מחפש לוח אם עבור i5 2500K - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לוח אם עבור i5 2500K

Animor

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי החוברת של הלוח GA-P67A-UD3-B3 (בעמוד 51), יש בביוס במסך Health Status אפשרות בשם CPU Smart FAN Control, שמאפשרת לקבוע כיצד המאוורר של המעבד יתנהג. קביעת הערך של אפשרות זו ל Disabled, אמורה לגרום לכך שהמאוורר יעבוד במהירות המקסימלית שלו בלי תלות בטמפרטורת המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני יודע שזה היה בביוס. אני החלפתי ל- uefi ושם יש כל מיני באגים, אני אבדוק אם זה עדיין עובד.

בכל אופן, במקרה כזה המאוורר מרעיש מאוד. אני מחפש אפשרות להתאים את המהירות לטמפרטורה של המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות אבל... מה עם לחזור אחורה לגרסת ביוס ישנה יותר?

אם אתה רוצה חדש, פשוט תנטר את יד2 והטריידזון, יצוצו שם מציאות מדי פעם.

הבעיה שאנשים לא נפטרים מהלוחות והמעבדים האלה מהר, האסוול וברודוול לא מציקים שדרוג פלטפורמה, ואנשים עם סנדי ואייבי (אני כלול בהם) מרוצים ולא רואים סיבה לשדרוג, ולכן לא מוכרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן העליה עדיין יהיה מהיר בגלל הssd, אולי הבדל של כמה שניות (ופוסט ארוך יותר). אם הדיסק מפורמט בGPT - תצטרך להתקין שוב (אפשר גם להמנע אבל זה קצת עבודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף לוחות עם צ'יפסטים דומים או זהים זה לא מתכון לכלום. זה שלאחד אולי קוראים ud3 ולשני ud7 או שאחד של ג'יגהבייט ואחד של גם לא משנה ממש. ההבדלים היחידים שיכולים להיות הם בדרייבר של כרטיס הרשת המובנה ואולי כרטיס הקול, וגם בהם ברוב המקרים זה קל לסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...