למה directx 12לא מספק את הסחורה? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה directx 12לא מספק את הסחורה?

gtx980sli

Recommended Posts

DirectX 12 FAQ: All about Windows 10's supercharged graphics tech - PCWorld

Will I need a new graphics card to play 12 games?

Probably not.

DirectX 12 will work with most modern graphics cards. Any Radeon graphics card or APU built around AMD’s Graphics Core Next Architecture—so the Radeon 7000 series, Radeon 8000 series, Radeon R200 series, Radeon R300 series, and the Fury and Fury X—will all play nice with DX12. That’s basically every graphics solution released since 2012.

Nvidia’s 12 support goes back even further. All graphics cards powered by Nvidia’s Maxwell, Kepler, or Fermi GPUs—so the GeForce GTX 900, 700, 600, 500, and 400 series—will work with 12. In fact, Nvidia’s second-generation Maxwell cards (like the GTX 980 Ti) are the only graphics cards announced thus far to support 12’s 12.1 feature level, which includes features like volume tiled resources and conservative rasterization.

Does that mean all other graphics cards don’t support “full DirectX 12,” as you’ll see some folks claiming on forums and social media feeds? Not really. It’s complicated. If you want to get into the nitty-gritty, be sure to check out Joel Hruska’s superb “Demystifying DirectX 12 support” at ExtremeTech.

As far as Intel goes, all fourth-generation (Haswell) or newer processors will support DX12.

Demystifying DirectX 12 support in Windows 10: What AMD, Intel, and Nvidia do and don’t deliver - ExtremeTech

DX12FeatureLEvels.png

It’s not clear why Microsoft lists Kepler as supporting DirectX 11_1 while Nvidia shows it as limited to DirectX 11_0 below, but either way, the point is made: DirectX 12 support is nuanced and varies between various card families from every manufacturer. AMD’s GCN 1.0 chips include Cape Verde, Pitcairn, and Tahiti and support feature level 11_1, whereas Bonaire, Hawaii, Tonga, (possibly Oland) and Fiji will all support feature level 12_0. Nvidia’s various 4xx, 5xx, 6xx, and 7xx families will all support DirectX 12 at the 11_0 or 11_1 feature level, with the GTX 750 Ti offering FL 12_0 support. Note that Oland is an odd sort of hybrid chip — it may have DirectX 12_0 feature support, but it lacks features like TrueAudio and possibly XDMA support.

The issue has been further confused by claims that Maxwell is the only GPU on the market to support “full” DirectX 12. While it’s true that Maxwell is the only GPU that supports DirectX 12_1, AMD is the only company offering full Tier 3 resource binding and asynchronous shaders for simultaneous graphics and compute. That doesn’t mean or Nvidia is lying — it means that certain features and capabilities of various cards are imperfectly captured by feature levels and that calling one GPU or another “full” DX12 misses this distinction. Intel, for example, offers ROV at the 11_1 feature level — something neither nor can match.

List of games with DirectX 11 support

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת עדיין לא תמיכה מלאה, בדיוק כמו שיש לפרמי עם 11.1 ו-11.2, חסרה תמיכה בפיצ'רים בסיסיים, אבל עיקר הטכנולוגיה היא תוכנתית ולכן תמיכה חלקית ב-12 מתאפשרת גם בדורות קודמים בתלות בעדכון של היצרניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו רגע ריאליזם ועניינים הנוגעים למפתחי משחקים.

לא היו דיבורים על כך שהDX12 יביא שיפור משמעותי של ביצועי משחקים קיימים על כרטיסים קיימים?

או שאני מתבלבל עם דיבורים שהיו על מהפיכה בדריוורים?

או שאולי שני הדברים קשורים?

היו שחשבו, בפרץ של אופטימיות קוסמית או ניסיון נואש להיאחז בתקוותיהם, שעצם DX12 ייתן יתרון כבר עכשיו ובמיוחד ל .

נראה לי שהם היו מאלו שניסו בכוח ולבנות מגדלים שיתנו לסדרת FURY שיפור ביצועים משמעותי וזאת בעיקר לאור האכזבה ממה שהוא סיפק.

היה מראש ברור שאין לזה בסיס.

מגדל נוסף שבנו אותם אופטימיסטים חסרי תקנה הוא שמאחר ו FURY הוא ליבה בארכיטקטורה משופרת (כשלמעשה הוא לא- הוא טונגה 285/380 מורחב על בסיס GCN1.2 שקיים כבר יותר משנה וקיבל כבר מנת אופטימיזציה יפה) יש לו פוטנציאל גדול מאוד לשיפור ביצועים בדריוורים עתידיים ושבגלל זה הוא בסוף יעקוף את 980TI.

מגדל שלישי הוא שכרטיסי יראו שיפור ביצועים יותר גדול מ NV במשחקים עתידיים שנכתבו עבור DX12. טיעונים מסוג " GCN תוכננה ל mantle (ז"ל) ולכן הם ידעו להשתמש יותר טוב ב DX12, שכידוע נכתבה בהשראת ומתבססת על mantle". [סרקזם]

למי ששאל על "מניסיונכם": ובכן, דברים כאלו לוקחים הרבה זמן. הרבה זמן זה יותר ממספר חודשים ספורים בהם תקן DX12 הושלם ונסגר ובוודאי שיותר משבוע שזה הזמן בו המערכת שתומכת בו- WIN10 -זמינה לציבור הרחב.

אני מניח ששנה מעכשיו זה זמן הגיוני לפני שנראה משחקים\מנועים שהטמיעו ומאפשרים את שלל המאפיינים של DX12. אולי נראה משחקים נבחרים קיימים מקבלים עדכון עוד לפני (אבל לא הייתי מצפה שעדכון כזה יחולל פלאים כמו שאתה מצפה).

תהייה בטוח שברגע שיצוץ משהו שנותן טעימה אמיתית מ- DX12 אי אפשר יהיה לפספס אותו. DX12 הוא לא פחות מ"הגביע הקדוש" המודרני של עולם ה PCגימינג שרבים בונים עליו מאוד (ובנימה ציניקנית אישית- בונים גבוהה ללא בסיס, ע"ע FURY, ונשארים שמוטי לסת כשהכל קורס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אכזבה מfury?

הfuryx שווה בכוחו ל980ti והוא כמעט לא חם אבל זה שהוא נעול זה מעצבן מאוד וגם 4 vram זה לא יותר מידי .

אבל הfury הוא הרבה יותר טוב מה980 ב4k אז איפה בדיוק האכזבה?

אז למי שלא רוצה לאבד אחריות או שרוצה טמפ נמוך עדיף לו .

אז לא יהיה gameworks במשחקים , לא נורא. לא אכפת לי שהעשן פחות ריאליסטי ושהבגדים לא מתנופפים ועוד כמה פרטים קטנים( מה עוד שזה טוחן תביצועים של הכרטיס)

חוץ מזה . למה נעלו את הליבה של הfury x ?

אם פחדו מטמפ גבוהה , הרי הfury מגיע ל80 מעלות , אז למה הם לא עשו הגבלה עד 80 מעלות גם בx ואז הייתה יכול לעשות כאהבת נפשך ? ( אני מודה שאין לי טיפת הבנה באוברקלוק)

וcave man זה שמשהו אחר טועה לא נותן לך תירוץ לטעות .

אבל אני אוותר לך כי אתה צריך זמן לעדכן את המפרט (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הfuryx שווה בכוחו ל980ti והוא כמעט לא חם אבל זה שהוא נעול זה מעצבן מאוד וגם 4 vram זה לא יותר מידי .

אבל הfury הוא הרבה יותר טוב מה980 ב4k אז איפה בדיוק האכזבה?

אז למי שלא רוצה לאבד אחריות או שרוצה טמפ נמוך עדיף לו amd .

http://www.techpowerup.com/reviews/Palit/GeForce_GTX_980_Ti_Super_JetStream/30.html

לא במטרה להמעיט מכבודם של fury/x, אבל בממוצע ה-furyx משתווה ל-980ti רק ב-4k. וגם ברז' זו גרסאות 980ti עם OC מהמפעל חזקות יותר.

ה-fury יקר מ-980, כאשר רק ב-4k הוא מטפס ליחס $\fps של 980 סטוק. (עם המחיר בארץ גם את זה הוא לא עושה).

בכל מקרה השוואות 4k רלוונטיות אולי לרז' וירטואלית (DSR/VSR), שכן רק כ-0.07% משתמשים במסך פיזי כזה (לפחות ע"פ steam survey).

ואגב לא מאבדים אחריות כתוצאה מ-OC ידני מתוכנה, לפחות לא באופן מעשי (אבל מובן שלא כל אחד רוצה או יודע להתעסק בזה).

חוץ מזה . למה נעלו את הליבה של הfury x ?

אני יכול רק לנחש שזה קשור בנתוני אמינות \ failure rate עגומים לשנת 2014 ע"פ pugetsystems (חבל ש system builders אחרים לא נוהגים לשתף מספרים, אם כי היו 'התבטאויות' בנושא).

NVIDIA GeForce cards on a whole have proven to be much more reliable than Radeon cards in recent years. In fact, in 2014 NVIDIA GeForce cards only had an overall failure rate of 2.34% (down from 3.3% last year) versus cards which had an overall failure rate of 17.9% (up from 10% last year

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק שה980 ti חזק יותר ב1080 אבל אין שום הצדקה לשחק איתו ב1080 אלא אם כן כיף לך להגיע ל120 fps המטרה שלו זה 2k . וההבדל בניהם ב4k הוא די זניח

וגם המחיר שלו יקר עכשיו אבל הוא ירד כי בכול זאת זה כרטיס חדש .

מה שכן שכחת לגמרי מהfury שנותן ביצועים עדיפים בהרבה.( לפעמים). מה980 ב4k.

אני מעדיף את ה980ti

ואת הfury .

מה עוד שהדריברים של עושים להם רק טוב אם השנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.techpowerup.com/reviews/Palit/GeForce_GTX_980_Ti_Super_JetStream/30.html

לא במטרה להמעיט מכבודם של fury/x, אבל בממוצע ה-furyx משתווה ל-980ti רק ב-4k. וגם ברז' זו גרסאות 980ti עם OC מהמפעל חזקות יותר.

ה-fury יקר מ-980, כאשר רק ב-4k הוא מטפס ליחס $\fps של 980 סטוק. (עם המחיר בארץ גם את זה הוא לא עושה).

בכל מקרה השוואות 4k רלוונטיות אולי לרז' וירטואלית (DSR/VSR), שכן רק כ-0.07% משתמשים במסך פיזי כזה (לפחות ע"פ steam survey).

ואגב לא מאבדים אחריות כתוצאה מ-OC ידני מתוכנה, לפחות לא באופן מעשי (אבל מובן שלא כל אחד רוצה או יודע להתעסק בזה).

אני יכול רק לנחש שזה קשור בנתוני אמינות \ failure rate עגומים לשנת 2014 ע"פ pugetsystems (חבל ש system builders אחרים לא נוהגים לשתף מספרים, אם כי היו 'התבטאויות' בנושא).

יאפ, אני אומר את זה כל הזמן. הג'יפורס מוצר יותר איכותי ואמין. ואז אנשים קופצים פה "פאן בוי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל שהמערכת הפעלה הזאת תעבוד כמו שצריך ואז יהיה אפשר להנות מאפקטים חדשים עם DirectX12.

אתמול למשל, לאחר שימוש במערכת הפעלה כשבוע שלם, חזרתי מעבודה, הפעלתי את המחשב, והרשת מתנתקת כל הזמן. ידעתי שזה דרייבר כי הייתה לי בעיה דומה עם אחר בWindows8. עשיתי Reset למערכת הפעלה, שזה התקנה נקייה חדשה, והבעיה הסתדרה. כמו כן, בעיה נוספת של כרטיס מסך (כל משחק נפתח במסך שחור), גם הסתדר.

כלומר, השדרוג לא עבר בשלום.

אז שיתקנו את כל הבעיות האלה כבר ואז אני אהיה רגוע ואתפנה להנות מ-DirectX12. תודה. :smiley-computer012:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...