sli 970 או 980ti ברזולוציית fhd לרמת fps שמתאימה ל 144hz - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sli 970 או 980ti ברזולוציית fhd לרמת fps שמתאימה ל 144hz

naki

Recommended Posts

כנראה שאלך על , ואמכור כשיהיה כרטיס עם שיפור משמעותי.. רק שאלה בבעקבות מה שקראתי פה.. יש מצב שחלק מהמשחקים לא יעבדו? משחק משחקים מה3 שנים האחרונות

- - - תגובה אוחדה: - - -

ההבדל בין משחק תומך ללא תומך זה עובד או לא עובד?

המשחק בטוח יעבוד, הוא פשוט עלול שלא לנצל את ה כך שבתכלס אתה משחק רק עם כרטיס אחד.

אל תעשה הכללות. כל משחק לגופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עדיין לא יכול להגיד על עצמי שאני מדען ,אחרי התזה אולי ,אבל עד כמה שאני יודע אין כלכך אלטרנטיבות. תמיד אמרו שגרמניום הוא מה שיחליף את הסיליקון אבל גם הוא לא ייתן הרבה.

אני אישית חושב שתעשיית המזעור תגיע לפלאטו עוד כמה שנים ותשאר שם למשך הרבה מאוד זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק בטוח יעבוד, הוא פשוט עלול שלא לנצל את ה כך שבתכלס אתה משחק רק עם כרטיס אחד.

אל תעשה הכללות. כל משחק לגופו.

אז בכל מקרה מבחינת ביצועים עדיף , אם זה לא יוסיף ביצועים זה בטוח לא יגרע.. מקסימום לא ינצל את הכרטיס השני? שבמקרים האלה נראה לי שכרטיס אחד יעשה את העבודה בכל מקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי יש לי כמה כותרים ישנים..

עכשיו נשאר רק שאלה טטכנית אחרונה.. רני הולך לקנות את הכרטיס בtms, יש לי נסיון מעולה איתם. את הכרטיס ההראשון קניתי שם, הם ירכיבו לי, יעדכנו ביוס וכל מה שצריך שעושים sli. רק שקיריל אמר לי שהם לא לוקחים אחריות על הביצועים. עושים בדיקה שזה עובד וזהו.. לא ירדתי לסוף דעתו בהקשר הזה... ויש לי 410, הוספתי מאוורר צד אחד שמכניס אוויר. צריך להוסיף עוד מאווררים למעלה או למטה? פולט הרבה יותר חום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הם לא מתחייבים לביצועים כי הם לא יכולים לדעת עד כמה כל משחק תומך בSLI

היה לי עד כה 7870CF אני יכול לומר לך שלא היה לי יותר מדי בעיות

לגבי NVIDIA מכןם להיום אני עם 970 גם כן לא יודע אבל בנסיון הקצר שלי איתם לא אמורה להיות בעיה.

ובקשר לחום כן זה פולט יותר חום אבל אם יש לך זרימת אוויר טובה זה לא אמור להוות בעיה.

שים לב שכאשר אתה מריץ שני כרטיסים תמיד אחד יהיה יותר חם בכ 10 מעלות מהשני מהסיבה הפשוטה שהכרטיס הראשון יזרוק אוויר חם לכרטיס השני.(בהנה שזה לא קירור מפוח).

תוודא שיש לך ספק תומך אחלה זרימת אוויר ותאמין לי (גם אני קניתי מTMS) הטכננאי שלהם מריץ בדיקות יסודיות לפחות לי הוא עשה זאת.

לגבי אם כדאי או לא. גם אני אריץ SLI 970 G! בקרוב. משתלם או לא אני מאמין שיהיה לי שקט לשלוש שנים +- עם מערך כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שאתה לוקח בחשבון שאני משתמש בgsync. רוצה בעיקר לנסות txaa, לגבי mfaa אף פעם לא נתקלתי

- - - תגובה אוחדה: - - -

וממש לא חושב על dsr. חושב שזה ממש לא משתלם ביחס למחיר הביצועים שזה לוקח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MFAA מפעילים מהדריבר והוא שואף להכפיל את איכות ה-MSAA שבוחרים במשחק, במינימום פגיעת ביצועים

(למשל 2xMSAA + MFAA נותן איכות קרובה ל 4xMSAA עם ביצועים קרובים ל 2xMSAA)

לגבי DSR תלוי במכפלות (רזולוציות) שאתה מפעיל, לעיתים הוא יכול להשתלם יותר מ-MSAA או במשחקים שלא מציעים MSAA כלל, או סתם משחקים קלילים.

אולי לא סיפור גדול, גם ככה הפיצ'רים אמורים לתמוך במערך המדובר במוקדם או במאוחר, למרות שאותי זה היה מבאס, עבר מספיק זמן מאז שהוכרזו, ואתה שם הרבה כסף על SLI+G-Sync.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני אומר אתה לא תתחרט במערך כזה.

למכור ולקחת אפילו TITAN לא יעקוף מערף SLI970

sli 970>titan x כששתיהם בסטוק.

מכון זה לא בהרבה יותר טוב (אולי 5%) אבל הרבה יותר זול.

עכשיו לשרוף עוד 3000-3500 בשביל למכור ולקנות 980SLI גם לא משתלם בשביל 15% ביצועים שאתה בכיף יכול לגשר עם OC קליל מאוד.

לגבי הדור הבא של הכרטיסים אני מאמין שכדי לקבל את הביצועים של 970 תצטרך להיפרד מ3000 שח לפחות וזה יכול לקחת גם עוד שנה כדי לנצל את הליטוגרפיה החדשה.

אני עדיין מאמין שהמערך הזה יחזיק מעמד לפחות שנתיים שלוש. וזה ממה שהיה לי עם כרטיסים בינוניים מאוד (7870 CF) עד היום הם הריצו לי SHADOW OF MORDOR על מעל 60 FPS(כמעט הכל על ULTRA)

נכון אולי תוותר על MSAA וכדומה אבל לא נראה לי שנכון להיום יש כרטיס שיכןל להריץ רז גבוהות על מקסימום עם MSAA (גם מתקשה עם 12 GB זיכרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהתשובה די ברורה היום, עם יציאת 980TI ולאור מחירו האטרקטיבי- שווה לחכות.

ירידה של אחוזים בודדים (לפני OC אגרסיבי אפשרי ע"י צד שלישי) היא "הקרבה" כדאית לדעתי כדי לא להיכנס לענייני מערך SLI

צריך לראות מה יהיה המחיר בארץ אבל לפחות ע"פ חו"ל זה 650$ לרפרנס מול 640$ לזוג 970 (אני מתבסס על techpowerup)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שיש לי כבר אחד.. אני מתלבט אם להוסיף אחד נוסף, או למכור את זה שיש וללכת על 980ti בודד... מה יתן לי יותר ביצועים לצריכים שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...