המלצה לשילוש למטרת גיימינג - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לשילוש למטרת גיימינג

spider272

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחוזי הניצול במשחק שמאמץ את המעבד ותומך בi7 )ht)נמוכים בi5 בכ20% לפעמים יותר לפעמים פחות, ברגע שi5 יתחיל להחנק ז"א יוצר צוואר בקבוק לi7 יהיה עוד כח. ז"א שהם לא יחזיקו אותו דבר. לא בהפרש גדול, אבל אותו דבר זה לא. רואים את זה יופי בקישור שהבאתי. גם בזמנו עם הExxx הרבה טענו שזה בזבוז לקנות Qxxx כי המשחקים לא תומכים ולאט לאט משחקים התחילו לתמוך ומי שקנה את המרובע ליבות הרוויח בגדול, נכון שזה לא אותו מקרה כי ht לא מכפיל את הליבות אבל שמשחקים יתחילו להגיע לקצה בi5 מי שעם i7 ירוויח, זה שהוא לא משפר באותו יחס של ההפרש מחיר זה ברור, אבל יותר חזק הוא כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

smalul לבינתיים אני אכן משאיר את ה 660..אבל ניראה לי שNONE צודק כי זה השקעה בטוחה לכמה שנים ויש סיכוי גבוהה שהמשחקים שיצאו יתמכו ב HT

אבל אני אכן נוטה לכיוון ה 4690K ולעשות לו oc..יתן ביצועים יותר טובים מהI7 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני אהיה זה שיתחרט.

אגב,המשחקים שיוצאים בקרוב ממש לא הולכים פתאום לתמוך בזה.

במיוחד לא כשDX12 יוצא ויוריד בהרבה את העומס מהמעבד.

בכל מקרה,אני חושב שאתה כבר החלטת ולא משנה מה אני אגיד לך,אתה תקנה את הi7 הלא נחוץ.

כסף שלך,החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מנסה להראות פה?

כמה אתה לא החלטי?

מנסים לעזור לך.

תגיד תודה.

מה אני מנסה להראות פה?כיוון שערכתי ציטטתי תשאלה ששאלתי למקרה שלא ראית כדי לקבל תשובה גם ממך

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@spider272

1. לא נהוג לצטט את ההודעה שנמצאת בדיוק מעל ההודעה שלך.

2. באותה מידה שאתה מעוניין ב i5-4690K אפשר לומר שה i7-4790K (שזה המעבד שהוצע לך בהתחלה ונכנס בתקציב) יהיה יותר טוב - גם הוא מתאים להמהרה והוא גם i7, כלומר יש לו את תכונת ה HT. אי אפשר לומר בוודאות מוחלטת שהמהרה של המעבד תיתן ביצועים עדיפים מאשר מעבד מקביל עם HT - זה מאד תלוי ביישומים.

3. אם מדובר במעבד i7-4790 עם חומרה שלא מיועדת להמהרה לעומת מעבד Core i5-4690K שיעבור המהרה, צריך לקחת בחשבון את העלות הנוספת הנדרשת לצורך המהרה (קירור יותר טוב למעבד ולוח אם יותר טוב), כמו גם להתחשב בסיכון שיגרם נזק למעבד (במיוחד אם יוגדל המתח למעבד).

4. באופן כללי, אני הייתי "משדך" לכרטיס מסך GTX 660 (ובאותה מידה גם ל GTX 760 ול GTX 960) מעבד Core i5, אבל מעשית זה תלוי מאד ביישומים - יש משחקים שיוגבלו ע"י כרטיס המסך ולא ע"י המעבד ויש מקרים בהם זה הפוך ולמעבד תהיה השפעה גדולה על הביצועים.

בסופו של דבר אתה צריך לקבוע לעצמך תקציב ולפיו להחליט מה לקנות. נכון לרגע זה, בתקציב של 3000 ש"ח, המעבד הכי טוב שאתה יכול לקנות הוא ה -4790K. ביחד עם קירור ולוח המתאימים להמהרה זהו המפרט הכי יקר. אתה יכול לרדת בתקציב ולבחור ב -4790 עם קירור ולוח שאינם מיועדים להמהרה ולחסוך קצת כסף, לבחור במעבד Core i5-4690K עם לוח ומעבד שמיועדים להמהרה, דבר שיעלה לך בערך כמו מחשב עם -4790 שלא מיועד להמהרה, או לבחור במעבד Core i5-4690 (או Core i5-4590) עם לוח וקירור שאינם מיועדים להמהרה, וזו האפשרות הכי זולה. לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...