בקשת מפרט: מחשב גרפיקה (3D, עריכת וידאו, תוכנות ADOBE למיניהן) שקט ואפקטיבי. 20K. - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת מפרט: מחשב גרפיקה (3D, עריכת וידאו, תוכנות ADOBE למיניהן) שקט ואפקטיבי. 20K.

BarJosh

Recommended Posts

יש חברה בחו'ל BOXX שמתמחה בתחנות עבודה ל-3D מבוסס על שרתי זאון.

אני לא יודע מי מייצג אותם בארץ, אבל הבנתי מקולגות בתחום שהתחנות של החברה האלו ממש מקצועיות.

שוב הארנב הזה...

http://www.boxxtech.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

urib יש לך MAC PRO. אתה הנוב האולטימטיבי.

שמת לו FIRE PRO. זה יותר גרוע אפילו מקוואדרו שגם הוא כרטיס גרוע לרוב הדעות.

קנית MAC PRO שעולה לפחות 3000 דולר, כדי שיהיה לך כרטיס FIRE PRO, שמותאם אח ורק לתוכנה אחת, שהיא התוכנה של אפל, שרק עליה הוא מריץ עריכה בריל טיימ כאילו זה כלום. וחוץ מזה זה פשוט מחשב אשפה לצבוע בכחול ולזרוק לים.

מה שמת לו FIRE PRO. כמה נוב אפשר להיות.

פוטושופ מואץ על ידי CUDA של NVIDIA ולא על ידי OPENCL של .

יש תוכנות אחרות של אדוב שכן מואצות על ידי OPENCL אבל גם ככה מהיר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib יש לך MAC PRO. אתה הנוב האולטימטיבי.

המק פרו משמש אותי לעבודה מול משרדי פרסום שעובדים בעיקר על מקים, בנוסף רוב הזמן אני עובד על מחשב PC שלי.

שמת לו FIRE PRO. זה יותר גרוע אפילו מקוואדרו שגם הוא כרטיס גרוע לרוב הדעות.

אם תטרח לקרוא פה ולהשכיל, אז תבין שכרטיסי FirePro עדיפים משמעותית מכרטיסי קאדרו במאיה.

https://www.pugetsystems.com/labs/articles/AutoDesk-Maya-2014-Professional-GPU-Acceleration-509/

קנית MAC PRO שעולה לפחות 3000 דולר, כדי שיהיה לך כרטיס FIRE PRO, שמותאם אח ורק לתוכנה אחת, שהיא התוכנה של אפל, שרק עליה הוא מריץ עריכה בריל טיימ כאילו זה כלום. וחוץ מזה זה פשוט מחשב אשפה לצבוע בכחול ולזרוק לים.

אני ממש לא מבין על מה אתה מדבר...?

מה שמת לו FIRE PRO. כמה נוב אפשר להיות.

פוטושופ מואץ על ידי CUDA של NVIDIA ולא על ידי OPENCL של .

יש תוכנות אחרות של אדוב שכן מואצות על ידי OPENCL אבל גם ככה מהיר יותר

זה ממזמן לא נכון היום אדובי תומכת בשני האפשרויות עם עדיפות ל-OPCL

יורם אני משתמש במוצרים שמתאימים לעבודה בלי פאנבוייזים, יש לי גם כרטיסי NV קאדרו לעבודה וגם 970 למשחקים.

אז בבקשה ממך מספיק לקפוץ בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib

אני ממש לא מבין על מה אתה מדבר...?

אז בבקשה ממך מספיק לקפוץ בראש.

חחחח

ואו לא להאמין

זה מחשב כל כך גרוע וOVERPRICED ואת היתרון היחידי האמיתי שלו - עבודה מול תוכנת העריכה של שמותאמת בדריבר לכרטיס מסך שיש לו שם - אתה לא מכיר ולא מנצל.

אז למה קנית את המחשב הגרוע הזה?

מה הקשר שהם עובדים במאק זה אותם פורמטים של אדוב הם עוברים בקלות בין פי סי למאק.

זה הטיעונים שלך ועל פי זה אתה גם מרכיב מחשבים ב 20 אלף.

לפותח הדיון, פנה אלי בפרטי אני אסביר לך למה הם טועים שהם לא שמים לך 64 ראם ולמה לא כדאי לך לקנות אף מפרט שהוצע פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון, פנה אלי בפרטי אני אסביר לך למה הם טועים שהם לא שמים לך 64 ראם ולמה לא כדאי לך לקנות אף מפרט שהוצע פה.

אני מאוד מקווה שהוא לא יפול בפח הזה.

באופן כללי המפרט שהציע יורי מעולה.

ההערה היחידה: אני עדיין עומד בדעתי שאין צורך כרגע כלל בכרטיס מסך יעודי. ואם בהמשך יווצר צורך יהיה אפשר לקבל יותר באותו סכום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

מה הקשר שהם עובדים במאק זה אותם פורמטים של אדוב הם עוברים בקלות בין פי סי למאק.

זה הטיעונים שלך ועל פי זה אתה גם מרכיב מחשבים ב 20 אלף.

:facepalm:

נמאס לי מהשטויות, אבל אענה לך בכל זאת כי אולי תלמד משהו...

א. יש דבר כזה דרישת לקוח, אתה רוצה לעבוד מולנו קנה מק!

ב. פונטים של מק יש להם קידוד שונה מפונטים של .

ג. פיתוחים ועיצוב אלפליקציות ל-ios

אני לא יחיד שעובד עפ ומק יחד.

ד. המחשב Pro אומנם יקר, אבל מדובר על מחשב מבוסס על של שרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו.. אוקי איבדתי את כל הכיוון של הדיון הזה.. בסך הכל אני מבקש מפרט ועד עכשיו קיבלתי רק 1 (תודה רבה urib!)

וזה הלך לכיוונים לא קשורים בכלל נראה לי..

ויורם אני לא יודע מי אתה ואני לא מכיר אותך בכלל.. אבל לפי הגישה שאתה פונה פה לאנשים ולנושא הדיון אתה לא נשמע רציני כלכך..

הכי אמיתי איתך, אתה נותן רושם של ילד שסתם חושב שהוא יודע הכל. בינתיים אני רואה פה יותר אנשים שמתנגדים לדעות שלך מאשר

מסכימים איתם.. אז אני ממש מצטער אבל קשה לי לקחת את העצות שלך ברצינות כשאתה קורא לכולם פה נובים.. ואני באמת מנסה ללמוד פה

דברים חדשים.

מצטער.

אני אשמח אם יש פה עוד אנשים שיכולים לתת לי מפרט\מפרטים נוספים . או שיכולים להסכים ולאשר את המפרטים שנתנו כבר. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המפרט של urib או שאר המפרטים בהם הוצעו SSD של קרושיאל, כמדומני שבסדר גודל כזה מבחינת האמינות כדאי לקחת אינטל או סמסונג. אני לא חושב שיהיה הבדל בפועל, אך כך מקובל.

(הנייחים החזקים של דל שמגיעים מוכנים מגיעים עם אינטל ולנובו עם PM)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...