מני גרסאות ביניים לוירוס הזה, חלקם באמצע וחלקם קצת מתחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו קהילה קטנה יחסית גם אם נעשה חרם זה לא ישפיע על המחירים.

כל אחד יעשה טוב לעצמו וישמור על כיסו כשיקנה חומרה מאתרים בחו"ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SyndromE

היה זהיר, אם תחכה יותר מדי זמן אתה עלול להדבק במחלת הקונסוליטיס השכיחה שמעכבת את התפתחות הטכנולוגיה והמוח.

אני נדבקתי כבר חח, התסמינים הם כל כך חמורים, שבא לי לקנות גם one בנוסף לps4!

המזל הוא שהמחלה לא מדבקת ולא עוברת באוויר, נדבקים בה רק אלה שבאים אליך לבית משחקים ומתלהבים (יש החסינים בפני המחלה).

היא גם חולפת מאליה, כשהקונסולה מפסיקה לקבל משחקים עקב צאת קונסולה חדשה :D 

טרם ידוע לי אם המחלה ממשיכה הלאה לדור הבא של הקונסולות. נראה זאת בהמשך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, רוב האנשים לא מבינים כמה קשה לשרוד כחנות חומרה קטנה סגנון פלונטר או START בארץ.

אני מכיר המון חברים כמוני וכמוכם שהחליטו לפתוח עסק חדש רק בשביל לסגור אחרי כמה חודשים.

זה שוק קשה.

ברור שאי אפשר לצפות מפלונטר לתת את המחירים של , זה פשוט מגוחך.

גם חלק נכבד מהכעס מופנה כלפי נציגי החנויות פה - כשאני בטוח שרוב האשמה בכלל אצל היבואנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של danielzy

חברים, רוב האנשים לא מבינים כמה קשה לשרוד כחנות חומרה קטנה סגנון פלונטר או START בארץ.

אני מסכים. אני לפעמים מרגיש צורך לפרגן להם הבעיה פה זה שיש לך סניף של KSP ( לפחות לי ) 600 מטר מהבית,

תוסיף לזה חיים אישיים \ בת זוג \ עבודה וכל שאר הירקות.. וזה יוצר קצת בעיה לצערי. מי שגר ממש בצפון אין לו

כאלה סניפים קטנים ליד הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אני מסכים. אני לפעמים מרגיש צורך לפרגן להם הבעיה פה זה שיש לך סניף של KSP ( לפחות לי ) 600 מטר מהבית,

תוסיף לזה חיים אישיים \ בת זוג \ עבודה וכל שאר הירקות.. וזה יוצר קצת בעיה לצערי. מי שגר ממש בצפון אין לו

כאלה סניפים קטנים ליד הבית.

אני לא מאוד מסכים...,

יש לך את @Kirill-TMS עם שליח UPS חינם (נראה לי בקניות מסכום מסוים)

אתה הזמנה באתר יום למחרת שליח אצלך במשרד\בבית.

אני אישית כל ביקור ב KSP אני נהיה עצבני יותר. אני מחכה לפחות 20-30 דק בתור ובד"כ מקבל נציגי שירות גרועים בצורה מחרידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. שלא תבין אותי לא נכון.. אני לא מדבר על לצורך העניין שילוש חדש וצפונה במחיר.. שזה עוד איכשהו

אפשרי בקנייה גדולה לעשות גיחה למרכז גם, לבקר חברים, לבקר את אחיות שלי ועל הדרך ללכת לפלונטר

אחרי שהזמנתי שבועיים מראש.. אין עם זה בעיה.

אני מדבר גם על קשיח, קשיח חיצוני, קנייה של פלאפונים למבוגרים נגיד ( לסבתות  :) ), לפטופ שהייתי סטודנט..

אני מדבר איתך על הרבה מאוד דברים שבמשך השנים בתור בן אדם שחי בצפון אתה קונה 600 מטר מהבית כי פתחו שם סניף.

שקניתי מסך ( 1100 שקל שנה שעברה ) למשל ראיתי שבאחת החנויות במרכז ( יש מצב שזה היה אפילו TMS ) זה 30-40 שקל

יותר זול מ KSP.. אז אתה מריץ לך בראש באותו רגע.. נו באמת אני שנים קונה בסניף שלי, נחמדים אליי וכו' וכו'..

זה לא שחור לבן.. אני גם בן אדם עסוק מעבר לזמן פנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

לא.. שלא תבין אותי לא נכון.. אני לא מדבר על לצורך העניין שילוש חדש וצפונה במחיר.. שזה עוד איכשהו

אפשרי בקנייה גדולה לעשות גיחה למרכז גם, לבקר חברים, לבקר את אחיות שלי ועל הדרך ללכת לפלונטר

אחרי שהזמנתי שבועיים מראש.. אין עם זה בעיה.

אני מדבר גם על קשיח, קשיח חיצוני, קנייה של פלאפונים למבוגרים נגיד ( לסבתות  :) ), לפטופ שהייתי סטודנט..

אני מדבר איתך על הרבה מאוד דברים שבמשך השנים בתור בן אדם שחי בצפון אתה קונה 600 מטר מהבית כי פתחו שם סניף.

שקניתי מסך ( 1100 שקל שנה שעברה ) למשל ראיתי שבאחת החנויות במרכז ( יש מצב שזה היה אפילו TMS ) זה 30-40 שקל

יותר זול מ KSP.. אז אתה מריץ לך בראש באותו רגע.. נו באמת אני שנים קונה בסניף שלי, נחמדים אליי וכו' וכו'..

זה לא שחור לבן.. אני גם בן אדם עסוק מעבר לזמן פנוי.

כנראה הסניף KSP שלך בצפון ריק... מבטיח לך שאם תכנס לסניף רחובות או בילו אתה תסבול ולא תחזור יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של danielzy

כנראה הסניף KSP שלך בצפון ריק... מבטיח לך שאם תכנס לסניף רחובות או בילו אתה תסבול ולא תחזור יותר.

אני לא פוסל את זה. מעולם לא שיבחתי אותם כרשת.. יש לי ניסיון איתם בחנות אחת בלבד והצוות שם בסדר גמור.

שמעתי מספיק מקרים ממכרים שונים על התנהלות מגעילה ברשת הזו. אני למזלי לא סבלתי מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה תלוי בסניף, יש כאלו עם עובדים יותר נחמדים, ויש כאלו עם עובדים שחוקים.

כנראה שזה גם תלוי בלקוח ובגישה שלו, יש מוכרים שפחות טולרנטים,

ומי שבא אליהם בגישה מאד נעימה וחברית, אז נותנים לו בחזרה יחס של סחבק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...