מחשב חדש תקציב 10K גיימינג כבד. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש תקציב 10K גיימינג כבד.

12ewe

Recommended Posts

ציטוט של א.ב. גימל

@E71 מערכת מבוססת על מעבד 5820K עובדת רק עם זכרונות DDR4 ולא .

תכל'ס, נכון. ככה זה כשעורכים הודעה ב-2:49 בלילה... פספסתי את זה. אבל זה לא משנה את ההמלצה, עדיין עדיף 6700K מדור נוכחי על ההאסוול שהוא יותר ותיק ומחכה ליורש ועם הלוחות היותר יקרים שלו.

אגב, עוד סיבה - הוא רוצה לחכות לדור החדש של כרטיסי המסך ול-5820K אין מעבד גרפי מובנה, אז איתו הוא סתם יצטרך כרטיס לבינתיים, אחרת לא יהיה לו עם מה לעבוד. עם ה-6700K יהיה.

לגבי המפרט של ROY - הוא מצויין.. וזה לא שאני חושב ששלי פחות טוב, או משהו. פשוט, האמת שאי אפשר לטעות עם שניהם... שני מפרטים מצויינים שאין מה להשוות למה שהיה בהתחלה.

ההבדלים - בשניהם יש כ-4TB אחסון רק שאצלו יש 1TB של EVO לעומת 250 "בלבד" של NVMe (שיהיה מהיר מה-EVO), אבל צריך לשים לב שגם ה-3/4T האלה רצים בקרוב ל-200MB לשניה שזה לא ממש לאט לעומת ה-450 בערך של האיבו... כך שקשה לדעת מה נכון יותר. אגב, @Roy.T - הרגת אותי עם "ישומים בכח המחשבה".. :D

(ואגב, התבלבלת... 430 ש"ח זה איבו של 256 ג'יגה, לא 512).

לגבי הקירור, גם אני כתבתי שאחד זול ב-200 ש"ח יוכל לעשות את העבודה. אז זה זה. מה שבא לך, פשוט.. ה-D14/15 יהיו קצת שקטים ויעילים יותר בתמורה ל-200 ש"ח.

ולגבי הספק, אם אתה ממליץ על CORSAIR RM לעומת ה-AURUM, אז @12ewe... לך עליו, אם לא אכפת לך שהוא 750W ולא 850. סומך על ROY שהוא מכיר את הספקים האלה יותר טוב ממני.

וכמובן שמצטרף להמלצה - שימהירו לך את המחשב כבר בחנות, אכן חבל לקנות את כל זה ולהשאר עם 6700 במהירות "הרגילה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מתוכנן פה מערך כרטיסים?

אם לא, 550W מספיק לכרטיס בודד, עם המהרות 650 מספיק, אפילו פחות. החנויות בארץ דווקא ב550-650W מביאות קצת יחסית ספקים ברמת high-end, גם ברמה הנמוכה וגם הגבוהה של הסגמנט. הסיסוניק הפלטיניום bulk עדיף על הrm. ליעד, תוכלו להביא rmx\i 550-650W?. הייתי מברר עם החנות אם הוא הפלטיניום, כי אם הוא כן שמו את הx בלי קשר, לשים לב שהוא עם פחות אחריות, ואם ניתן לברר כמה זמן הוא שוכב לפי השם הוא גירסא ישנה, אחד הספקים הטובים שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך pg 278q קיבל הרבה ביקורות שליליות בגלל זה הוציאו גירסה משודרגת. שלא תבין לא נכון. המסך הזה הוא חייה רעה! רק שיש לו כמה דברים טכניים שלגיימרים רגישים זה עלול להפריע כמו חדות ועוד איזה עניין עם ה שלו. הגירסה המשודרגת שלו מציעה מושלמות בוא נקרא לזה ככה. כח בחשבון שההמסך המשודרג עולה יותר יקר. אתה יכול לבדוק ב את ההבדלים .. ואת התלונות של האנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם כאן באמת על הכוונה וייעוץ מעבר למה שאפשר לצפות בהכל מהכל קראתי התרשמתי והשכלתי ואני מוכן כרגע להזמין את המחשב החדש,שיהיה שבוע טוב ומוצלח אנשים טובים אתם פה אחד אחד ! תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...