מחשב חדש תקציב 10K גיימינג כבד. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש תקציב 10K גיימינג כבד.

12ewe

Recommended Posts

טוב, בו נחזיר את הדיון למסלולו.

פותח הדיון - פיזית המפרט שבנית יתאים, אם זאת הבחירה הסופית שלך תהנה, אך אם תעדיף לקבל מפרט יותר מאוזן שידע לתת תמורה כספית עדיפה בהרבה, ציין זאת, ואציג בשבילך מספר אפשרויות.

ממליץ לך בכל מקרה לקחת גדול יותר בסכום הזה, כך תוכל לדחוס הרבה יותר תוכנות ותוכן בכונן מאשר עם כונן 250gb.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של 12ewe

זה המפרט שיצא בסוף ללא כרטיס מסך כולל מסך 144HZ ואני מתלבט בין שתיי לוחות האם שציינתי למעלה.

מעבד: 1669 ₪ - * מבצע * - Quad i7 6700K 4.0Ghz S1151
לוח אם: 1590 ₪ - * חדש במבצע * - MSI Z170A XPOWER TITANIUM EDITION S1151
זכרון: 870 ₪ - * מבצע * - 8G Kingston HyperX XMP SAVAGE 3000Mhz CL15 (כמות: 2)
דיסק קשיח: 1049 ₪ - * חדש במלאי * - 256GB 950 PRO M.2 PCI-E X4
דיסק קשיח: 739 ₪ - WD 4T 3.5'' Sata3 Caviar BLUE 7200RPM 64MB 2 Years Warranty
מארז: 640 ₪ - Define R5 Titanium + Window
ספק כוח: 1120 ₪ - HCP-1000 80+ Platinum Modular
קירור אוויר למעבד: 399 ₪ - NH-D15

ROY כתב לך שהמפרט בזבזני והוא צודק לגמרי, אבל בשביל להכין מפרט טוב צריך לבנות אותו מההתחלה.. ובסוף יהיו לך שני מפרטים שבאחד יש חלקים יקרים ובשני זולים, ואז אתה תגיד "אבל יש לי תקציב.." ותלך על השני. אז במקום לבנות לך חדש אני אתן כמה נקודות חשובות.

1. השקט לא חשוב לך, המחשב מיועד למשחקים, ובצדק אתה לא רוצה לעשות למעבד OC (גם ככה הוא OVERKILL למשחקים ולחזק אותו לא ישפר את החוויה, רק יעלה לך בחשמל). אז... למה אתה רוצה D15? אתה יודע כמה הוא שוקל? אני בכלל מקווה שהוא יכנס לך למארז R5... (גם אם לא ו-D14 כן יכנס, אלה קירורים שהמייחד אותם זה שקט - ולך בכלל לא חשוב שקט). גזר דין: תחתוך 250 ש"ח ושים של Scythe או משהו ב-150. וזה יספיק בשביל לקרר לך את ה-CPU גם אם כן תעשה OC. הוא יהיה קצת פחות שקט, זה הכל.

2. לוח אם ב-1590 ש"ח. פששש... אתה יכול לספר לי מה ההבדל בינו לבין Z170-A שעולה בקושי 800 (בלי ללכת לגוגל לבדוק)? למה בחרת אותו בעצם? יש לו למשל אפשרות ל-RAID-0 בשני כונני M2. בשביל מה בדיוק, אלה הרי כונני  SSD שה-RAID שלהם טוב רק בשביל הבטיחות - ולך בכל מקרה יהיה SSD אחד? תחתוך 800 ש"ח. שים למשל Z170, אחד מהם (לדוג' A) - תבחר לפי הפיצ'רים של הלוח. המחשב לא יהיה פחות טוב.

3. 3000Mhz - אבל אתה לא בונה על OC וגם ככה הזכרון הוא בשום אופן לא צוואר בקבוק, כך שבמשחקים אתה לא תרגיש את ההבדל בין זה ל-"סתם" 2400. 3000 זה מיותר לגמרי. תחתוך 400 ש"ח נוספים.

4. ודיסק - ה-950 הוא באמת הכי מהיר ודיסק מגנטי גדול זה בעיני יתרון. אז בזה אני לא מתערב לך... למרות שיש שיגידו ש-500GB של 850Pro שיכיל עוד תוכנות זאת בחירה יותר טובה. אבל מה שבחרת זו לא טעות.

5. ספק כח... 1000W? שים לב שלמארז שלך אין יציאה לבלנדר. בשביל מה אתה צריך שם 1000W :)? שים למשל ספק של סיסוניק, למשל זה.. 750W 80+ Gold X-750 - המחשב שלך צריך הרבה פחות מזה והוא עולה 650 ש"ח.נחסכו עוד 500 ש"ח.

הנה, חסכנו כמעט 2000 ש"ח ואם תעמיד את שני המחשבים אחד ליד השני לא תרגיש בכלל הבדל. וכן, אני יודע שאפשר בשניות לבנות גם מפרט שיחסוך עוד 1000... אבל בכוונה השארתי חלקים שנחשבים טובים, זה ממש לא המינימום שאתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תקציב כזה בלי ספק הייתי משקיע יותר במסך HIGH END מאשר ברכיבי חומרה שיתנו אפס אחוז תוספת ביצועים. למסך יש השפעה ישירה על כל פעולה שנעשית על המחשב ועדיין נוטים להתעלם מתרומתו לחווית השימוש גם בגיימינג ובמיוחד בעבודה שוטפת. אולם אם אתה כבר מחכה עם כרטיס מסך, אולי יש טעם לחכות גם עם המסך עצמו ולבחור לפי G-SYNC/FREESYNC בהמשך. כמובן, זה בתנאי שהמסך הנוכחי שלך עדיין מספק לתקופה קרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי קראתי והשכלתי רבות מכולכם,בואו תעזרו לי אז כי לי יש קצת בלאגן מהאין סוף אפשרויות.

דבר ראשון המערכת השנייה שאריץ על המחשב תצרוך הרבה כוח עיבוד לכן הזכרונות וגם המעבד שתורם לשני הצצדים הן לגיימינג והן לכוח עיבוד.

דבר שני הלוח אם מאוד חשוב והפיצירים שבו לכן אני חושב שהוא צריך להיות בטופ,מבחנית הUSB הדור החדש ומעבד קול נפרד לשיפור הקול והורדת העומס על המעבד.

רכיבי אינטרנט משופרים ויציבים,אופציה להוספת זכרונות ומקום כמו עוד או SATA.

לגבי ואוברקלוק במידה ואחליט לעשות זה אהיה נטו לתוספת כוח עיבוד לצורך העבודה במערכת השנייה.

מבחינת מסך זה 144HZ בטוח של אם יש המלצות אחרות אז אני אשמח לשמוע למרות שהבנתי ש24 אינצ זה הגדול האידיאלי למשחקי FPS.

זכרונות מעבד אני ארצה להשאיר בטופ כל השאר אין לי בעיה להתפשר לפי הצורך.

גם המערכת כרגע שיש לי הייתה אמורה להשתדרג בחלוף השנים אך זה כבר לא כדאיי לשפר אותה מבחינה כספית.

אשמח לראות מפרטים חלופיים.

@Roy.T @E71

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אני עדיין לא מבין, אל תשכח שחלק מאיתנו יודעים דבר או שניים בחומרה, ככה שאם לא תדייק בדרישות שלך, זה ישמע כמו עוד תירוץ או סיבה לבזבז שלא לצורך.

למשל בכמה ב-1000 שקלים יעזרו לעיבוד? למה אתה חושב שזכרונות 2400 לא יעשו את העבודה בפחות מחצי המחיר? איזה פיצ'רים אתה צריך שיצדיקו לוח ב-1500 שקלים?

USB TYPE C יש גם בלוחות ב-600 שקלים, כך גם מרבית הפיצ'רים הנדרשים לרוב, כמה מתקדמות יכולות האודיו שאתה צריך?

על איזה סט אנחנו מדברים? רק במקרים מאוד ספציפיים תרגיש בהבדל, אבל נאמר שכן, לא עדיף לרכוש כרטיס קול חיצוני איכותי באמת?

בשבילי 40 אינץ' זה אידיאלי, כל אחד מעדיף משהו אחר, אך הגיוני להניח שגיימר יקבל ערך מוסף ממסך גדול, זה פשוט הרבה יותר כיף..

אני מציע שפשוט תרשום מהי החנות המועדפת עליך, כי שינית כבר מספר פעמים את החנות ממנה בנית את המפרט הקודם, ואני ו\או אחרים נציע לך מפרט שבאמת

יתאים לשימושים, בלי כל הקישקושים מסביב, אם תרצה לקבל את ההצעה, טוב, לא תרצה, גם טוב.. אנחנו פה בשביל לייעץ, לא להחליט בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לכתוב לעיל, לא יזיק אם תפרט מה ה-VM תעשה בדיוק. דרישות ממחשב גיימינג יחסית אוניברסליות וברורות לכולם, אבל עם דרישות מסתוריות ומפלצתיות של מכונה הוירטואלית אף אדם שמנסה לעזור לא יכול להתמודד ביעילות. אני לא טוען שיש פער בין מה שאתה חושב שתצטרך מבחינת כח עיבוד למה שתצטרך בפועל, אך גם לא שולל את זה. זה קורה. ופשוט יהיה חבל אם תזרוק כסף איפה שלא תקבל תמורה ראויה אם בכלל. בהסתמך על הדיון הזה, כל שדרוג שתעשה היום יהיה משמעותי ביותר. כלל וכלל לא בטוח שיש צורך להשתגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת השנייה תריץ קאלי (kali linux) כנראה מUSB או VM ותזדקק לכוח עיבוד והקירור הזה מכיוון שיהיו ימים שהיא תעבוד ברצף בכל העוצמה (hash cracking ) אם זה הכרטיס מסך והמעבד ביחד או כל אחד בנפרד כמו כן כל מיני סוגים של ברוט פורס ו-dictionary attacks אני לא חושב שיש יותר מה לפרט מזה.

בקשר ללוח אם ולחומרת האינטרנט שלו עם זה אהיה בשביל ליצור מערכת lan סגורה לצורך ניסויים שונים על מחשב שיריץ מערכת שניתנת לפריצה ועוד כל מיני דברים לtest pen

זה בגדול כרגע המערכת תשלב את שתיי אלו במידה ובעתיד המערכת לגבי גיימיניג תצא משימוש ולא אהיה כדאיי לשדרג אני אקנה אחת חדשה במיוחד רק לגיימינג וככה אעשה הפרדה בין שתיי המערכות,

גם במקביל לצורך הלימודים אני אצטרך מערכת כזאת שתדע להריץ תוכנות מסויימות במקביל ועדיין להגיב טוב בזמן אמת בלי תקיעות מיותרות.

לגבי האוברקלוק זה אולי משהו שאחליט לעשות בעתיד למקרה שארגיש שחסר לי קצת ג'וס.

זה בגדול לכן אין לי בעיה להתפשר על הספק כוח ולחכות לכרטיס מסך.

הלוח אם הזכרונות והמעבד ישמשו אותי זה בטוח.

הרעש לא אכפת לי מכיוון שהמחשב בחדר נפרד מחדר השינה.

החנות לא אכפת לי(המפרט שהבאתי פשוט שם היה לי יותר נוח לעשות אותו לא מחייב שאקנה משם בסוף אני אקנה מצאיפה שאקבל את ההצעה הכי אטרקטיבית למערכת)

מבחנית הSSD בשביל כתיבה וקריאה מהירה של מה שאצטרך כחלק ממה שהזכרתי למעלה.(אעדיף את הכי מהיר שיש וכמובן תמורה מלאה לכסף שלי)

אני לא בא לכאן לחפש תירוצים למה כן לקנות ולשפוך כסף סתם זה מובן מאליו שארצה את הכי טוב שהכסף שלי יכול לקנות וזאת גם פעם ראשונה שאני נוגע בחומרת הטופ אנד שיש לשוק להציע.

אני מקווה שנתתי קצת מידע לא רציתי כל כך להיחשף בתחום הזה שאני עובד בו.

אשמח לקבל מפרט שיתאים לצרכים הללו בסוף גם לגיימיניג וגם לתחום הסייבר דרושים לרוב אותם החומרות החזקות בגלל השימושים הללו.

תנו לי את הטוב ביותר שאתם יכולים בואו נגיד עד 10K כולל המסך.

@Roy.T @Monsi @E71

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עכשיו הבנתי למה אתה רוצה רכיבים מהירים. הכותרת קצת מטעה, פשוט, כי למחשב לגיימינג לא תצטרך משהו מיוחד, ופה יש דרישות אחרות.

אז.. ככה. אם ה- hash attack (ואני מנחש שמדובר במחקר כמובן, ולא בפריצה לאיזה בנק חלילה...) ימשך רק כמה ימים או שבועות, אז לסחוט עוד 10-20 אחוז במהירות זה לחסוך יומיים שלושה ואולי חבל להתאמץ יותר מדי. אבל אם זה האופי של רוב מה שאתה הולך לעשות חוץ מלשחק, הייתי...

1. כן עושה OC - לפחות לתקופות העיבודים הלחוצות, ואז לקירור טוב כן יש משמעות, בשביל ה-OC.

2. - מצטער.. :). עדיין אומר שצריך לשים את הכסף איפה שהוא צריך להיות. לא משקיע במהירות הזכרון כי זה מיותר. כמות - בינתיים שם 16GB, אם תראה שצריך עוד אז להוסיף זה קל וחבל לקחת 32GB מראש.

3. לוח - תבין, זה שהלוח יעלה יותר לא אומר שהוא יהיה יותר טוב / מהיר. זה כמו לקנות עם תמיכה ב-NTSC כשאתה יודע שבארץ משדרים וישדרו רק PAL. בשביל מה? זה אומר שהטלויזיה "יותר טובה"?

אז הנה (זה מ-startpc):

מעבד: 1699 ₪ - * מבצע * - Quad i7 6700K 4.0Ghz BOX S1151
לוח אם: 740 ₪ - Z170A TOMAHAWK S1151
זכרון: 490 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Kingston HyperX SAVAGE XMP 2400Mhz CL12 (להוסיף 50-100 ש' על CL12 זה מילא, אבל מאות שקלים על 3000mhz?)
דיסק קשיח: 1049 ₪ - * חדש במלאי * - 256GB 950 PRO M.2 PCI-E X4
דיסק קשיח: 739 ₪ - WD 4T 3.5'' Sata3 Caviar BLUE 7200RPM 64MB 2 Years Warranty
מארז: 399 ₪ - NZXT Source 340 Glossy Black (סתם כי הוא יפה... בחר מה שבא לך, ואגב, אם אתה רוצה אז תדאג לפתח במארז)
ספק כוח: 765 ₪ - FSP Aurum PRO 850W PRO Modular Gold 90 Plus
קירור אוויר למעבד: 399 ₪ - NH-D15 (רק בשביל OC, האמת שגם משהו זול יותר יעשה את העבודה - ואם הוא לא נכנס למארז אז תבדוק את ה-D14)

מחיר סופי: למזומן 6280 ₪ | לאשראי עד 10 תשלומים 6405 ₪

וזה משאיר לך קצת כסף למסך וכרטיס.

אגב, הנה קצת על לוח האם.. אם תמצא לי סיבה (אחת!) שבגללה עדיף לך הראשון שבחרת יהיה מעניין לשמוע. וכן, יש לו מהדור החדש, שני M2, ארבעה חריצי ...

https://www.msi.com/Motherboard/Z170A-TOMAHAWK.html#hero-specification

ואגב, זה:

ציטוט של 12ewe

מעבד קול נפרד לשיפור הקול והורדת העומס על המעבד.

רכיבי משופרים ויציבים.

רק מראה שאולי כן תקשיב לעצות שאתה מקבל כאן...

כי לפי תחום העיסוק שלך אתה מבין דבר או שניים, אבל מעבד קול נפרד יש בכל הלוחות, גם באלה שעולים 300 ש"ח. אם היית מתעמק אפילו רק קצת היית יודע את זה. זה מראה שלא באמת בדקת...

ומה זה רכיבי משופרים אולי אתה מבין.. אבל כנראה שאף אחד אחר לא ממש. לאנשים פה יש קצת יותר נסיון ממה שאתה מפגין, אתה יכול להאמין לנו בקשר למה שאנחנו כותבים פה.

ועוד הערה אחרונה: הייתי שוקל בכלל מערכת של 5820K. אבל זה בא עם וזה דור קודם, והוא גם יותר יקר, אז נשארתי עם 6700K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי דבר ראשון תודה רבה על הזמן ההשקעה הסבלנות והיעוץ.

דבר שני לא  הייתי כאן אם הייתי מבין גדול בחומרה,ומעבר לזה התייאשתי לרדוף אחרי מה חדש ומתי יוצא מזמן,מרוב הקצב המסחרר שזה יוצא.

וגם לא הרכבתי יותר מידי מערכות וגם הרוב היו פשוטות.

דבר שלישי בקשר למעבד האודיו לא זוכר איפה ראיתי כתבה שיש מעבד האודיו אקטיבי או פאסיבי משהו כזה שאחד מעבד את האודיו ומעביר האלה ואחד פשוט ממיר את זה ומעביר למעבד את שאר העיבוד של הסאונד,ואז ככה נוצר עומס מיותר על המעבד.

יכול להיות שטעיתי או שיצאתי פיתה בהבנה לא נכונה אבל מה שכן זכור לי שהיה רשום שם שחשוב שאהיה מעבד האודיו אקטיבי בלוח אם ואם אין אז לקנות כרטיס קול.

מבחינת רכיבי האינטרנט שדיברתי עליהם התכוונתי ליכולת שלהם הן מבחינת יציבות והן מבחינת מהירות(אם זה לצורך משחקי latency -ping) או לצורך כמו שאמרתי מערכת lan סגורה שתנצל את מלוא המהירות בכבל.

לגבי המפרט נראה לי שאלך עליו והוסיף מסך ואחכה לדור החדש של הכרטיסים.

@E71

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 12ewe

אוקי דבר ראשון תודה רבה על הזמן ההשקעה הסבלנות והיעוץ.

דבר שני לא  הייתי כאן אם הייתי מבין גדול בחומרה,ומעבר לזה התייאשתי לרדוף אחרי מה חדש ומתי יוצא מזמן,מרוב הקצב המסחרר שזה יוצא.

וגם לא הרכבתי יותר מידי מערכות וגם הרוב היו פשוטות.

דבר שלישי בקשר למעבד האודיו לא זוכר איפה ראיתי כתבה שיש שאחד מעבד את האודיו ומעביר האלה ואחד פשוט ממיר את זה ומעביר למעבד את שאר העיבוד של הסאונד,ואז ככה נוצר עומס מיותר על המעבד.

יכול להיות שטעיתי או שיצאתי פיתה בהבנה לא נכונה אבל מה שכן זכור לי שהיה רשום שם שחשוב שאהיה מעבד האודיו אקטיבי בלוח אם ואם אין אז לקנות כרטיס קול.

מבחינת רכיבי האינטרנט שדיברתי עליהם התכוונתי ליכולת שלהם הן מבחינת יציבות והן מבחינת מהירות(אם זה לצורך משחקי latency -ping) או לצורך כמו שאמרתי מערכת lan סגורה שתנצל את מלוא המהירות בכבל.

לגבי המפרט נראה לי שאלך עליו והוסיף מסך ואחכה לדור החדש של הכרטיסים.

@E71

היי שוב..

בבקשה, אני מייעץ גם בשביל הכיף שלי, ואני גם לומד קצת תוך כדי.. אחרת כנראה שלא הייתי כותב לך ב-2 בלילה :)

"מעבד אודיו אקטיבי או פאסיבי משהו כזה"? אחי, באמת שאין לי מושג על מה אתה מדבר. אולי אתה מתכוון לסאב-וופרים מול מגברי אודיו? יש (או פעם היה) סאב פסיבי, זה די מזכיר את מה שאתה מתכוון.. במחשב אין פסיבי או אקטיבי. לגבי רכיבי איכותיים - צודק, רק שבשביל זה אתה צריך ראוטר טוב, זה לא המחשב. הראוטר מוציא כבל לכרטיס שעל לוח האם, וזה כבר ידע להתמודד גם עם 1G אפילו בלוחות הזולים. אבל ראוטר כבר יש לך, מן הסתם.

אתה יכול ללכת על המפרט הזה ב-100%, הוא לא יהיה פחות טוב מזה שבנית בהתחלה. רק ישאיר לך בכיס עוד כמה מאות ש"ח (או יותר..) בשביל מסך יותר טוב - ובזה באמת שווה להשקיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כייף לקרוא את ההודעות שלך מעבר לזה אחר כך אני אחפש את המאמר ההוא שקראתי לגבי האודיו ואשלח לך בפרטי אולי אתה תבין יותר טוב ממני לגבי החומרה למה הם התכוונו שם.

כהראה אלך בסוף על המסך הזה Benq XL2430T

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 12ewe

כהראה אלך בסוף על המסך הזה Benq XL2430T

אם אתה מתעקש על 24" ומסך די תקציבי במערכת HIGH END, זה זכותך ואף אחד לא בא לכפות עליך בחירות שלא נראות לך. רק אומר שכשיש תקציב לא הייתי פוסל מותרות מסוג Asus Swift PG278Q. 

המפרט של E71 בסדר גמור. אבל אל תקח את הספק הזה להמהרה. תוסיף 100 ש"ח ל-SEASONIC X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אניח פה את המפרט שלדעתי אם כבר הולכים עד הסוף אז נותן תמורה כמה שיותר טובה, עם במחיר מאוד קורץ

שעולה ברגיל לדעתי כ-900 שקלים (אאל"ט), הוא מקביל בערך ל-KRAIT ומלבד תוספת חיבורים גם מאפשר מערך כרטיסים

ברוחב פס X8X8 מה ששמור ללוחות היקרים יותר בדר"כ.

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 1669 ₪ - * מבצע * - Quad i7 6700K 4.0Ghz S1151
לוח אם: 749 ₪ - * מבצע * - Z170-A (SLI) S1151
זכרון: 459 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Kingston HyperX SAVAGE XMP 2400Mhz CL12
דיסק קשיח: 1649 ₪ - * מבצע * - SSD 850 EVO 1T SATA III
דיסק קשיח: 495 ₪ - 3T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty
מארז: 640 ₪ - Define R5 Titanium + Window
ספק כוח: 699 ₪ - 750W 80+ Gold RM750
קירור אוויר למעבד: 179 ₪ - * * - Scythe Mugen 3 REV B

מחיר סופי: 6539 ₪ למזומן
 6669 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

המוגן גם ככה בומבה לא חושב שיש צורך בממותה, ויהיה אפשר להגיע איתו בשקט ל-4.6 ואף צפונה. אם בא לך ממש על ה-D14/15

לך עליו, אישית הייתי מעדיף איזה מים סגור 240MM שיעלה בערך אותו הדבר במקום המפלצת הזו, רק מה שלא תעשה, באמת רק בשביל לא להיות

פראייר עם כל החומרה המשובחת  הזו, זה או לבקש מהחנות להמהיר בשבילך מיידית את המערכת , או לעשות זאת לבד ברגע שתיהיה בידך, כי התוספת

במחיר פה היא ענקית.

לגבי ה-, ברמה האישית - גם אם הוא היה פותח לי ישומים בעזרת כוח המחשבה, לא הייתי משלם 1000 שקל על 256GB..

לדעתי או 430 בעבור האיבו 500GB, או מה שבמפרט שהתמורה שלו תיהיה כנראה הרבה יותר טובה כי יוכל להכיל כמות תוכן ענקית

תוך כדי זה שהוא מספק ביצועי אימתניים.

עם כל הכבוד ל-AURUM, יש ספקים טובים יותר במחיר הזה, החל מהקורסייר RM והלאה ל-AX או ל-X של סיסוניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...