קורא לחרם צרכנים מסודר וגדול ככל האפשר. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורא לחרם צרכנים מסודר וגדול ככל האפשר.

Yoram_gini

Recommended Posts

בקיצור ולעניין:
אותנו זה לא אמור לעניין מי אשם במחיר הגבוה, אותנו בסופו של דבר מעניין לקנות במחיר סביר למוצר. 

חכו שבועיים - שלוש שיגיעו הגרסאות צד שלישי, יהיה לכם אופציה לקנות באיבאיי ואמאזון במחיר כולל הכל כולל הכל של 1700-1900 ל GTX1070 ותרגום דומה ל 1080.

כבר שבוע שעבר ראיתי גרסאת רפרנס ב 1900 (הוא מחשב לך את כל המיסוי)  ועוד 132 שקל משלוח. 

אני קורא לכם גם אחרי שהמחירים בארץ ירדו תחרימו את החנויות עד לדור הבא של כרטיסי המסך. שהלקח ילמד. מבחינתי שהחנויות יתייבשו, היבואנים יתייבשו, והגרפים של המכירות של באזורנו ירד ב95%.  אולי המסר יעבור בצורה כזו, דרך הכיס. 

ככה נדע שמי שכן אשם במחירים האלה יקבל את המסר מי שזה לא יהיה.

לא אפשרי למכור בארץ בזול בגלל המרחק והרבה מתווחים? אין בעיה מצידי סגרו את הבאסטה של הכרטיסי מסך בארץ, מה שיקרה זה שכולם יזמינו אונליין .

עד שאנוידיה / היבואנים / החנויות / מישהוא אחר - יפתרו את המחירים הגבוהים.  

- ולגיימרים הכבדים שביניכם, אין לכם מה לדאוג, זה לא ש 1080 יכול באמת להחזיק היום על הגדרות גבוהות, שימו צמד 980 קבלו אותם ביצועים פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל צריך לבדוק באמת מה הסיבה למחירים האלה ולא להחרים ישר ככה נהיה אפקטיבים יותר במה שאפשר לעשות, כמו למשל לחץ פוליטי לביטול מכס או הורדת מכס או אולי הסיבה לכך שהכרטיסים מחירם גבוה משום שיש על החנויות הרבה מיסים ואז אין להן בריריה ויש מחיר מינימום שמתחתו הן יפסידו כסף בסוף כל המיסים עקיפים וישירים מגולגלים לכיס של הצרכן. ואולי בכלל יש מעט יבואנים  ואין הרבה אפשרויות לכן המחיר יחסית גבוה, יכול להיות גם שילוב של הדברים הנ"ל. אשמח לחוות דעת של מי שמכיר את התעשיה ויש לו את המידע הנדרש לדעת מדוע המחירים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון ידוע לשמצה מניתוק מהמציאות, מי שקורא תגובות לחדשות באתר יודע.

יורם, אתה מוזמן להחרים את החנויות והיבואנים בארץ, בהצלחה לך. בינתיים בארץ כמו בעולם ימשיכו להמתין שההספקה תהיה סדירה והמחירים ירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Maor Fedida

קודם כל צריך לבדוק באמת מה הסיבה למחירים האלה ולא להחרים ישר ככה נהיה אפקטיבים יותר במה שאפשר לעשות, כמו למשל לחץ פוליטי לביטול מכס או הורדת מכס או אולי הסיבה לכך שהכרטיסים מחירם גבוה משום שיש על החנויות הרבה מיסים ואז אין להן בריריה ויש מחיר מינימום שמתחתו הן יפסידו כסף בסוף כל המיסים עקיפים וישירים מגולגלים לכיס של הצרכן. ואולי בכלל יש מעט יבואנים  ואין הרבה אפשרויות לכן המחיר יחסית גבוה, יכול להיות גם שילוב של הדברים הנ"ל. אשמח לחוות דעת של מי שמכיר את התעשיה ויש לו את המידע הנדרש לדעת מדוע המחירים כאלה.

שהצרכן בא בגישה כמו שרשמת פה, מספקי הסחורה חושבים שיש עם מי לדבר ואפשר לחרטט.

שהצרכן בא בגישה כמו שאני מציע ש"לא מעניין אותי כלום תורידו מחירים", אין עם מי לדבר, ואז נשאר רק להוריד מחירים או לסגור את העסק.

ציטוט של Maor Fedida

dj electric, כהרגלך אתה מביא עמך גישה מתנשאת משולבת בתקיפות אישיות. אני בוחר להתעלם ממך אתה לא שווה תגובה עניינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Yoram_gini אני חושב שאתה טיפה מגזים עם ההצהרות שלך על חרם צרכנים... אני לא מבין איך מפתיע אותך שכרטיס מסך שיצא ממש עכשיו, שזמין בכמויות מוגבלות, מתומחר בצורה כזאת.

השוק בסופו של דבר עובד על בסיס היצע וביקוש. כרגע יש ביקוש גדול מאוד, וכמעט ואין היצע. התוצאה היא - באופן טבעי - מחירים גבוהים עבור מעט הסחורה שכן זמינה כבר עכשיו. לא טוב לך? אל תקנה. זה מה שאני וכנראה 99% מהלקוחות הפוטנציאליים יעשו. למי שלא אכפת לשלם יותר בשביל לקבל את הכרטיס מוקדם יותר, שיבושם לו.

אגב, כמעט וכל הכרטיסים שתמצא כרגע למכירה ברחבי העולם נמכרים במחירים גבוהים משמעותית מהמחיר המומלץ לצרכן שNvidia קבעו (למקרה וחשבת בטעות שמדובר בתופעה ייחודית לארצנו הקטנטונת).

בנוגע לקביעות שלך על מחיר סופי של 1700-1900 ש"ח למי שיבחר לקנות מאמאזון ואיביי - לא יודע מאיפה המצאת את המחיר הזה, אבל הוא מצוץ מהאצבע.

גם אם נתייחס למצב דמיוני שבו מוכרים כרטיס ב380 דולר (כרגע הרוב המוחלץ של גרסאות צד 3 של ה1070 עולות מעל 400), זה עדיין יוצא 1470 ש"ח לפני מע"מ, ו1720 ש"ח אחרי מע"מ. לזה תוסיף עלות משלוח של לפחות 150-200 ש"ח והגעת למינימום 1900 ש"ח, במצב דימיוני אידיאלי.

למקרה שזה לא ברור, אני לא תומך בתמחור המוגזם שיש כרגע עבור הכרטיסים החדשים. אני פשוט אומר שזה המצב. תחכה קצת זמן והמחירים ירדו - לא צריך להגזים ולקרוא לחרם צרכנים של כל הדור החדש.

אני אישית מחכה שהמחירים עבור גרסאות צד 3 נורמליות ירדו לאיזור ה2300-2200, שזה מחיר מאוד סביר ביחס לעלות שלהם בחו"ל. עד אז, ה670 שלי יחזיק מעמד כמו גיבור כפי שהצליח כבר 3 וחצי שנים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת תרעיד את ההכנסות של כולם כמו שצריך. ותראה שדור הבא כבר יתחיל ב2000 ולא ב 2500.

את ההסבר שנתת פה כל אחד מבין וידוע כבר מראש, אבל זה לא יעזור לאף אחד עם המחירים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהמחירים גבוהים, אבל אני לא מבין מה כל הבהלה.

אפילו אם המחיר היה בדיוק כמו בחו"ל יש כל כך מעט כרטיסים בארץ כרגע שזה לא באמת היה משנה שום דבר..

סה"כ לחכות כחודשיים עד שהמחירים יתייצבו, שגם ככה בחודשיים אלה יש יובש מדברי ביציאת כותרים חדשים.

אם המחיר הזה היה קבוע ללא מגבלת זמן אז הייתי קורא לחרם צרכנים.

לעזאזל, אפילו לא יצאו ביקורות נורמליות על גרסאות צד שלישי שיעזרו להחליט מה לקנות בכלל, העיקר שיש קריאות לחרם :D 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כל כך נכון...

אז מה אם יצאו כרטיסים חזקים.. זה לא מוריד מערכם של הקודמים.

מה שמצחיק זה שכל אלה שיש להם 970 980TI 980 290 290X  פתאום בוער להם הטוסיק שיצא כרטיס חזק יותר.. ככה זה, הטכנולוגיה מתקדמת ואין מה לעשות.

הלו!!! שכחתם שקרעתם את הכיס בשביל הכרטיסים האלה?! אולי תנצלו אותם לפני שאתם רצים למכור אותם במחירי ריצפה, רק בשביל לקבל שדרוג שגם ככה רוב הסיכויים שאתם לא צריכים..

כל מי שיש לו אחד מהכרטיסים הנ"ל אני אוסר עליו לשדרג! :D  השדרוג מותר לבעלי 280X ומטה. ראו הוזהרתם. (וכרטיסים שקולים אליו בעצמתם) 

(כמה נוח לי לומר זאת, כשיש לי 7970 :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ דווקא מצוין,

אני מאד שמח שכל מי שקנה ממש לא מזמן 290/390/970/980 בוער לו בתוסיק לשדרג - רק כי הנה יצא חדש נוצץ והוא הטרנד העכשווי...

עזוב אותך רגע של- 99% מהצרכנים אין צורך בחדש הזה מבחינה מעשית כן, אבל אל תצעק את זה....

שכן בורות של האחד היא ברכה של האחר - תיכף תבין.

כי באופן הזה שבו החולים בשדרגטיטיס פועלים מבטן (ולא מראש) - אצים רצים לשחרר את הכרטיס הקודם שלהם ללוחות המשומשים,

הם מסייעים בכך להצפת הלוחות בסחורה איכותית ובגרושים.

אני ושכמותי (נקרא לנו אוכלי שאריות) ויש רבים כאלו (שפועלים מהראש ומתוך ידע) קוטפים את הכרטיסים הללו מהלוחות בלי כסף

וצוחקים כל הדרך אל הבנק...

זו הדרך שבה השגתי את כל הכרטיסים האחרונים שברשותי, הכל ללא יוצא מהכלל - מאיצי מסך רכשתי תמיד מהלוחות ביד שניה

וזה בדר"כ היה אותו דפוס:

מדובר במוכר שרכש כרטיס רק לפני כמה חודשים, והחליט להפטר ממנו כשהוא כמעט חדש לגמרי ונמצא עדיין באחריות יבואן

לעוד שנתיים וחצי, מגיע עם קופסא מקורית, חשבונית רכישה והכל....

אלא שאני רכשתי את המוצר מהם בחצי (או פחות) ממה שהם שילמו. רק לדוגמא אחרונה, הצטיידתי החודש החולף בכרטיס

בן 5 חודשים בלבד מדגם R9-390 של  גרסת gaming שמאפשרת פנטסטית, שקט באופן מופרז ועובד בצורה

מרשימה בכל בדיקה שרק זרקתי עליו. משיחתי עם המוכר הבנתי שאין לו מושג ירוק בתחום.

על החשבונית מ- KSP מדצמבר האחרון מופיע שהוא שילם כ- 1800 ש"ח ויש אחריות עד דצמבר 2018!

אני שלמתי way way below. מתנה חינם כמו שאומרים... 

*אותו הדבר דומה היה לי עם ה- 7950 VaporX שבו הצטיידתי לפני 3 שנים (2013). המוכר רכש אותו רק 4 חודשים לפני

שמכר אותו לי. הוא שילם את מלוא הבומבה כמו שאומרים, ומיד איך שיצא דגם 290 הוא אץ להחליף ולשדרג שוב.

השדרוג שלו הפך לארוחת טעימות (זולה) שלי.  לקחתי ממנו כרטיס חדש באריזה עם ניירות אחריות והכל, רק כדי לגלות בין השאר

שזה כרטיס overclocker מדהים. מותר לציין שהמוכר ההוא, גם לו לא היה מושג בתחום.

*הכרטיס היום מבלה היטב במחשב של ביתי.

אז חברים, בנגוד לדבריו של OvO, מבקש שתשדרגו כמה שרק יותר שרק ניתן. יש הרבה אפשרויות חדשות ומפתות היום - רוצו על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...