כסאות מוזיקליים: LG G4 בביקורת - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסאות מוזיקליים: LG G4 בביקורת

liiight

Recommended Posts

ושוב, שהגולשים ישפטו אם היה משהו "לא ענייני" בתגובה שלי. לטעמי היא היתה עניינית וברורה מאוד, אבל כמובן שאתה לא מוכרח להגיב לעניין אם אתה לא רוצה :)

בנימה אישית, זה דיי שקוף ששנאה אישית שלך כלפיי מעבירה אותך על דעתך, אתה לא מסוגל להתמודד עם טענות ענייניות לגבי תוכן הכתבה מכיוון שהן הגיעו (גם) ממני, ולכן במקום להגיב לעניין אתה בחרת בהתחלה להתעלם (לא רק ממני אלא גם מכל שאר הגולשים) ולאחר מכן התחלת לאיים בתביעות מגוחכות.

לך שתה כוס מים. אף אחד לא מאשים אותך בשום דבר ולא תוקף אותך באופן אישי. יש באתר טוקבקים ויש גולשים שמגיבים בצורה עניינית על התוכן, פעולה לגיטימית.

אגב, מעולם לא הייתי בעד צנזור של תגובות לגיטימיות, רק של תגובות לא ענייניות [aka ספאם] שכל מטרתן היתה לתקוף את האתר, בלי שום מהות עניינית. אני עדיין בעד כמובן.

בכל אופן נראה שהדיון הזה מיצה את עצמו.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לגבי שאר הטענות שהועלו. הסיבה שלא התייחסתי עד עכשיו היא שאני לא רואה צורך להגיב לאנשים שלא מסוגלים לנהל תרבות דיון נורמלית.. החלק אולי שהכי משעשע אותי היא העובדה שהרוב המוחלט של המגיבים כאן נותן את דעתו על הביקורת בהסתמך אך ורק על ביקורות אחרות שקרא או ראה. זה מגוחך ופתטי בעיניי ואומר לי שאתם לא מבינים את כל הקונספט של ביקורת. אני לא מתיימר שדעתי תהיה זהה לביקורות אחרות ומה שנראה טוב או נשמע טוב לבן אדם אחד, לא בהכרח ייראה כך לשני. תקראו הרבה ביקורות, תנסו להבין בין השורות איך המכשיר באמת ואז אם אתם ממש מרגישים צורך להגיב תגיבו. כל דבר אחר רק גורם לכם להיראות לא חכמים.. אם אתם מעוניינים לפרוק עליי את העצבים שלכם ולדבר בצורה לא תרבותית, אני פשוט הולך להתעלם מכם לחלוטין.

אתה שקרן וחצוף.

לא התייחסת לשום תגובה. גם לענייניות מביניהן. אף אחת. כעת אתה מתיימר להפוך את כולם לטיפשים סובייקטיביים?

לפחות תשתוק.

כמוך, "

הסיבה היחידה שאני בכלל טורח לומר את כל הדברים הללו" היא ששתיקת הכבשים פה לא תתפרש כהסכמה חלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך - יש חולקים.

מצלמה - יש חולקים.

ביצועים מצויינים זה לא דבר שניתן לציין כמעלה אם זהו דבר שמשותף לכל מכשירי הדגל, וה- הכי נמוך מכולם. לכל היותר לא חיסרון.

חיי - לא נכון.

בקיצור - ביקורת פח.

הבנתי, כלומר בראש שלך התגובה הזאת נראית כמו תגובה עניינית ששווה התייחסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה עניינית בהחלט, כיוון שהיא מתייחסת לנכתב ולא לכותב, מניעיו או כל משהו שאינו לגופו של ענין. נוסף על כך שאני מאמין שהכל נכתב בניסיון להפיק ביקורת מוצלחת.

היות ואין תחת ידי את שני המכשירים הנ"ל, למעט כמה שעות שיצא לי להסתובב עם הגלקסי, לא יכולתי לכתוב בנחרצות שהנך טועה. לכן, בהתייחס למה שקראתי על שני המכשירים הנ"ל הרושם עלה שבארבעת הפרמטרים הללו כתבת לא כפי שכתבו כולם. וזה בדיוק מה שכתבתי - יש חולקים.

בוודאי שטענותי מתבססות על ביקורות של אחרים, הרי אין לי את המכשירים בידי. לא טענתי מדוע הנך כותב לא כמו שאר הביקורות - הנך צודק שזה מחטיא את כל הרעיון של ביקורת אישית. השאלה היתה איך הגעת למסקנות רחוקות כל כך מהשאר.

היות ובצירוף ארבעתם הביקורת נראית לא מקצועית - סיכמתי במסקנה אחת ממצה. אני מצטער אם הבעת ביקורת הופכת בעיניך את תגובתי ללא עניינית, אבל למעשה היא כן. בנוסף, שים לב שכלל לא נכנסתי למלחמת המכשירים, מי טוב יותר ולמה, וגם לא התייחסתי לפרמטרים הזויים בסגנון GSM Arena. אני מניח שלמרות הכל המסקנה לפיה המכשיר טוב וראוי ומי שיקנה אותו יהנה ממנו נכונה. כלומר, שוב, התייחסתי אך לגופו של עניין.

נוסף על הנ"ל, לא זכור לי שהתייחסת לאיזו תגובה אחרת, כך שקצת מגוחך לטעון על סמך התגובה שלי שאף אחת משאר התגובות לא היתה עניינית ולכן לא התייחסת בכלל לאף אחת מהן.

ואגב, תפריד בין מתקפות לא ענייניות בסגנון "איך בכלל אתה מעז לשבח את המכשיר הזה" לבין הערות על הביקורת. בסך הכל אנשים פה התרגלו לסטנדרט גבוה, והביקורת הזו לא ברמה של קודמותיה. עיין לדוגמה:

http://hwzone.co.il/%D7%9E%D7%9C%D7%9A-%D7%94%D7%90%D7%A0%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%99%D7%93-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9-lg-g2-%D7%91%D7%91%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%AA/1/

http://hwzone.co.il/%D7%90%D7%A0%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%99%D7%93-%D7%98%D7%94%D7%95%D7%A8-%D7%A0%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%A1-5-%D7%91%D7%91%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%AA/7/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעת ביקורת בפני עצמה היא כמובן מקובלת, אבל לדעתי לומר שבגלל שיש שני סעיפים שביקורות אחרות חולקות עליהן, וסעיף אחד שלדעתך לא נכון הביקורת היא "פח", זה לא לעניין. אני ממש לא ילד קטן (יש לי ילדים קטנים) ואני לא עשוי מסוכר, אבל כשאני חוטף תקיפה כזו על אייטם שבניגוד לדעת חלק מהאנשים פה כן השקעתי בו מזמני, אני נכנס למצב של התגוננות ובמקרה שלי, לא מעוניין בכלל לענות לאף אחד על שום שאלה, לגיטימית ככל שתהיה.

הצורה שבה אתה מעביר את הביקורת היא חשובה בעיניי לא פחות מהתוכן של הביקורת, משהו שללא ספק אתה מסכים לגביו בהתייחס לתגובה האחרונה והמאוד מכובדת שלך.

אז עכשיו ש(אני מקווה) שסיימנו את ענייני העלבונות, אשמח להתייחסות עניינית:

1. לגבי חיי הסוללה. אני לא ביצעתי בדיקת מעבדה או בדיקה אבסולוטית ולא התיימרתי לעשות זאת. מעולם לא עשיתי זאת בביקורות וזה בהחלט משהו שדובר עליו גם בתגובות וגם במערכת שכדאי שיהיה, ואני בהחלט אקח זאת לתשומת לבי. יחד עם זאת, כשאני סוקר מכשירים אני מקפיד שהשימוש בהם יהיה אותו סוג שימוש במשך כמה ימים וכותב את התוצאות מהתנסותי האישית. לפי התנוסתי, ה-G4 החזיק לי יותר מה-S6. אין פה בכלל עניין להתווכח, זה מה שאני חוויתי. יכול להיות לצורך העניין שקיבלתי מכשיר עם בעיה. יכול להיות שעדכון גרסה שיצא בימים האחרונים ל-S6 ישנה באופן דרסטי את החוויה שלי. יכול להיות שבכלל באג אחר השפיע על התוצאות. אבל אני עומד מאחורי התוצאות שכתבתי, כי אלו הן התוצאות שקיבלתי.

2. לגבי , טעיתי לגבי זה. הסתמכתי על מקור שגוי ואני מתנצל. זה הוסר מהביקורת ותודה על ההערות בנושא.

יש עוד דברים שלא התייחסתי אליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראש אקדים שכל פרמטר יכול להבחן בפני עצמו, ויכול להבחן לגבי המתחרים הבולטים.

בנוגע למסך, יתכן שאכן בהסתכלות על המסך בפני עצמו מתקבל הרושם שהוא יפה ובהיר. אבל אם בוחנים אותו כלפי המתחרים, ויותר מדוייק - איפה עומד המסך של ה-G4 לעומת המתחרים מול ה-G3 לעומת המתחרים, כפי שהבנתי המסך פחות איכותי (כלומר, פחות חד) מהמתחרים. גם בנושא פרופיל הצבעים, הטענה היא ש- בחרו לממש פרופיל צבע שונה מRGB והצבעים כביכול אמורים להיות מדוייקים יותר, אך פחות יפים. שוב, המכשיר אינו תחת ידי ויכול להיות שבפני עצמו הוא מוצלח.

מצלמה, כנ"ל. יתכן שהמצלמה טובה בפני עצמה, כנראה שהקרב די צמוד אך בכל זאת טוענים שבהשוואה לגלקסי S6 היא מעט טובה פחות.

אצטט מה שכתבתי לגבי הביצועים: "ביצועים מצויינים זה לא דבר שניתן לציין כמעלה אם זהו דבר שמשותף לכל מכשירי הדגל, וה- הכי נמוך מכולם. לכל היותר לא חיסרון". ברור שהביצועים יהיו טובים בפני עצמם. אף אחד לא ציפה לביצועים נמוכים מה-G3 או קרטוע בפעולות בסיסיות. אם מודדים ביצועים בשימוש רגיל כנראה שהם בסדר גמור. השאלה היא האם זו מעלה של המכשיר? בהתייחס לכך שמתחריו עולים עליו התשובה היא לא.

החוויה שלך לגבי חיי הסוללה מעניינת, בסך הכל הטענה המקובלת היא שמצב הפוך בדרך כלל. בכל מקרה בדיקה כזו, אפילו בדיקת שימוש בפועל ולא בדיקה סינטטית צריכה להתבצע ראש בראש - הטענת שתי המכשירים באותו הזמן, ביצוע אותם הפעולות וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הביצועים, כל הנושא הזה די מאוס בעיניי מהסיבה היא שהיכולות של המכשירים הללו עולים בהרבה על השימושים שלהם. צריך באמת להתאמץ כדי לאתגר את מכשירי הדגל וגם אז ההבדלים ביניהם מינוריים. אז תכלס, אפשר לטעון שזאת לא מעלה של המכשיר, מקבל.

לגבי המצלמה, אני באמת חושב שאם תשווה צילומי לילה אחד ליד השני של המכשירים אתה תראה שה-G4 לוקח. אבל שוב, זה סובייקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לביקורת שלי עדיין לא התייחסת. לא רק שבשום מקום לא עלבתי בך, אלא גם יצאתי כנגד

אלה שכן ירדו לפסים אישיים, באופן שלדעתי אין לו מקום בפורום מקצועי.

אשמח אם תתייחס להערותיי. [emoji4]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הסקירה!

כמה הערות:

1. תיקון טעות: ה-G4 לא מגיע עם מטען מהיר, אלא עם אותו מטען של ה-G2, כלומר 5v 1.8A. מעבר לכך, ראיתי כתבה עם בדיקות עם מטען מהיר, שהעלו שהטלפון לא תומך בטעינה מהירה למרות שמעבד הקוואלקום שבו אמור לתמוך בכך. ייתכן ש-LG כיבו את זה תוכנתית.

2. לגבי טעינה אלחוטית - נדמה לי שקראתי שה-G4 דווקא לא תומך בזה, אבל אולי אני טועה.

3. לגבי הסוללה, ממה שקראתי גם ה-S6 וגם ה-G4 די מאכזבים מבחינת זמן הסוללה. מפתיע שהתרשמת כל כך לחיוב מהסוללה...

4. מניסיון אישי, אני לא מסכים שהממשק של ה-G2 היה קטסטרופה. אבל אני מניח שזה עניין של טעם.

5. היה חסר לי פירוט לגבי הרמקול האחורי - האם ניתן לשוחח באופן משביע רצון כאשר המכשיר מונח בדיבורית ברכב? האם ניתן להניח את המכשיר על שולחן ועדיין לשמוע כמו שצריך מהרמקול?

סליחה שלא הגבתי, זה נבלע ברעש. בכל אופן:

1. המכשיר כבר לא ברשותי אז אני לא יכול להגיד ב-100%, אבל אני די בטוח שהוא נטען לי במהירות שציינתי. ייתכן שטעיתי. בכל אופן, המכשיר בהחלט תומך בטעינה מהירה: http://www.androidcentral.com/lg-g4-supports-qualcomm-quick-charge-20-after-all

2. ציינתי קודם שטעיתי ותיקנתי את האייטם. תודה על ההערה.

3. לגבי חיי הסוללה, ראה תגובה קודמת שלי.

4. אני לא אוהב את הממשק הזה בכלל, אבל כמו שאמרת, זה סובייקטיבי לחלוטין.

5. לגבי הרמקול האחורי, בגלל שהמכשיר קעור קלות אז הוא לא שוכב באופן מוחלט על גבו וחוסם את הרמקול לחלוטין, כך שהמצב לא גרוע כמו מכשירים אחרים עם מאחורה, אבל עדיין לא מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר לא תומך בטעינה מהירה!

זה טוב ויפה שיש לו מעבד S808 שתומך בזה, אבל תוכנתית זה מנוטרל לעת עתה ולא ידוע אם זה יתאפשר בעתיד!

גם אם ייצא עדכון, אני בספק שלארץ הוא יגיע, ואם כן אז באיחור גדול.

אנשים בארץ על סמך הביקורת שלך יקנו אותו ומטען מיוחד ויקר שתומך ב-QC2.0 רק כדי לגלות שהם קנו מטען מאוד יקר שטוען רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך נורא. המטען יטעין להם במקסימום האפשרי עכשיו ובמקסימום ממש לכשיתאפשר, ואם לא יאבדו אותו גם מכשירים רבים אחריו.

אגב, לא הבנתי איזו סיבה יש להם לעשות את זה. התחממות יתר בשעת טעינה? לא ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...