אחריות על מוצר יד2 דרך KSP - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות על מוצר יד2 דרך KSP

Rockstatement10

Recommended Posts

רכשתי לפני כשנה בערך כרטיס מסך יד2 עם קבלה של הכרטיס וגם אחריות.

העניין הוא שכרגע עושה רושם שהכרטיס נפגם ויש לממש אחריות ויש לי את החשבונית ועדיין יש אחריות.. האם החנות תקבל את זה או שלא?

אין להם את הכרטיס הזה במלאי, מה יעשו איתו במידה וכן יממשו אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה שהוא אמר. יש להם בחוזה סעיף שפוטר אותם מאחריות על מוצרי יד שניה אבל הוא לא עומד בדרישות החוק. כדאי לך לנסות ליצור קשר עם הרוכש המקורי ולבקש את עזרתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תלך וזהו. בסבירות מסוימת לא יעשו בעיות. אם יעשו בעיות, תפנה לפניות הציבור שלהם, ורוב הסיכויים שזה יסתדר. אם גם זה לא, תאיים קצת בתביעה ואז עוד יותר סיכוי שזה יסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני לא סגור על משהו עם KSP ואייבורי (וגם עוד חברות גדולות כאלו) אני מתקשר לשירות הלקוחות לפני שאני מגיע לחנות, שירות הלקוחות פותחים קריאה וגם הרבה פעמים יש להם סמכות לאשר את ההחלפה וכו'. ככה אתה מגיע לחנות, אומר "שלום, יש לי קריאת שירות מספר XYZ" וחוסך התעמתויות פוטנציאליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיגש עם הקבלה והכרטיס. תתאר את הבעיה וכנראה שיתנו לך פתרון.

אם הכרטיס הזה לא במלאי אז במידה ונדרשת החלפה בטח ימצאו משהו (לא בטוח שתקבל כרטיס שחזק בדיוק באותה מידה, אבל תקבל משהו שעובד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית מה שנאמר לא לחלוטין מדוייק.

החוק מחייב מתן אחריות מלאה לשנה בלבד, בה הם לא יכולים להתנות על שום דבר ממה שקיים בחוק, ולא יכולים לסרב לתת אחריות לכרטיס יד שניה.

לאחר השנה הראשונה, הם בהחלט יכולים לתת אחריות מוגבל, שלא מכסה דברים מסויימים או לא תקפה לרוכש ציוד יד שניה.

הסייג המקובל הוא שכדי לעשות זאת הם לא יכולים לכתוב למשל 3 שנים אחריות, ואחר כך באותיות קטנות איפשהו לשים את ההחרגות, אלא עליהם לכתוב במפורש שנה אחריות + שנתיים אחריות מוגבלת. כיוון שהם לא עושים זאת, לדעתי בסופו של דבר לא תהיה להם ברירה אלא לכבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה. חפש תקנות הגנת הצרכן (אחריות ושירות לאחר מכירה).

בהגדרות מופיעה שם תקופת אחריות של שנה, ובסעיף 15 מוגדרת האופציה להתחייבות לאחריות נוספת מעבר לנדרש בחוק, וכיצד יש להציג אותה ובאיזה מקרים היא מוגבלת ובאיזה מקרים לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת...מה אתה שוקיסט ?

אתה חושב שזה מועדון ? אתה מציג תעודת זהות בכניסה ? אתה יכול להזדהות גם בתור בנימין נתניהו !

אתה פשוט בא עם הקבלה ומממש את האחריות.

הדבר הכי קרוב להזדהות זה להשאיר שם ומספר בשביל שהם יחזרו אליך - ואתה יכול להשאיר גם את של אבא שלך לצורך העניין...אז מה ? לא תקבל אחריות ?

נו באמת :character0074:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...