למה directx 12לא מספק את הסחורה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה directx 12לא מספק את הסחורה?

gtx980sli

Recommended Posts

אמרו שהapi החדש ישנה את הכללים אבל הוא יצא וכלום לא השתנה .

איפה הפי שניים ביצועים ?

איפה השילוב בין לnvidia במערכת אחת?

איפה השיתוף זיכרון בין כרטיסים ?

למה אין על זה שום דבר ביוטיוב ?

דיברו כול כך הרבה אז למה פתאום שכחו הכול?

למה משחקים לא מוציאים תמיכה ב12 ?

למה אין שום תרד על זה בפורום הזה?

אמרו שכרטיסי יוכלו לרנדר אותה סצינה עם כמה כרטיסים . מה שיכול לשפר מערכי cf . למה אף אחד לא משתמש הפיצרים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות

980 ti וכול ה300 הם כרטיסי 12 .

חוץ מזה אין שום מנוע שנותן תמיכה ? הרי היה הדגמות כמו של האישה הבוכה וunreal e . King of woshu .

הרי הם פותחו על מנוע גרפי . אז למה לא נותנים את הכלים לציבור הרחב (אפילו בגרסת דמו ) שתיתן איזה מדד ליעילות.

ואני בהחלט חדש בתחום הapi.

שאני חושב על זה , האישה הבוכה הורצה על טיטאן x ( 4 מהם(למה לא משחררים אותה כדמו לבעלי הכרטיס הנל או 980ti?

- - - תגובה אוחדה: - - -

כמה זמן יקח עד שמשחקים יוציאו תמיכה ( מניסיונכם האישי)?

זה יתן פוש רציני למשחקי אסטרטגיה בזמן אמת או הגברת רמת הצפיפות בgta או סתם להגיע לסצינות יוצר מפורטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מר קשקשן. אתה שואל שאלות, עונים לך ואתה מגיב ב"איזה שטויות".

כל הכרטיסים שציינת תומכים חלקית ב-DX12.

זה שהיו הדגמות לא אומר שיש משחקים שנכתבו תוך שימוש ביכולות ש-DX12 מספק.

ומה בדיוק יעזור לך דמו? זה מה שיתן לך לישון טוב בלילה? שהרצת איזה דמו לטכנולוגיה שלא תהיה זמינה לך בזמן הקרוב וראית שהיא יותר טובה מהנוכחית?

אני אחסוך לך, DX12 מוצלח יותר מ-DX11 בסבירות גבוהה מאוד. הנה, שן בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דירקט איקס 12 לא יתן לך שיפור משמעותי בראליזם. הוא לא מוסיף לסט הכילים משו שמקפיץ את היכולת לדמות מציאות מעבר למה שכבר קיים.

הקפיצה הבאה תיהיה QMC במשחקים, זה באמת יקפיץ את הריאליזם, לאחר מכן תמיכה מלאה ב SSS,

שני אלה ועוד אלמנטים שלא קיימים כרגע כמו refraction IOR זה מה שבאמת מונע מהמנועי משחק להציג ריאליזם שהוא אחד לאחד מציאות .

וגם אז, זה תלוי בארטיסטים לבנות באופן יפה את העולם או באופן ריאליסטי אם זו המטרה.

בהרבה משחקים לא תראה שום הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו רגע ריאליזם ועניינים הנוגעים למפתחי משחקים.

לא היו דיבורים על כך שהDX12 יביא שיפור משמעותי של ביצועי משחקים קיימים על כרטיסים קיימים?

או שאני מתבלבל עם דיבורים שהיו על מהפיכה בדריוורים?

או שאולי שני הדברים קשורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כרטיסי המסך מבוססים dx11 למעט סדרה 5000/6000 תומכים ברמה הבסיסית ביותר בdx12 למרות שfermi עוד לא קיבל תמיכה אבל NVIDIA הכריזו שהם כן יתמכו. זה אומר תמיכה low level api שזה תוספת הביצועים הכי גדולה כנראה. מעבר לזה יש המון פיצ'רים שהם כבר סוג של הרחבה של התקן ובו לא כל הכרטיסים תומכים. כעיקרון באופן רשמי 2 זה הליבה שתומכת בהכי הרבה פיצ'רים מן התקן בעוד שלGCN יש גם דברים שלא נתמכים אצל אבל הם לא חלק מאף רמה של תמיכה אז זה לא כזה רלוונטי. בקיצור את תוספת הביצועים כולם יקבלו. כשהיו משחקים מוכנים אז יהיו משחקים מוכנים. כרגע מוקדם עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות . ( סתם בצחוק)

בנוגע לריאליזם :כדאי לך לראות כמה סצינות שיצרו לאחרונה. אולי זה לא שיא הריאליזם אבל זה לא רחוק

שנית דמו כן עוזר לישון בשקט כי זה מדד.

שיעשו מבחן ביצועים כמו pcmark גרפי נורמלי ולא חרטה של קווים שלא מחייבת מציאות וזה יתן לך תמונת מצב ואז יוכלו לבדוק את כול הפיצרים .

לא חייבים לחכות שנים ( הגזמה ) עד שיצא משחק חדש שתומך בdirectx 12 אפשר ליצור הדגמה צנועה

ומה זאת אומרת הכרטיסים תומכים חלקית ? אני יהיה חייב לקנות פסקל ב2016 כדי להנות מהתמיכה המלאה?

לא. הם יקנו אותה לכול הדור הקודם . ואני מאמין שהרבה מהפיצרים יעבדו בדורות הקודמים .

וחוץ מזה מתי זה יכנס לשוק מניסיונם האישי?

- - - תגובה אוחדה: - - -

Cave man זה שיש לך מעבד 8 ליבות ושלוש לא נותן לך להתנשא על אחרים.

אמרתי שטויות כי הייתי בשוונג אבל אתה כנראה המבוגר האחראי אז תראה קצת כבוד .

( גם למתחילים יש מקום בזירה, לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זאת אומרת הכרטיסים תומכים חלקית ? אני יהיה חייב לקנות פסקל ב2016 כדי להנות מהתמיכה המלאה?

לא. הם יקנו אותה לכול הדור הקודם . ואני מאמין שהרבה מהפיצרים יעבדו בדורות הקודמים .

לא תוכל להנות מכל הפיצ'רים באף אחד מהכרטיס שקיימים בשוק. על מנת לתמוך ב-100% מהפיצ'רים של DX12 צריכים להעשות שינויים פיזיים בליבה, דבר שלא ניתן לבצע באופן תוכנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאה דורש, נאה מקיים.

אתה לא יכול לצפות שיתייחסו אליך בכבוד כשאתה לא מכבד אחרים בתגובות שלך.

אולי עכשיו הוספת בסוגרים סתם בצחוק, אבל זה בפירוש לא היה סתם בצחוק בהודעה הקודמת שלך. וזה שהיית ב"שוונג" זה לא תירוץ לא לכבד אחרים.

אתה לא מדבר אלא כותב, זה אומר ששניה לפני שאתה לוחץ על כפתור "פרסום תגובה" אתה יכול לקרוא את מה שכתבת ולחשוב אם כך היית רוצה שיענו לך.

עריכה: יש לי 4 כרטיסים. צריך לעדכן את המפרט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...