כסאות מוזיקליים: LG G4 בביקורת - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסאות מוזיקליים: LG G4 בביקורת

liiight

Recommended Posts

ברור שהסנאפדראגון 810 ינצח את את ה808. העובדה שהHTC הפסיד לG4 זה פשוט מביך וכנראה מצביע על משהו דפוק ברמת הקרנל.

השאלה היא הביצועים של הUI עם הTW של או איך שלא קוראים לדבר הזה של הG4

1.לגלקסי אין sd810

2.כשמעבד מתחמם התדר יורד אז זה יכול להיות הסיבה לhtc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט ביקורת שלא מתאימה לרמה של האתר.

כואב לי.

הדבר היחיד שבאמת טוב במכשיר הזה הוא המצלמה, חוץ ממנה מה כבר כל-כך שונה מקודמו בתפקיד ?

שלא נדבר על העובדה שהפסקה שנכתבה על הסוללה זה פשוט שקר. למכשיר סוללה נוראית ע״פ כל הביקורות בעולם.

LG פחדה ללכת על 810 ובלית ברירה הלכה על ה808 שגם הוא מסתבר מתחמם מאוד ובחרה שלא להתמודד עם בעיות החום ולספק למעריצים מכשיר שיודע אשכרה לפנות את החום הזה(ע״ע Mi Note Pro שע״פ דיווחים מצליח לפזר את החום של הSD 810

תוצאה ישירה היא מכשיר עם ביצועים פושרים ובעצם שיפור אפסי לעומת שני הדורות הקודמים(הבדל ביצועים של 25% לערך לעומת הG2)

בכל מקרה, בושה. כשאתר כמו gsmarena נותן לסאמסונג את כל הקרדיט וhwzone אומרת דבר בדיוק הפוך, יש כאלו שירימו גבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום מקום ומעולם לא הצהרתי שאתה משוחד. טענתי שהדברים שאתה כותב הם הפוכים מהמציאות - ומדובר בעובדות ש-א. הוכחתי באמצעות קישורים למקורות נוספים; ו-ב. כל שאר הגולשים בכל 3 הדיונים (ביקורות על ה-S6, S6Edge, G4) הסכימו איתי וטענו בדיוק אותו דבר - שהיא מלאה בטעויות קשות שהן לא סתם אי-דיוקים אלא ממש הפוכות ב-180% מהאמת.

אני עדיין עומד מאחורי הטענה הזאת, בדיוק מהסיבות שציינתי - א. הן הוכחו מעל לכל ספק; ב. כל שאר הגולשים כתבו בדיוק אותו דבר, חלקם הגיבו אחריי וכתבו שאני צודק, וחלקם אף הגיבו את אותם הדברים לפניי שאני כתבתי אותם בעצמי.

לגבי האם אתה משוחד או לא, העלאתי את ההשערה שמדובר או בכתב ללא כל ידע/הבנה בתחום, או בכתב משוחד לכאורה, שכן באופן אישי אני לא מצליח לחשוב על סיבה אפשרית נוספת לטעויות כלכך בוטות שחוזרות על עצמן במשך 3 כתבות ברציפות. אולי יש סיבות נוספות שלא עלו במחשבתי כמובן, לא התיימרתי לדעת הכל מעולם.

יודרש ויובהר פעם נוספת שכתבתי והבהרתי לצד אותן השערות שאין לי שום ידע מוכח בעניין לגבי האם זה המצב או לא, ושהגולשים יכולים לשפוט בעצמם.

אגב, העובדה שלא טרחת להגיב לטענות הגולשים (יודגש שוב - ממש לא רק הטענות שלי, יש עוד גולשים רבים שטענו בדיוק אותו דבר ולמעשה הדברים נכתבו שוב ושוב ברוב המוחלט של התגובות על הביקורות הנ"ל), למרות הדיון שהתפתח על גבי 3 דיונים מלאים ב-3 הביקורות השונות - בוודאי שלא הוסיפה לך אמינות. אבל כאמור - זה כבר עניין הגולשים לשפוט, אני לא שופט ולא תליין ולא מעוניין/מוסמך לקבוע שום דבר כעובדה מוחלטת.

שוב - מעולם לא טענתי שאתה משוחד.

כן טענתי שלדעתי יש רק שתי סיבות שיכולות להסביר כמות כזו של טעויות חוזרות - או חוסר ידע של הכתב, או שקר במודע לכאורה. גם לא ממש גיליתי פה את אמריקה, כן? אלו שתי סיבות אפשריות דיי סבירות.. או שהטעות נעשתה מחוסר ידע או שהיא נעשתה בכוונה, אין הרבה אפשרויות נוספות, לוגית.

אם נפגעת מדבריי או מדברי כל שאר הגולשים הרבים שכתבו את אותם הדברים בדיוק - אז אני יכול רק להתנצל בשמי ובשמם ולקוות שגם הם טובי לב כמוני ומוכנים להתנצל כדי לגרום לך להרגיש טוב יותר למרות שאין לכך שום סיבה ממשית.

באופן אישי אני לא רואה פה שום חשד להוצאת דיבה, אך בכל אופן אתה מוזמן לראות זו כתגובה רשמית לאיום שלך. לא טענתי שאתה משוחד. לא פה ולא בשום דיון אחר.

כן טענתי שאתה טועה עובדתית לגבי המוצרים שסיקרת, ופירטתי בצורה דיי ברורה את טענותיי בעבר. כמו כן גולשים נוספים רבים טענו בדיוק אותו הדבר.

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוח לו להתעלם, הוא עשה את זה גם בביקורות הזוועתיות על ה-S6/E.

בטח מעדיף להתעלם מאשר להיכנס לויכוח שעלול לסכן אותו בחשיפת האמת לגבי הגורמים (אולי היבואן של LG?) שגרמו לו לשקר כבר ב-3 ביקורות רצופות שהוא פירסם פה.

לא אמרתי שהמצלמה (סטילס) של ה-G4 רעה, היא מצויינת.

זה לא סותר את כל שאר השקרים (!) שציינתי בתגובה הראשונה שלי ומופיעים בביקורת הזאת. מעניין כמה כסף מקבלים בימנו על כתיבת ביקורת פירסומית כמו זאת...

מדהים, מי היה מאמין?

איך זה הגיוני????

הרי הכתב ב-3 ביקורות האחרונות כתב שה-S6 מחורבן וה-G4 הוא המלך!! והוא בטח לא קיבל אפילו שקל מהיבואן של בשביל לכתוב את השקרים האלה....

אז מוזר....

כנראה שאתה חושב שאם תשתמש במילים כמו "אולי", או "הוא בטח לא קיבל..." או "מעניין כמה כסף מקבלים" ולא תשתמש בהצהרות מוחלטות זה לא נחשב הוצאת דיבה. אז אתה טועה ובגדול.

לגבי שאר הטענות שהועלו. הסיבה שלא התייחסתי עד עכשיו היא שאני לא רואה צורך להגיב לאנשים שלא מסוגלים לנהל תרבות דיון נורמלית. אם למישהו יש דיעה אחרת מדיעתי, על הכיפאק, כמה שיותר. אם אתה זוכר אני זה שהייתי בעד תמיד לאשר את כל התגובות באופן מיידי במערכת התוכן ואתה למשל היית בעד לצנזר כל מה שנחשב כביקורת שלילית. אם אתה לא זוכר על מה אני מדבר אני אשמח למצוא ציטוטים שלך בנושא.

עכשיו כמה דברים:

1. ביקורות הן מעצם הגדרתם סובייקטיביות ולא אובייקטיביות כמו חדשות. אני מבין שזה מבלבל אנשים אבל אין מה לעשות, ככה זה.

2. אם דעתי שונה משלכם זה לא אומר שאני טועה, אלא שדעתנו שונה. למשל עמרי, אתה חושב שהסרת כרטיס המיקרו SD זה לא ביג דיל ואני חושב שזה מאוד. יש גם הרבה ביקורות אחרות שתומכות בדעתי (לא שזה משנה לי בכל, אני לא מעצב את דעתי לפי דעת מבקרים אחרים. זה מה שהיה הופך אותי ללא אובייקטיבי).

3. ייתכן שדברים שכתבתי לא תמיד מדוייקים. אני בן אדם, ואני גם עושה טעויות. טעיתי בעבר ואטעה בעתיד וזה לא הופך אותי לשקרן.

4. אני לא יכול וגם לא רוצה לגעת בכל תחום שהוא בביקורות. אני מתייחס לאיכות הסאונד בצילום ווידאו שהעלית. אני מבין שזה נושא חשוב עבורך ואני גם מבין שאתה בטוח שכל מה שאתה חושב ומרגיש זאת האמת לאמיתה, אבל זה למשל תחום שלא ממש מרגיש לי שיש טעם לבדוק. ישנם עוד תחומים אחרים שמפאת שיקולים כאלו ואחרים אני לא נכנס אליהם בהחלטה מודעת (ניתוח מעמיק של איכות הצילום מול מכשירים אחרים, איכות באזניות וכו'). אתה לא מודע לכל השיקולים ואתה גם לא תהיה מודע אליהם וגם אם לא נגעתי בתחום שבעולם הקטן והחמוד שלך הוא ממש ממש חשוב, זה לא אומר שאני אגע בו בביקורת הבאה.

5. החלק אולי שהכי משעשע אותי היא העובדה שהרוב המוחלט של המגיבים כאן נותן את דעתו על הביקורת בהסתמך אך ורק על ביקורות אחרות שקרא או ראה. זה מגוחך ופתטי בעיניי ואומר לי שאתם לא מבינים את כל הקונספט של ביקורת. אני לא מתיימר שדעתי תהיה זהה לביקורות אחרות ומה שנראה טוב או נשמע טוב לבן אדם אחד, לא בהכרח ייראה כך לשני. תקראו הרבה ביקורות, תנסו להבין בין השורות איך המכשיר באמת ואז אם אתם ממש מרגישים צורך להגיב תגיבו. כל דבר אחר רק גורם לכם להיראות לא חכמים.

6. הסיבה היחידה שאני בכלל טורח לומר את כל הדברים הללו היא ממש לא בשבילך עמרי, היא בגלל שאיכשהו הצלחת לומר משהו נכון, שהשתיקה שלי לא תורמת לאמינות שלי. אז לכל מי שקורא את זה, אם אתם מעוניינים לנהל דיון בכל אייטם שלי, אני יותר מאשמח, בשביל זה הם מתפרסמים באופן אוטומטי עם ת'ראד בפורום. אם אתם מעוניינים לפרוק עליי את העצבים שלכם ולדבר בצורה לא תרבותית, אני פשוט הולך להתעלם מכם לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כלכך מפחד שיחשבו עליך דברים רעים בעקבות חשדות שהעלאתי (או שלדעתך גם אסור להעלות חשדות, שמבוססים על הראיות בשטח? למיטב זכרוני חשדות כאלה מועלים באמצעי התקשורת למשל בוקר וערב), אז כתבתי והבהרתי - אלו השערות בלבד ואני לא טוען שאתה מקבל כסף מגורמים מפוקפקים על מנת להעדיף בביקורות מוצר X על פני מוצר Y, ועל מנת לטעון דברים שליליים ומוטעים לגבי מוצר Y למרות שכל ביקורת אחרת בעולם מציינת את ההיפך (ולא מדובר רק בדברים סובייקטיביים, אלא גם בעובדות אובייקטיביות כמו למשל זמן הסוללה - בכל המבחנים שיש ברשת ה-S6 היה טוב יותר מה-G4, רק אצלך, בניגוד לכל האינטרנט בכל העולם (!!!!), זה הפוך. שוב, לא מאשים אותך בכלום, רק מציין עובדה). ואם הבנת מדבריי שאני מכריז עליך כמישהו כזה כעובדה, אז כתבתי - זה לא המצב ואני מתנצל שהבנת אותי שלא כשורה.

לגבי שאר הדברים שכתבת, כאמור, שהגולשים ישפטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מבין את המשמעות של המילה עובדה. סתם עשיתי חיפוש מהיר של G4 VS S6 BATTERY LIFE, באמת שלא חיפשתי משהו "מוטה" "לדעתי". תוצאה שנייה בגוגל:

4. BATTERY LIFE

galaxy-s6-g4-4.jpg?itok=MzI7fCQY

This one sort of goes without saying, but it's got to be said anyway. The G4 starts with about 15 percent more battery capacity than the GS6. That's not a huge discrepancy.

But battery capacity alone doesn't make up for the difference I'm getting in battery life. I'm not afraid to charge a phone when it needs it. But the GS6 needs to be juiced up before I leave the in the late afternoon. The G4 makes it to bedtime. End of story.

And I'm not even taking into account that you'll be able to keep a spare battery on hand for the G4.

http://www.androidcentral.com/why-id-buy-lg-g4-over-galaxy-s6#slide5

וזה מאתר שלפי דעתי אתה פרסמת קודם כדי "להוכיח" איזה נקודה אחרת או משהו. זה בטוח לא אתר לא מוכר או קטן. ואתה יודע מה? אני בטוח שאם אני אחפש עוד אני אמצא עוד אתרים עם הדיעה ההפוכה מזו, ועוד אתרים שתומכים בדיעה הזו. אז כנראה שזה לא בדיוק ככה "בכל האינטרנט בכל העולם (!!!)", נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מבדיל בין מבחנים סטטיים שבודקים נתונים עובדתיים בביקורות-מעבדה (לדוגמה, כאן) ובין מאמר דעה שפורסם ע"י מישהו שטוען ללא בדיקה מבוססת שה-G4 "החזיק לו יותר זמן" (איזה אופי שימוש היה בכל אחד מהמכשירים? מה היה זמן המסך? עוצמת התאורה? קצת מביך שאתה לא מבדיל בין משפט כללי כזה ובין מבחן מעבדה עובדתי), אז באמת שאני חושב שכל מילה שאני אוסיף תהיה מיותרת :)

*פה רציתי לצרף צילום מסך מהלינק של הדוגמה הנ"ל אבל ה- G4 היה כלכך מאחור שזה לא נכנס באותו מסך לצערי.....*

אז אני אסתפק שוב בלינק:

http://www.gsmarena.com/battery-test.php3

ובנתונים עצמם:

LG G4: 54h

S6 / S6Edge: 73h

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...