כסאות מוזיקליים: LG G4 בביקורת - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסאות מוזיקליים: LG G4 בביקורת

liiight

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הגזמתם לגמרי.

הסקירה אולי לא מושלמת ואף סובלת מכמה אי דיוקים, אבל מפה ועד לומר שהכתב שקרן ומשוחד ע"י בעלי אינטרסים?

נו, באמת.

גם אם יש לכם ביקורת על הסקירה, יש דרך לומר את הדברים מבלי לרדת לכזו תת רמה.

אני יודע כעובדה שהאתר כאתר לא משוחד ע"י בעלי אינטרסים, אבל לגבי הכתב הספציפי (שהוא זה שגם עומד מאחורי הביקורות הביזיוניות על ה-S6) - אין לי מידע מוכח שסותר/מאשר את זה. שהגולשים ישפטו.

לגבי המשפט האחרון, אני לא ראיתי פה תגובות "תת רמה". ביקורת תת רמה דווקא ראיתי. אפילו 3 כאלה: על ה-G4, על ה-S6 ועל ה-S6 Edge.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שיש בעיות עם הביקורת הזו (בינתיים למשל גיליתי שצדקתי לגבי הטעינה האלחוטית, כמו שצדקתי לגבי הטעינה המהירה - ה-G4 לא תומך בטעינה אלחוטית, למרות שאפשר להוסיף לו תמיכה בזכות הגב הפריק).

יחד עם זאת, אני לא חושב שזו "ביקורת פח אשפה" או "תת רמה". אם אתה רוצה לראות מה זה באמת תת רמה, לך ל-FXP...

אגב, נדמה לי שכבר פעמיים-שלוש כתבת שהוידאו ב-G4 גרוע בגלל האודיו שלו. לפי הביקורת הרחבה והמקצועית של GSMARENA, זה לא כך:

Winner: LG G4. We wish 2160p videos were sharpened more and 1080p videos less, but with better dynamic range and color rendering, plus better audio, the LG G4 provides the better overall experience.

http://www.gsmarena.com/lg_g4_vs_galaxy_s6-review-1266p10.php

יכול להיות שהמקור ממנו קיבלת את הרושם הזה הסתמך על מכשיר פגום? או אולי לא בדק כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הכתבה, אבל מההתרשמות שלי מצפיה וקריאה של ביקורות שונות (לפני העדפות אישיות) באופן כללי האס6 מוצלח יותר בהשוואה לג'י4. האדג' פסול בעיניי כי סתם מכשיר מיותר, התנסתי בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שיש בעיות עם הביקורת הזו (בינתיים למשל גיליתי שצדקתי לגבי הטעינה האלחוטית, כמו שצדקתי לגבי הטעינה המהירה - ה-G4 לא תומך בטעינה אלחוטית, למרות שאפשר להוסיף לו תמיכה בזכות הגב הפריק).

יחד עם זאת, אני לא חושב שזו "ביקורת פח אשפה" או "תת רמה". אם אתה רוצה לראות מה זה באמת תת רמה, לך ל-FXP...

אגב, נדמה לי שכבר פעמיים-שלוש כתבת שהוידאו ב-G4 גרוע בגלל האודיו שלו. לפי הביקורת הרחבה והמקצועית של GSMARENA, זה לא כך:

Winner: G4. We wish 2160p videos were sharpened more and 1080p videos less, but with better dynamic range and color rendering, plus better audio, the G4 provides the better overall experience.

http://www.gsmarena.com/lg_g4_vs_galaxy_s6-review-1266p10.php

יכול להיות שהמקור ממנו קיבלת את הרושם הזה הסתמך על מכשיר פגום? או אולי לא בדק כמו שצריך?

gsmarena עושים מבחנים סטטיים מצויינים, ולכן הם מעולים להשוואת זמן למשל, שם רואים בבירור שה-S6 משאיר אבק ל-G4, אבל כמובן שזה לא מנע מכותב הביקורת השקרן לטעון בדיוק ב-180 מעלות ההיפך.

אבל כנראה שבהחלטות סובייקטיביות שמתבססות על "טעם אישי", יש להם בעיה מסויימת.

א. בוא נתחיל בזה שבדיקות הוידאו שלהם מבוצעות תמיד באותו מקום, באותה פינת כביש. כל מה שהסאונד מקליט זה רעש של מכוניות נוסעות. אני לא יודע מה איתך אבל מבחינתי זאת לא הסיטואציה האידיאלית לבדיקת איכות של מיקרופון.

ב. למרות שלטענתם (כאמור, הסובייקטיבית) הסאונד של ה-S6 נשמע פחות טוב, חשוב להדגיש שאובייקטיבית איכות ההקלטה ב-S6 גבוהה יותר (ה-bitrate).

ג. לדעתי אפילו בוידאו שלהם, על אף הבעיתיות שלו בבדיקת הסאונד (סעיף א), אפשר לזהות שה-S6 נשמע טוב יותר.

ד. אבל בוא נניח שקשה לזהות. בוא תיתן לאוזניים שלך לשפוט. השוואות עדיף לעשות עם האוזניים, לא עם העיניים בקריאה של דעה של מישהו אחר.

בבקשה תסתכל על ההשוואה הבאה, החל מדקה 3:00. אם אחרי שתראה אותה אתה לא תסכים איתי שה-S6 נשמע הרבה הרבה יותר טוב מה-G4 שנשמע מתכתי ומוזר, אז השמיעה של אחד מאיתנו בוודאות דפוקה מהיסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. למרות שלטענתם (כאמור, הסובייקטיבית) הסאונד של ה-S6 נשמע פחות טוב, חשוב להדגיש שאובייקטיבית איכות ההקלטה ב-S6 גבוהה יותר (ה-bitrate).

לא חולק עליך. רק שתדע שבמקרה זה אין לקצב הדגימה שום משמעות. אפשר להקליט עם ציוד מסריח בקצבי דגימה מטורפים וזה ישמע אותו הדבר כמו הקלטה עם ווקמן, ואפשר להקליט עם ציוד טוב בהגדרות נכונות ולא תשמע שום הבדל בהגדלת קצב הדגימה אם לא בהפרש משמעותי. בטח פה שמדובר על הקלטת רעשי רקע ודיבורים, ולא , ההפרש לא משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שיש לקצב הדגימה משמעות מכרעת, רק אמרתי שבנוסף לעובדה שסובייקטיבית ה-S6 פשוט נשמע טוב יותר - אז גם טכנית if anything אם מישהו מהם מוביל בנתונים הטכניים אז זה גם כן ה-S6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבנוסף לעובדה שסובייקטיבית ה-S6 פשוט נשמע טוב יותר

errr....

אבל כן, בקטע הספציפי של הדיבור הG4 יצא מתכתי. גם בהשוואה הראשונה של הOIS הקולות רקע היו יותר מפורטים בS6 (ללא רעש המטוס).

מעניין אותי למה הכתב לא מתייחס לתלונות הבוטות שהועלו, הוא לא מששתף בקהילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוח לו להתעלם, הוא עשה את זה גם בביקורות הזוועתיות על ה-S6/E.

בטח מעדיף להתעלם מאשר להיכנס לויכוח שעלול לסכן אותו בחשיפת האמת לגבי הגורמים (אולי היבואן של LG?) שגרמו לו לשקר כבר ב-3 ביקורות רצופות שהוא פירסם פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד. אבל בוא נניח שקשה לזהות. בוא תיתן לאוזניים שלך לשפוט. השוואות עדיף לעשות עם האוזניים, לא עם העיניים בקריאה של דעה של מישהו אחר.

בבקשה תסתכל על ההשוואה הבאה, החל מדקה 3:00. אם אחרי שתראה אותה אתה לא תסכים איתי שה-S6 נשמע הרבה הרבה יותר טוב מה-G4 שנשמע מתכתי ומוזר, אז השמיעה של אחד מאיתנו בוודאות דפוקה מהיסוד.

כן, באמת נשמע מתכתי ולא טוב.

מוזר שבסוף הבחור אמר שבתנאים שקטים הסאונד ב-G4 טוב יותר מאשר ב-S6. לדעתי הסאונד היה טוב יותר ב-S6 גם בתנאי שקט וגם בצילום השקיעה בים, כשיש הרבה רעש רקע.

ואתה יודע מה, למרות החיסרון הזה, מכל הסקירות שקראתי וההדגמות של הצילומים אחד מול השני, אני עדיין חושב שהמצלמה של ה-G4 טובה יותר משל ה-S6. למשל, הצבעים מדויקים בהרבה. ה-S6 מדגיש מאוד את הצבעים החמים, זה אולי נראה יפה לחלק מהמשתמשים, אבל זה מאוד לא מציאותי.

בתנאי תאורה קשים ל-G4 יש יתרון די גדול והוא מצליח במקום שבו עד היום לא ראיתי מצלמת מצליחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהמצלמה (סטילס) של ה-G4 רעה, היא מצויינת.

זה לא סותר את כל שאר השקרים (!) שציינתי בתגובה הראשונה שלי ומופיעים בביקורת הזאת. מעניין כמה כסף מקבלים בימנו על כתיבת ביקורת פירסומית כמו זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2015-06-26_2101.png

מדהים, מי היה מאמין?

איך זה הגיוני????

הרי הכתב ב-3 ביקורות האחרונות כתב שה-S6 מחורבן וה-G4 הוא המלך!! והוא בטח לא קיבל אפילו שקל מהיבואן של בשביל לכתוב את השקרים האלה....

אז מוזר....

http://www.androidauthority.com/galaxy-s6-fastest-speed-test-620274/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהסנאפדראגון 810 ינצח את את ה808. העובדה שהHTC הפסיד לG4 זה פשוט מביך וכנראה מצביע על משהו דפוק ברמת הקרנל.

השאלה היא הביצועים של הUI עם הTW של או איך שלא קוראים לדבר הזה של הG4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...