מסך רועד. תקלה חמורה או לא? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך רועד. תקלה חמורה או לא?

Real_Me

Recommended Posts

לדעתי המסך קצת התעייף כי זה תופעה של מסך.

בקצב ריענון גבוה המסך מתאמץ הרבה יותר ויכול להיות שהוא נחלש ולכן לא מופיע רענון גבוה יותר

כמה זמן יש לך את המסך?

לי היתה כזו בעיה גם כשעברתי לכרטיס חדש יותר והבעיה היתה במסך!

בהצלחה

המסך חדש לגמרי. ועדיין הייתי רוצה לבדוק שוב עם הכרטיס הקודם להיות בטוח שהאופציות הנעלמות לא ישובו פתאום מה שיוכיח שהבעיה היא

ב- החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצב ריענון גבוהה (מעל 75Hz) מונע ריצוד לא רעידות -

להיפך,דווקא עבודה בקצבי ריענון ורזולוציות גבוהות שלא נתמכים ע"י המסך עלולים לגרום לרעידות ולMOIRE.

נסה להוריד רזולוציות וקצבי רענון (עד 75Hz) ותראה אם זה מפסיק.

אם התצוגה מתכווצת במצב מסוים פשוט סדר אותה עם אפשרויות בסמך, זה אף פעם לא אמור לבוא אופטימלי תמיד צריך לשחק עם הכפתורים של המסך כדי להביא את התצוגה למצב אופטימלי ביחס למצב בו אתה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצב ריענון גבוהה (מעל 75Hz) מונע ריצוד לא רעידות -

להיפך,דווקא עבודה בקצבי ריענון ורזולוציות גבוהות שלא נתמכים ע"י המסך עלולים לגרום לרעידות ולMOIRE.

נסה להוריד רזולוציות וקצבי רענון (עד 75Hz) ותראה אם זה מפסיק.

אם התצוגה מתכווצת במצב מסוים פשוט סדר אותה עם אפשרויות בסמך, זה אף פעם לא אמור לבוא אופטימלי תמיד צריך לשחק עם הכפתורים של המסך כדי להביא את התצוגה למצב אופטימלי ביחס למצב בו אתה עובד.

נראה שקלעת כי הורדה ל-75 צמצמה מאד את הרעד. השאלה אם זה בריא לעבוד ב-75 והמוניטור הרי אמור לתמוך ב-85 בלי בעיות

רעד ושאר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיכון בעבודה ב75Hz ומעלה כולל. (מבחינת העינים)

אם רשום במפורש שהמסך תומך ב85Hz ברזולוציה בה עובד אתה יכול תמיד להקשר ליבואן המכשיר (או למי שנותן לך את האחרויות) ולברר את פשר העניין. כמו במעבדים, כל מסך שונה מאחיו (אפילו באותו דגם ואותו הכל) אם קיבלת מסך לא תקין 100% תדאג שיחליפו לך.

אני גם ממליץ שתבדוק בעצמך אצל מישהו שיש לו את המסך אם זה קורה גם לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיכון בעבודה ב75Hz ומעלה כולל. (מבחינת העינים)

אם רשום במפורש שהמסך תומך ב85Hz ברזולוציה בה עובד אתה יכול תמיד להקשר ליבואן המכשיר (או למי שנותן לך את האחרויות) ולברר את פשר העניין. כמו במעבדים, כל מסך שונה מאחיו (אפילו באותו דגם ואותו הכל) אם קיבלת מסך לא תקין 100% תדאג שיחליפו לך.

אני גם ממליץ שתבדוק בעצמך אצל מישהו שיש לו את המסך אם זה קורה גם לו.

אעשה זאת, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...