FarCry - עובד לאט עם R9800Pro - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FarCry - עובד לאט עם R9800Pro

chris_u16

Recommended Posts

זה כל כך מעצבן שעשו את המשחק הזה בידיעה שלאנשים עם כרטיסים חדשים מאוד וחזקים מאוד

לא יריצו את המשחק חלק , זה טימטום!!

נו מה אתה נורמלי? איזה שטויות אתה מדבר יאללה! המנוע של המשחק הזה הוא המנוע הכי חדש כרגע. בנוסף לזה שהוא הכי חדש הוא גם הכי כבד והוא מציג את הגרפיקה הכי יפה וריאליסטית. חוץ מזה, המשחק עצמו מושקע (בלי קשר לגרפיקה) וזה לוקח המון משאבים.

אתם כולכם מריצים את כל הפרטים על הכי גבוה ופילטרים במקסימום ומתפלאים למה זה מקטע! תורידו פילטרים, תקצצו קצת בפרטים, ותשחקו כמו בני אדם נורמלים. לא נאה לכם שהמשחק כבד? אל תשחקו! אתם לא עושים טובה לאף אחד! אתם הרי גם ככה הורדתם את המשחק אז למי אכפת מה אומרים הגנבים שלא משלמים על המשחק ועוד מתלוננים עליו. לא יעזור לכם להתבכיין כמה שהמשחק הזה כבד או כמה שהוא מקרטע אצלכם. גם אם יש לכם ראדון 9800 (נו אז מה?!) זה לא אומר שכל משחק אמור לפעול אצלכם בגרפיקה הכי טובה בצורה חלקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו מה אתה נורמלי? איזה שטויות אתה מדבר יאללה! המנוע של המשחק הזה הוא המנוע הכי חדש כרגע. בנוסף לזה שהוא הכי חדש הוא גם הכי כבד והוא מציג את הגרפיקה הכי יפה וריאליסטית. חוץ מזה, המשחק עצמו מושקע (בלי קשר לגרפיקה) וזה לוקח המון משאבים.

אתם כולכם מריצים את כל הפרטים על הכי גבוה ופילטרים במקסימום ומתפלאים למה זה מקטע! תורידו פילטרים, תקצצו קצת בפרטים, ותשחקו כמו בני אדם נורמלים. לא נאה לכם שהמשחק כבד? אל תשחקו! אתם לא עושים טובה לאף אחד! אתם הרי גם ככה הורדתם את המשחק אז למי אכפת מה אומרים הגנבים שלא משלמים על המשחק ועוד מתלוננים עליו. לא יעזור לכם להתבכיין כמה שהמשחק הזה כבד או כמה שהוא מקרטע אצלכם. גם אם יש לכם ראדון 9800 (נו אז מה?!) זה לא אומר שכל משחק אמור לפעול אצלכם בגרפיקה הכי טובה בצורה חלקה.

אמממ...אבל לא נראה לך שקצת הגזימו :-\

לא ברצינות, כאילו הם מוציאים משחק שאף מחשב כמעט לא מריץ כמו שצריך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי

XP2000 @ stock

512DDRAM PC2100(one generic and one not)

Gigabyte R9600PRO @ 500/670

WD 30GB 5400 , 40GB 7200(not 8MB Cache)

וכל השאר במפרט , והמשחק פועל על פילטרים 4X(4X AA , 4X AF(

וכל ההגדרות על HIGH , והוא פועל חלק לגמרי , 30-50FPS , מדי פעם תקיעות , ממש מדי פעם , והוא יוצא לי מהמשחק מאוד מהר(ומי שראה את המחשב שלי יאמין לי) , בסביבות ה3-4שניות לוקח לי לצאת מהמשחק ישירות לוינדוס , זה פשוט מדהים לאור העובדה שלחבר שלי עם מחשב בערך פי 2 יותר טוב זה יוצא תוך 10שניות אולי יותר אפילו(עם 1GB RAM)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז איך תסביר את זה שאצלך זה רץ כ"כ טוב ויפה בעוד שאצלי לוקח לו הרבה יותר זמן לצאת לחלונות וגם זה לא עובד חלק לגמרי כשהכול על Very High + AA וAF על הכי גבוה??

נ.ב: ניסית להפעיל הכל על Very High +AA וAF על הכי גבוה גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כריס , תוריד FRAPS : www.fraps.com

ותפעיל את התוכנה לפני שאתה נכנס למשחק , בתוך המשחק תשים הגדרות על HIGH(לא על ULTRA HIGH או VERY HIGH)

ותוריד את הפילטרים לNONE , תיצא , תשים פילטרים על :

AA - 4X

AF 4X

כמובן שאת זה אתה עושה בדריבר בDirect3d...

ותיכנס בחזרה , עכשיו , תיכנס לMultiplayer ותפתח סרבר על TDM על המפה DM_surf , ותגיד לי בממוצע כמה FPS יש לך...

על רזולוציה 1024x768 , על ההגדרות האלו יש לי 30-50FPS. , וזה עובד דיי חלק ובלי תקיעות כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה הבנתי טוב זה כבר הגיוני יותר :)

כבר הפעלתי FRAPS כשהכל על הכי הכי גבוה שאפשר (Very High) + AA + AF גם כן על הכי גבוה שאפשר ב1024x768.

הFPS שקיבלתי היה FPS משתנה פעם זה מעל 40 ופעם מתחת ל20 תלוי איפה אני נמצא במשחק, אני משער שאם אעשה הכל על High זה בטח יעבוד חלק לגמרי. ההגדרות שאני משחק איתם כרגע זה Very High כשAF על 2 ו AA על Medium, כמעט תמיד המשחק עובד יפה מאוד בלי תקיעות מעל 30FPS אבל יש מעט קטעים שזה טיפה יורד ל20.

נ.ב: קחו בחשבון שהכרטיס קול מנצל הרבה משאבים מהמעבד וזה מאוד תלוי איזה יש לכם, אצלי יש Live 5.1 ולפי , בלי קול זה היה ממוצע 53 בערך ועם קול היה 44 שזה 9 FPS, שזה דיי הרבה אז אם אין לכם SoundStorm או איזה Audigy, ובמיוחד אם יש לכם On-Board מעפן (פרט לSoundStorm) אז תבינו שרק הכרטיס קול יכול לקחת לכם בערך 15FPS מהמשחק.

נ.ב2: עוד מעט אבדוק איך המשחק עובד אצלי בHigh ואעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

תגידו אני משתמש בסאונד שנמצא על הלוח הוא מבוסס ALC655 של רילטאק... האם זה מוריד פריימים?

כי אני מקבל 17-25פריימים במשחק :P

אם הכל על VERY HIGH אם AA MEDIUM

ובדרייברים של הכרטיס מסך הכל אל איכות AA אל 4X ו-AF אל X16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק שלא פועל כראוי על 9800פרו, מפתחיו לא יכולים לצפות שיימכר כראוי.

ראדון 9800 זה כרטיס שיצא לשוק לפני יותר מחצי שנה וסיום הפיתוח שלו היה הרבה לפני. המנוע הזה הוא חדש דנדש ומה לעשות שהוא גורם גם ל9800 להזיע בקטעים קשים. אני שיחקתי במשחק הזה עם 9500PRO עם OC וראו יפה מאוד גם כשלא הכל היה על ULTRA HIGH והביצועים היו סבירים בהחלט. תתפשרו על הגרפיקה ותראו שגם אתם נהנים מהמשחק ושהוא עובד יופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אסור להתעלם מהעובדה שגם חצי ג'יגה איכותיים ואני מתכוון ממש איכותיים כמו תזמונים של 2-2-2 יכולים להריץ את המשחק ממש כמו ג'יגה של קצת פחות איכותיים,אחרי הכל לא סתם המציאו את התזמונים והמהירויות בזכרונות.

וגם עוד דבר שעלול להשפיע הוא כמה זמן הווינדוס סוחב(כלומר לפני כמה זמן עבר פירמוט), או האם ההארדיסק עבר איחוי שזה חשוב כשמדובר בטעינות ממנו.

צריך להתחשב בדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אסור להתעלם מהעובדה שגם חצי ג'יגה איכותיים ואני מתכוון ממש איכותיים כמו תזמונים של 2-2-2 יכולים להריץ את המשחק ממש כמו ג'יגה של קצת פחות איכותיים,אחרי הכל לא סתם המציאו את התזמונים והמהירויות בזכרונות.

בכל מקרה זה אומר שחצי ג'יגה יופעלו מהזיכרון הוירטואלי שעל ההארד דיסק, שזה מה שגורם לבעיה - לכן לא נראה לי שהתזמונים יקלו על העניין יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...