כסאות מוזיקליים: LG G4 בביקורת - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסאות מוזיקליים: LG G4 בביקורת

liiight

Recommended Posts

לקחנו את מכשיר הדגל העדכני של הענקית (השנייה) מקוריאה כדי לראות האם כס המלכות יחליף ידיים באופן רשמי

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%9b%d7%a1%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%95%d7%96%d7%99%d7%a7%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9d-lg-g4-%d7%91%d7%91%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%aa/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסך - יש חולקים.

מצלמה - יש חולקים.

ביצועים מצויינים זה לא דבר שניתן לציין כמעלה אם זהו דבר שמשותף לכל מכשירי הדגל, וה- הכי נמוך מכולם. לכל היותר לא חיסרון.

חיי - לא נכון.

בקיצור - ביקורת פח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורת הזאת, בצירוף עם הביקורות על ה-S6/Edge, הן פשוט סט הביקורות הכי לא אובייקטיביות שקראתי בכל מהלך ימי חיי.

זה כלכך בולט לעין שזה פשוט מביך.

בביקורת על ה-S6 כל חיסרון איזוטרי שרלוונטי רק לאחוז קטן של המשתמשים נופח ללא כל פרופורציה והוצג בתור הנושא המרכזי של הביקורת.

בביקורת על ה-G4 לעומת זאת החסרונות פשוט הוזנחו עד לכדי בקושי "הערת-אגב" במקרה הטוב - רמקול גרוע בגב המכשיר, מיקום קטסטרופלי שנחסם כשהטלפון מונח על שולחן / בתוך מעמד לרכב? שטויות, נזרוק איזה חצי משפט על זה שזה מיקום "לא אידיאלי" ונמשיך הלאה.. שהאנשים המוזרים האלה שרוצים לשמוע את ההנחיות מוויז בזמן נהיגה יזדיינו.

במקרים קשים יותר החסרונות זכו להתעלמות מוחלטת במקרה הרע - איכות הסאונד בצילום ב-G4 פשוט מחורבנת, בטח בהשוואה ל-S6. ההבדל משמעותי מאוד ובולט בצורה שלא משתמעת לשתי פנים, ניתן לשים לב לזה בכל ביקורת/השוואה ביניהם ביוטיוב. האם היה לזה איזשהו זכר בביקורת? אפילו לא מילה. הביקורת רק שיבחה את המצלמה ללא הפסקה.

ובמקרה הקיצון - החסרונות פשוט הוצגו כיתרונות, תוך התעלמות בוטה מהמציאות וכתיבת שקרים שמקומם לא באתר שמתיימר להיות אובייקטיבי - לטעון של-G4 יש "חיי ממש ממש טובים ... אשר יותר ממצליחות להתעלות על המתחרה מבית , ה-S6" - זה פשוט שקר מוחלט. אין לי מילה אחרת לתאר את זה, זה פשוט שקר בוטה שנובע מכך שלכתב אין מושג על מה הוא מדבר, או שהוא משקר במודע מטעמים כאלו או אחרים. בושה.

ביקורת פח אשפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הסקירה!

כמה הערות:

1. תיקון טעות: ה-G4 לא מגיע עם מטען מהיר, אלא עם אותו מטען של ה-G2, כלומר 5v 1.8A. מעבר לכך, ראיתי כתבה עם בדיקות עם מטען מהיר, שהעלו שהטלפון לא תומך בטעינה מהירה למרות שמעבד הקוואלקום שבו אמור לתמוך בכך. ייתכן ש- כיבו את זה תוכנתית.

2. לגבי - נדמה לי שקראתי שה-G4 דווקא לא תומך בזה, אבל אולי אני טועה.

3. לגבי הסוללה, ממה שקראתי גם ה-S6 וגם ה-G4 די מאכזבים מבחינת זמן הסוללה. מפתיע שהתרשמת כל כך לחיוב מהסוללה...

4. מניסיון אישי, אני לא מסכים שהממשק של ה-G2 היה קטסטרופה. אבל אני מניח שזה עניין של טעם.

5. היה חסר לי פירוט לגבי הרמקול האחורי - האם ניתן לשוחח באופן משביע רצון כאשר המכשיר מונח בדיבורית ברכב? האם ניתן להניח את המכשיר על שולחן ועדיין לשמוע כמו שצריך מהרמקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תיקון טעות: ה-G4 לא מגיע עם מטען מהיר, אלא עם אותו מטען של ה-G2, כלומר 5v 1.8A. מעבר לכך, ראיתי כתבה עם בדיקות עם מטען מהיר, שהעלו שהטלפון לא תומך בטעינה מהירה למרות שמעבד הקוואלקום שבו אמור לתמוך בכך. ייתכן ש-LG כיבו את זה תוכנתית.

http://www.androidcentral.com/lg-g4-supports-qualcomm-quick-charge-20-after-all

https://www.qualcomm.com/products/snapdragon/smartphones/lg-g4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא קראת את מה שקישרת אליו, כי זה אומר בדיוק את מה שכתבתי: למרות שהמעבד תומך בטעינה מהירה, בפועל המכשיר לא תומך בזה. בכתבה הראשונה הם אפילו העלו את אותה אפשרות שאני העליתי - שזה משהו שאולי אפשר להדליק תוכנתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לגרסה 10A של רונלייט, הטעינה המהירה אינה מופעלת... קרא כאן:

http://www.iopanel.net/p14055/

בכל אופן, יהיה מעניין מאוד אם תעשה השוואה בין המטען המקורי למטען המהיר. וכמובן תבדוק איזו גרסה יש לך. בתור מי שמתכוון לרכוש בעתיד את ה-G4, אני בהחלט מקווה שהם יפעילו את זה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר, ביקורת פח.

זה נראה כאילו אין למכשיר חסרונות.

אני לא מבין לאיזו רמה האתר הזה ירד שנותנים לפרס ביקורות כאלו., זה נראה כאילו ילד בן 16 כתב את זה שלא הכי משכיל בנושא.

רוב המבקרים שמבינים יותר מאדון OR2OOO הגיעו למסקנה שהS6 על אף המגרעות שלו עדיין טוב יותר מG4.

אני רק מקווה שהאתר הזה לא נותן יד לכתבים משוחדים ובעלי עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמתם לגמרי.

הסקירה אולי לא מושלמת ואף סובלת מכמה אי דיוקים, אבל מפה ועד לומר שהכתב שקרן ומשוחד ע"י בעלי אינטרסים?

נו, באמת.

גם אם יש לכם ביקורת על הסקירה, יש דרך לומר את הדברים מבלי לרדת לכזו תת רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המבקרים שמבינים יותר מאדון OR2OOO הגיעו למסקנה שהS6 על אף המגרעות שלו עדיין טוב יותר מG4.

אני חושב שיש לך טעות קטנה, אין לי כל קשר לביקורות ולא התיימרתי להבין יותר מאחרים, או לציין שמכשיר אחד עדיף על אחר. בסך הכל ציינתי שמחר אני קונה G4.

נכון לגרסה 10A של רונלייט, הטעינה המהירה אינה מופעלת... קרא כאן:

http://www.iopanel.net/p14055/

טוב לדעת, אין על זה הרבה מידע באינטרנט, אז תודה על הקישור. האם ידוע לך, על כך שברום של מדינות אחרות קיימת האפשרות?

בכל מקרה זה לא deal breaker מבחינתי, אבל נחמד עם הפונקציה תעבוד בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג לגבי גרסאות אחרות, ולכן אשמח אם תפרסם את רשמיך אחרי שתקבל את המכשיר ותתנסה בו... אולי אצלך זה יעבוד.

האם אתה מתכוון לקנות מכשיר של רונלייט או מייבוא מקביל? לכאורה אין סיבה לא להפעיל את הפיצ'ר הזה, לא מבין למה התנהלו כך.

אני, אגב, הייתי מוותר על הסוללה הנוספת שרונלייט מחלקים, ומעדיף לקבל מטען חכם במקומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...